Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 50 %

49.20 грн (ціна за 1 кг)

Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 50 % – активно застосовувана рідка хім. речовина, найпростіший пероксид з необмеженою розчинністю у воді, частковою – в ефірі та спирті. Колір відсутній, присмак – металевий.

SKU: .
Категорія: Кислоти

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 50 %. У нас можна купити пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 50 % за доступною ціною. Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 50 % має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 50 % по всій території України.

Молярна маса – 34,01 г/моль, густина – 1,2 г/см³, кінематична в’язкість – 1,245 см²/с (при 20 °C). Термовластивості: t плавлення – 0,432 °C, t кипіння – 150,2 °C, ентальпія формування – -136,11 кДж/моль. Формула – H2O2.

Те, що мова йде про 50-ти %-й розчин речовини, означає, що при застосуванні його необхідно брати в меншій дозі, ніж, скажімо, 35-ти %-й.

Пероксид водню застосовується, головним чином, в якості потужного окислювача, що задовольняє потреби і промисловості, і побуту. Може також служити каталізатором, піноутворювачем і ракетним пальним. Його використовують, зокрема, при виготовленні паперу та текстилю.

Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 50 % і безпека

Оскільки розчин є концентрованим, то він вибухонебезпечний, а також становить небезпеку для людини при неправильному використанні. Щоб убезпечити себе від негативного впливу 50 %-го перекису водню, дотримуйтеся таких правил: - використовуйте гумові рукавиці й захисні окуляри;

  • - уникайте проникнення всередину через ротову порожнину, а також контакту зі шкірою та слизовими;
  • - не змішуйте з іншими засобами для очищення і дезінфекції;
  • - ховайте від сонця, найкраще місце для зберігання – темне приміщення;
  • - зберігайте далеко від дітей і домашніх тварин;
  • - тримайте в тарі виробника, не переливаючи в інші ємності.

Якщо Вам потрібно купити гуртом пероксид водню 50 %,  зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пергідроль 50 %, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 50 % за вигідною ціною, також замовити Пероксид водню (перекис водню, пергідроль) 50 % з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.