Лабораторні та медичні меблі

Правильно організувати робочий простір лабораторії нелегко, але дуже важливо. Перше, що необхідно зробити – це підібрати і розставити меблі та обладнання з урахуванням специфіки роботи, напрямку діяльності. Якісні лабораторні меблі – запорука максимізації продуктивності праці й підвищення безпеки співробітників. Якщо вам потрібно облаштувати лабораторію, зокрема вас цікавлять медичні меблі, пропозиції від ПП «Система Оптимум» допоможуть виконати поставлене завдання якнайкраще. Компанія «Система Оптимум» – професіонал у питанні комплектації лабораторій різної спрямованості. Багато років успішно співпрацює з медичними, дослідницькими, навчальними закладами та різного роду виробничими підприємствами України. Всі меблі для лабораторій, представлені в каталозі, характеризуються високими якісними параметрами, довгим терміном експлуатації та комфортом для працівників. Крім того, вашій увазі – значний перелік спеціальної техніки. Комплексне облаштування функціонального простору з товарами від нашої компанії займе небагато часу і забезпечить максимально бажаний результат.

Лабораторні і медичні меблі: особливості

Діяльність спеціалізованих підприємств закономірно супроводжується ризиками, пов’язаними з пошкодженням меблів. Основний аспект у цьому плані – агресивна дія реактивів, запобігти якій в більшості випадків немає можливості. Тому виготовлення лабораторних меблів має здійснюватися із залученням спеціальних матеріалів, зокрема хімічно стійких і порошкових епоксидних фарб. Каталог лабораторних меблів і обладнання на нашому сайті примітний бездоганними характеристиками експлуатації. Ось тільки деякі з них:

 • стійкість до впливу агресивних середовищ;
 • витримування підвищених навантажень;
 • пожежна безпека;
 • можливість застосування спільно з підведеними комунікаціями.

Таких високих параметрів продукції вдається досягати, у зв’язку з проведенням випробувань на всіх виробничих етапах. Кожен виріб відповідає європейським стандартам якості й постачається разом із сертифікатом, що підтверджує рівень виконання.

Медичні меблі

Меблі медичні лабораторні представлені в асортименті компанії величезним різноманіттям: медичні пенали, стелажі, шафи підлогові та навісні, пристінні модулі, тумби, мобільні підставки, стаціонарні столи і пересувні столики для інструментів, універсальні візки та ін. Крім високої якості, згаданої вище, кожен товар має й інші переваги. По-перше, варіативність моделей і конфігурацій дозволить вам підібрати бездоганний варіант, який максимально підійде саме вашим побажанням і потребам. По-друге, виглядають медичні меблі з нашого каталогу сучасно, що теж важливо, адже атмосфера на робочому місці безпосередньо впливає на продуктивність та ефективність. По-третє, коштує все представлене недорого, тож ви з легкістю доповните приміщення всім необхідним, не відмовляючись від чогось на користь пріоритетного предмету.

Лабораторні меблі

Не меншим розмаїттям представлені меблі для лабораторій інших напрямків:

 • пристінні мийки (різні модулі);
 • столи (вагові, острівні, титрувальні та, власне, лабораторні);
 • надставки на столи;
 • пристінні й мобільні тумби;
 • шафи (витяжні, для зберігання реактивів, навісні і підлогові, ламінарні та стерильні, для одягу, картотеки, шафи-вітрини й універсальні).

Конструкція, комплектація, технічні характеристики та інші важливі нюанси індивідуальні у кожної моделі. Втім, кожен товар, представлений на сайті, супроводжується точною технічною інформацією, щоб у вас не виникли складнощі при виборі. Якщо ж з’являться додаткові запитання, наприклад, щодо поєднання окремих предметів в одному приміщенні, наші менеджери допоможуть вам знайти на них відповіді і прийняти правильне рішення з приводу придбання.

Меблі для лабораторій: класифікація

Лабораторні меблі можна класифікувати за різними критеріями:

 • за матеріалом виготовлення (металеві, пластикові та керамічні з каркасом з металу);
 • за мобільністю (стаціонарні й пересувні). Перші, в свою чергу, діляться на пристінні і острівні. Мобільність других забезпечується наявністю коліс;
 • за фізико-хімічними параметрами, зокрема за стійкістю до вологи і агресивних матеріалів. Лабораторні меблі, купити які ви можете на сайті ПП «Система Оптимум», характеризуються хімічною і вологостійкістю.

Найбільш об’ємна класифікація основана на видовому різноманітті. Відповідно до неї, виділяють такі групи виробів:

 1. Столи. Це головний різновид лабораторних меблів, робоча поверхня якого призначена для розміщення техніки, інструментів, ємностей, посуду, реактивів, витратних матеріалів тощо. Вироби повинні бути високоміцними і добре фіксуватися на підлозі, щоб унеможливити пошкодження розташованого на них обладнання, гарантувати безпеку роботи. Особливі вимоги висуваються до стільниць: зносостійкість, стійкість до впливу агресивних матеріалів, гладкість, строго горизонтальне розміщення і легке очищення від забруднень. Столи можуть бути комплектовані коліщатками, що забезпечують легке переміщення по лабораторії. У деяких моделях передбачене регулювання висоти. Що стосується конструктивного виконання, то популярними елементами є: висувні та викатні шухляди, полички, піддони, стопери на стільницях та ін. Вбудовані мийки – також важливий конструктивний елемент, що дозволяє оперативно очищати посуд та інструментарій після застосування. Якщо діяльність передбачає участь електроструму, обов’язкова характеристика столу – захищеність працівника від ураження струмом.
 2. Місця для зберігання. Сюди належать ті вироби, які покликані забезпечити зберігання всіх необхідних предметів. Це різні шафи та стелажі, в яких повинен розміщуватися лабораторний хімічний посуд, проби, що піддаються дослідженням, реактиви й інші витратні матеріали, хімічне лабораторне обладнання, інструменти і т.д. Виконання шаф може бути закритим або відкритим. Також в одному виробі можуть компонуватися два варіанти (комбіновані моделі). Матеріали, використовувані при виготовленні, повинні характеризуватися хімічною нейтральністю і бути негорючими. Самі ж меблі – бути міцними і стійкими. Якщо ж заплановане розміщення всередині небезпечних вибухом, отруйних або агресивних сполук, не обійтися без додаткової комплектації захисними елементами: дверцятами, що зачиняються, обмежувальними огорожами та ін.
 3. Тумби й компактні стелажі. Щоденні помічники, що застосовуються як підставки. Їх найчастіше обладнують коліщатками, щоб забезпечити легке переміщення конструкції по лабораторії. Важливий компонент пересувних тумб – система колісних фіксаторів. Розмір, рівень навантажень на окремі полиці, конструктивні особливості та наявність додаткових деталей, присутність дверцят і спосіб їх відкривання – все це залежить від профілю і специфіки установи.
 4. Витяжні шафи. Там, де ведеться робота з небезпечними хімічними реагентами, не обійтися без спеціальних витяжних шаф. В їх функціональних обов’язках – відведення з приміщення небезпечних для людини парів кислот, лугів та інших летких сполук. Витяжні шафи підключають до вентиляційної системи. Всередині них постійно циркулює повітря, що реалізується шляхом примусового вентилювання. Тому в них поміщають всі реактиви, деззасоби, хімічні сполуки і препарати, що є у розпорядженні лаборантів.

Матеріали, з яких виготовляються такі шафи, повинні бути стійкими до будь-яких агресивних впливів, а самі меблі - міцними, функціональними та довговічними.

Продаж лабораторних та медичних меблів

Інтернет-магазин лабораторних меблів, купити які ви можете прямо зараз, підприємства «Система Оптимум» – це місце з великим асортиментом, гарантією бездоганної якості продукції та доступними цінами. Завдяки добре розробленій навігації по сайту, ви з легкістю зможете пройтися каталогом і самостійно вибрати всі меблі та обладнання для своєї лабораторії. Якщо ж виникнуть труднощі, вам на допомогу завжди прийдуть наші фахівці. Щоб зв’язатися з ними, скористайтеся електронною поштою або зателефонуйте за одним із контактних номерів.

Ціна на лабораторні меблі

Скільки коштують меблі? У різних виробників/постачальників – по-різному. Що стосується безпосередньо прайсу компанії «Система Оптимум», то ціна лабораторних меблів у нас – одна з найкращих в Україні. І це без шкоди якості товару і комфорту співпраці, що забезпечується для кожного клієнта.

Лабораторні меблі. Де купити?

Купити меблі для лабораторій зі складу ПП «Система Оптимум» ви можете прямо тут. Гортаєте каталог, вибираєте відповідні товарні позиції і оформляєте замовлення. Після узгодження деталей, ми відправляємо замовлений товар вам. Як варіант – ви приїжджаєте до нас. Зможете наживо подивитися на меблі, які вас цікавлять, у нашому виставковому центрі й забрати необхідні вироби самостійно. Купуйте столи, шафи, стелажі, тумби та інше лабораторне устаткування у компанії «Система Оптимум», якщо хочете, щоб поєднання ціна-якість було максимально вдалим!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.