Радіометри-дозиметри

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Радіометри – прилади, якими вимірюють густину потоку радіоактивних частинок. Вони застосовуються для контролю забруднених площин та місцевості альфа- та бетавипромінюючими нуклідами.

Дозиметри – прилади для вимірювання потужності гама- та рентгенівського випромінювання за певний проміжок часу. За допомогою дозиметра вимірюють радіоактивне випромінювання предметів. Завдяки йому можна завжди знати рівень загрози для здоров’я, перебуваючи в радіоактивно-забрудненій зоні або знаходячись поблизу певного джерела радіоактивного випромінювання. Адже радіоактивне випромінювання неможливо побачити, відчути руками чи на смак, проте його вплив на здоров’я є надзвичайно негативним. Воно може спровокувати онкологічні захворювання, хвороби щитовидної залози та інших життєво-важливих органів.

Радіоактивне забруднення місцевості на території України після аварії на Чорнобильській атомній електростанції є одним із тих факторів, що погіршують сумну статистику підвищеної смертності серед населення. А тому дозиметри купити – означає великою мірою убезпечити себе і свою родину від загрози випадкового радіоактивного опромінення та втрати здоров’я. Цей прилад допоможе Вам вибрати найкраще місце для відпочинку як у лісі, так і на березі водоймища, адже відомо, що найчистіше повітря сьогодні ще не гарантує його нешкідливості.

Принципи роботи радіометрів-дозиметрів

У найбільш популярних індивідуальних дозиметрів, які сигналізують про перевищення порогу радіоактивного випромінювання звуком, використовується лічильник Ґейґера. Він дозволяє регулювати допустимий поріг випромінювання і може використовуватись як вдома, так і на виробництві. Висока чутливість такого дозиметра дає можливість відслідковувати рівень радіації оточуючих предметів, продуктів харчування на ринках, ґрунту, машин та інше.

Радіометри-дозиметри, що призначені для вимірювання потужності гама- та рентгенівського випромінювання, а також поверхневої густини потоку бета-частинок, використовуються на промислових підприємствах, атомних електростанціях, науково-дослідних закладах для контролю радіаційної чистоти середовища.

Купити радіометри-дозиметри

Більшість людей сьогодні задумуються над тим, як і де купити прилад для контролю за радіоактивністю в зоні відпочинку чи місці проживання. Наша компанія «Система Оптимум» пропонує широкий вибір радіометрів-дозиметрів як побутових, так і для використання на виробництві. Дзвоніть нам за вказаними телефонами, і наші менеджери проконсультують Вас, які радіометри-дозиметри, ціна яких є доволі доступною і привабливою, найбільше відповідатимуть Вашим потребам.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.