Виробникам косметичних засобів

Виробникам косметичних засобів

Комерційна пропозиція

Назва Фасування
1 Аскорбінова кислота, фарм 25 кг / 500 кг
2 Саліцилова кислота, фарм 25 кг
3 Бурштинова кислота, хч 25 кг / 500 кг
4 Лимонна кислота, харч 25 кг / 1000 кг
5 Камедь ксантана 25 кг
6 Вазелін білий, фарм (Німеччина / Індія) 4 кг
7 Ланолін, фарм 10 кг
8 Желатин, харч (Україна) 25 кг
9 Активоване вугілля 1 кг
10 Діетаноламін (Німеччина) 220 кг / 1000 кг
11 Натрій лаурет сульфат 70 % 50 кг
12 Діоксид титану (Словенія  / Китай) 25 кг / 500 кг
13 Оксид цинку, фарм (Перу) 25 кг / 500 кг
14 Стеарат цинку, фарм (Україна / Іспанія) 15 кг / 20 кг / 500 кг
15 Стеарат кальцію (Україна) 15 кг / 500 кг
16 Тальк, фарм (Пакистан / Індія) 25 кг
17 Гліцерин, фарм (Німеччина) 250 кг / 1250 кг (куб)
18 Вітамін А (ретинолу ацетат) 1 кг / 25 кг
19 Вітамін Е (токоферолу ацетат) 1 кг / 25 кг
20 Вітамін К 1 кг / 25 кг
21 Вітамін РР (нікотинова кислота, ніацин) 1 кг / 25 кг
22 Вітамін В1 (тіамін) 1 кг / 25 кг
23 Вітамін В2 (рибофлавін) 1 кг / 25 кг

Шановні партнери!

Якщо Ви спеціалізуєтеся на виробництві косметичних засобів й шукаєте варіанти поставок хімічних речовин на Ваше підприємство, компанія «Система Оптимум» запрошує до співпраці. Маємо в постійній наявності чималий асортимент продукції органічного та неорганічного походження, покликаної задовольнити різноманітні технологічні потреби косметичної галузі. В нашому прайсі широко представлені кислоти (аскорбінова, саліцилова, лимонна, бурштинова та ін.) і вітаміни (А, Е, К, РР, В1, В2). Також для замовлення доступні полімери, як от камедь ксантана, консерванти, стабілізатори, емульгатори, барвники і пігменти (діоксид титану, оксид цинку) тощо. В наявності з-поміж іншого – вазелін, ланолін, желатин, активоване вугілля, діетаноламін, лаурет сульфат натрію, тальк, гліцерин й чимало супутньої хімічної сировини для виготовлення значного переліку доглядових і декоративних косметичних продуктів.

Що важливо для нас і, не маємо сумнівів, для Вас: уся продукція (українського, німецького, іспанського, китайського, корейського, індійського виробництва), яку Ви можете в нас замовити, має високу якість й відповідає вимогам стандартів. Ми ретельно слідкуємо за якісним рівнем кожної партії, що йде на поставку, аби надалі всі матеріали якнайкраще впоралися з покладеними на них завданнями.

Доставляємо замовлення на підприємства косметичної галузі по всій Україні в оптимальні терміни. Доставка можлива такими перевізниками на вибір, як: САТ, Міст Експрес, Делівері, Укрпошта чи Нова Пошта. А при тоннажних замовленнях – автотранспортом. Оплата транспортних послуг – відповідно до тарифів конкретної логістичної компанії. При загальній сумі чеку від 3000 грн доставка по Львову – безкоштовна.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції, є запитання стосовно пропонованої хімічної продукції, умов її придбання абощо, звертайтеся. Тримаємо зв’язок з клієнтами в телефонному режимі і через електронну пошту – обирайте, як Вам зручніше. Також будемо раді зустрітися з Вами особисто в нашому офісі.

Нумо максимізувати успіх Вашого косметичного виробництва разом, за допомогою якісної хімії від компанії «Система Оптимум»!

khyzha khyzha
Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.