Аскорбінова кислота (вітамін С)

105000 грн
210.00 грн
(ціна за 1 кг)

Аскорбінова кислота (L-аскорбінова кислота, гамма-лактон 2,3-дегідро-L-гулонової кислоти, вітамін C, аcidum ascorbinicum, C6H8O6) – органічна сполука, вітамінний/вітаміноподібний засіб у вигляді білого кристалічного кислого порошку. У воді розчиняється легко, також розчиняється в спиртах.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити аскорбінову кислоту – органічну сполуку, кислий на смак вітамінний матеріал у вигляді білого сформованого кристалами порошку – потреба, актуальна для різних пром. напрямків: харчопрому, медицини, фармацевтики, косметичної галузі та ін. Аскорбінова кислота ціна якої сьогодні – в доступних межах, також має низку синонімічних назв, найбільш часто з яких вживаються такі, як L-аскорбінова кислота (за найменуванням одного з ізомерів, що проявляє біологічну активність) і вітамін C.

Кислота аскорбінова (вітамін С)

Ця речовина, хім. формула якої виглядає, як C6H8O6 – один з найважливіших компонентів раціону людини. Без неї кісткові і сполучні тканини просто не можуть функціонувати, як слід. Вона – передумова здорової шкіри, зубів, хрящів і кровоносних судин. Ефективно захищає клітини від різних пошкоджень. Механізм дії цієї сполуки оснований на легкості оборотного окислення. Цим, головним чином, і пояснюється її біороль в організмі. Слугує відновником іонів металів, що входять до значної кількості ферментів, і коферментом низки метаболічних процесів, а також виступає антиокислювачем, у зв’язку з усуненням вільних радикалів. Хоча в загальноприйнятому плані це не кофермент, оскільки його здатні замінити інші речовини з подібною окислювально-відновною дією. Найбільше вивчено функціонування вітаміну С в колагеносинтезі.

Якщо цієї речовини недостатньо (такий стан називається цингою), гідроксилювання проколагена відбувається з порушеннями. До того ж, формується потрійна спіраль колагену, пригнічується колагеновий і протеоглікановий синтез. У природному середовищі ця субстанція присутня в різних фруктах, овочах та зелені: зокрема в ацеролі, шипшині, обліписі, хвої сосни та ялиці, перці, суниці, чорній смородині, яблуках, цитрусових, кропі, петрушці та ін. Рослини її синтезують з моносахаридів, що містять шість атомів вуглецю, тваринні організми – з галактогексози. Виняток становлять примати і деякі інші тварини: вони насичуються вітаміном С ззовні (разом з їжею). Синтетичним шляхом порошок отримують з глюкогексози, вдаючись до ферментативних процесів у кілька етапів.

Властивості аскорбінової кислоти

аскорбінова кислота

Широке застосування цієї органічної кислоти пояснюють її хімічний склад і властивості. З фізичних властивостей: тверда порошкоподібна маса, кристалічна структура, біле забарвлення і кислий смак. З хімічних: pKa = 4,10, легка розчинність у водному середовищі (33 г на 100 мл) і достатній ступінь розчинення в етиловому спирті (2 г на 100 мл). Термовластивості: t плавлення – 190-192 °C (з розкладанням). Молярна маса – 176,12 г/моль.

Застосування

Купити аскорбінову кислоту часто доводиться для застосування в таких царинах:

 • медицина і фармацевтика. Мета, що ставиться: насичення організму, інтоксикованого монооксидом вуглецю, забезпечення антиоксидантного впливу, нормалізація редокс-процесів. Якщо людина вживає недостатню кількість їжі з вітаміном С, профілактика і лікування низького рівня речовини здійснюються також у медичному форматі. Правильне збалансоване харчування дуже важливе в цьому сенсі, позаяк нівелює потребу в додатковому насиченні вітаміном. В іншому випадку, якщо не вдаватися до спеціальних медикаментозних препаратів, можливе виникнення цинги з властивими їй симптомами: висипаннями, слабкістю в м’язах, больовими відчуттями в суглобах, загальним ослабленням і втратою зубів.
 • косметична галузь. Вітамін С дуже важливий для досягнення і збереження природної краси. Цим і пояснюється активне залучення цього хім. продукту в косметології. Його нерідко вводять в омолоджувальні засоби, композиції для зволоження, збільшення пружності й освітлення (зокрема для позбавлення від пігментації) шкірних покривів.
 • харчопром. Добавка до їжі Е300 (сама кислота), а також її солі (натрієва, кальцієва і калійна) широко застосовуються в ролі антиоксидантів, що стоять на сторожі окислення харчової продукції. Зазначену речовину часто додають до пива, щоб подовжити терміни зберігання і запобігти помутнінню. Без добавок не обходиться і м’ясопереробний напрямок (вітамін С слугує консервантом). У соки, фрукти і фруктові пюре цей матеріал додають, з метою уповільнення знебарвлення. З інших харчових продуктів, в які вводять кислоту: вершкове масло, їжа з яєць, що пройшла заморозку, молоко в порошку і концентроване, консервоване дитяче харчування та вино.
 • фотосправа. При створенні фото ця сполука служить відновником. Це популярний агент-проявник фотографій і в побуті, і в пром. масштабах. Велика кількість сучасних виробників, що працюють в зазначеній сфері, додають його в різні фотохімічні композиції. Незаперечна перевага цього компоненту полягає в тому, що розчин при контакті з людськими тканинами не несе їм жодної шкоди.

Визначна роль вітаміну С в організмі людини

Вище ми згадували про значення аскорбінової кислоти для людини. Але оскільки цей аспект надзвичайно важливий, вважаємо за потрібне поговорити про нього додатково. Отже, роль цієї речовини в організмі полягає в таких моментах:

 • допомога належному функціонуванню кісток і сполучних тканин;
 • сприяння формуванню колагену, тромбоцитину і катехоламінів (дофаміну, адреналіну, норадреналіну);
 • відновлення коферменту Q і токоферолу;
 • участь в синтезі кортикостероїдів;
 • допомога в трансформації холестеролу в жовчні к-ти;
 • інтенсифікація утворення інтерферону (величезне значення для імуномодулювання);
 • призупинення глікозилювання гемоглобіну і ставання глюкози сорбітом;
 • участь у виведенні токсинів з гепатоцитів + нейтралізація супероксиду в пероксид водню;
 • сприяння засвоєнню заліза, шляхом перетворення 3-хвалентного феруму в 2-хвалентний;
 • нейропротекторна дія (запобігання передчасному старінню, боротьба з віковим зменшенням правильності психічного функціонування і протистояння сенильній деменції альцгеймерівського типу).

Крім того, аскорбінова кислота ціна – один із чинників, що пояснюють доступність цього продукту, запобігає цинзі, зміцнює імунну систему і підвищує тонус м’язів, протистоїть кровотечі ясен, випаданню зубів, не дає організму втомлюватися і бути млявим. Вона дбає, щоб шкіра не була сухою та блідою, протистоїть тьмяності і випаданню волосся, ламкості нігтів та іншим негативним симптомам.

Купити аскорбінову кислоту в інтернет-магазині

Якщо ви хочете замовити цю кислоту великим або дрібним оптом, кращого варіанту, ніж покупка через інтернет, не придумати. По-перше, так можна істотно заощадити в фінансовому плані. Запобігання зайвим витратам, характерним оффлайновим продажам, позитивно позначається на кінцевій вартості продукції. По-друге, вам не потрібно нікуди їхати, щоб знайти товар, який максимально відповідає високим якісним параметрам. Сьогодні придбати кислоту цілком реально без зайвих витрат сил і часу. По-третє, вам особливо не доведеться обтяжуватися питаннями доставки – добра компанія завжди організовує поставки партій необхідного обсягу в найкращому вигляді.

Ціни в Україні

Сучасні ціни на вітамін С не є каменем спотикання в його придбанні в будь-яких кількостях. Сьогодні легко купити як мішок 25 кг, так і 500-1000 кг на вигідних умовах. Звичайно, ринок багатий різними пропозиціями. І тут все залежить від компанії, до якої ви вирішите звернутися. Якщо в якості постачальника аскорбінової кислоти і/або інших хімічних речовин ви виберете ПП «Система Оптимум», можете бути впевнені – не прогадаєте! У нас ціна будь-якого обсягу продукції – приваблива для замовників. Більш того, при великих замовленнях можливі знижки в індивідуальному порядку. Щоб дізнатися точну вартість і можливість отримання знижки, зверніться до наших менеджерів за контактними номерами телефонів. Ми запропонуємо такі умови співпраці, від яких важко відмовитися!

Оптовий продаж аскорбінової кислоти

Покупки в ПП «Система Оптимум» оптових партій кислот – це гарантія своєчасних поставок, у зв’язку з достатньою наявністю товару на складі та власного автопарку компанії. Крім того, придбати вітамін С з доставкою по Україні ви можете, скориставшись послугами відповідних перевізників або ж шляхом самовивозу. У тому випадку, якщо доставка здійснюється нашим автотранспортом, ми гарантуємо дотримання всіх норм і вимог до транспортувальних заходів. Зверніть увагу! Купуючи великі партії хімічних речовин, особливо якщо мова йде про першу закупівлю в тій чи іншій компанії, клієнти побоюються, чи не підведуть якісні параметри. Так ось, з нами подібні побоювання можете сміливо залишати осторонь. Весь товар, як і розглянута кислота, супроводжується сертифікатом, що підтверджує його бездоганну якість. Вся реальна інформація про продукт міститься і в сертифікаті якості, і в лабораторному висновку, які ми з радістю надамо вам на першу ж вимогу.

Замовити з доставкою

Хочете купити аскорбінову кислоту з оперативною доставкою в своє місто? Звертайтеся до ПП «Система Оптимум»! Якісно, швидко, недорого і надійно – ми працюємо за такими принципами, щоб кожен замовник залишився максимально задоволений вибором нашої компанії.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

 

Аскорбінова кислота

    

Гарантійний термін зберігання  3 роки
Виробник Китай
Формула C6H8O6

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Білі або майже білі кристали або кристалічний порошок Відповідає
2 Ідентифікація Позитивна реакція Відповідає
3 Температура плавлення, °С близько 190°С 190,2°С
4 рН (2 % розчину) 2,4-2,8 2,50
5 рН (5 % розчину) 2,1-2,6 2,32
6 Прозорість розчину Прозорий Прозорий
7 Колір розчину ≤ BY7 < BY7
8 Мідь, ppm ≤ 5,0 < 5,0
9 Важкі метали, ppm ≤ 10,0 < 10,0
10 Ртуть, мг/кг ≤ 0,1 < 0,1
11 Свинець, мг/кг ≤ 2,0 < 2,0
12 Миш’як, ppm ≤ 3,0 < 3,0
13 Щавлева кислота, % ≤ 0,2 0,2
14 Залізо, ppm ≤ 2,0 < 2,0
15 Кадмій, мг/кг < 1,0 < 1,0
16 Домішки Е, % ≤ 0,2 < 0,2
17 Втрати після висушування, % ≤ 0,4 < 0,4
18 Сульфатна зола, % ≤ 0,1 < 0,1
19 Питоме оптичне обертання +20.5° - +21.5° +20,92°
20 Залишкові розчинники Відповідає тесту Відповідає
21 Масова частка основної речовини, % 99,0-100,5 99,74

 

 Лабораторний висновок: продукція відповідає вимогам ВР2018/USP42/FCC10/E300.

Міжнародна назва Ascorbic acid
Хімічна формула C6H8O6
Назви-синоніми гамма-лактон 2,3-дегідро-L-гулонової кислоти, вітамін C, L-аскорбінова кислота
Країна Китай
Виробник

Luwei pharmaceutical group co. Ltd

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Аскорбінова кислота (вітамін С) за вигідною ціною, також замовити Аскорбінова кислота (вітамін С) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.