Лабораторне обладнання

Магазин

Лабораторне обладнання – це комплекс техніки та інструментів, необхідних для виконання досліджень, вимірювань й інших завдань в умовах лабораторії. Вони використовуються при вивченні матеріалів у рідкому, твердому і сипкому стані. Залежно від призначення, бувають вимірювальними, випробувальними, спеціалізованими, аналітичними та ін. Лабораторне обладнання та прилади – запорука продуктивності лаборанта і виконання ним роботи на найвищому рівні. Завдяки вагам, автоклавам, дозаторам і багатьом іншим виробам вдається мінімізовувати час досліджень і скорочувати фінансові витрати на виконання поставлених цілей. Звичайно, все це можливо за умови, якщо техніка, якою комплектується лабораторія, якісна та функціональна.

Продаж лабораторного обладнання

Виробництво лабораторного обладнання, а також його продаж – справа відповідальна. Кожна компанія, що працює в цьому напрямку, повинна розуміти покладену на себе відповідальність. Оскільки техніка є обов’язковою передумовою отримання необхідних результатів, її виготовлення і реалізація не допускають жодних похибок. Підприємство «Система Оптимум» багато років функціонує в зазначеній сфері, тому добре вивчило всі нюанси справи. У нас – велика база клієнтів з усіх регіонів України. Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких упевнені на 100 %. У нашому каталозі представлений значний асортимент, тому лабораторне обладнання купити ви можете для здійснення практично будь-яких дослідницьких процесів. Навігація по сайту – зручна, тож часу на покупку багато не знадобиться. А ціни – одні з найкращих на вітчизняному ринку без шкоди якісним параметрам.

Лабораторне обладнання та прилади

У нашому каталозі ви знайдете тільки актуальні для сучасного дослідницького світу товари, оскільки пропозиції від ПП «Система Оптимум» ґрунтуються на постійному моніторингу потреб лабораторій. Ви зможете купити один товар або комплект лабораторного обладнання, підібравши все необхідне зі значного переліку товарних позицій, серед яких:

 • автоклави і парові стерилізатори;
 • пробовідбірники й аналізатори якості;
 • вагове обладнання;
 • вологоміри;
 • газоаналізатори;
 • таймери та секундоміри;
 • фотометри і спектрофотометри;
 • лабораторні сита;
 • водяні бані;
 • електроплити й багато-багато іншого.

Різними варіантами представлені як прилади загально-лабораторного призначення, так і спеціалізовані, наприклад, для використання в аграрному комплексі, харчовій або нафтохімічній галузях. На сторінках сайту вас чекає якісне і недороге оптичне обладнання, прилади для термообробки, аналізатори і т.д. Крім того, якщо знадобиться, ви зможете додатково замовити меблі для лабораторій і весь необхідний для досліджень посуд. Хімічні реактиви купити також потрібно? І вони в великому асортименті представлені на сторінках сайту. Відтак сказати, що у нас ви можете придбати все, у чому є потреба в вашій лабораторії, не буде перебільшенням.

Хімічне лабораторне обладнання

Одні з наших основних клієнтів – хімічні лабораторії з усієї країни. Там, де постійно необхідно проводити експерименти і здійснювати хімічні аналізи, повна комплектація технікою обов’язкова. Для лабораторій при школах і вищих навчальних закладах, на хімічних і металургійних підприємствах, харчової, легкої та інших галузей промисловості – для всіх у нас є варті уваги пропозиції. Хімічне лабораторне обладнання від компанії «Система Оптимум» – це основні й допоміжні прилади для виконання досліджень і забезпечення потрібних робочих умов. З нашими виробами ви зможете:

 • здійснювати забір і підготовку проб;
 • правильно зберігати і точно змішувати реагенти;
 • виконувати термообробку та інші види підготовки зразків;
 • фільтрувати;
 • вимірювати;
 • контролювати безпеку процесу і здійснювати інші важливі дії.

Ось тільки деяке лабораторне обладнання, яке може знадобитися: контрольно-вимірювальні прилади (пристрої для визначення ваги, температури, щільності, тиску та інших характеристик), муфельні печі та сушильні шафи, центрифуги й шейкери, електричні плити і водяні бані, вакуумні насоси і відсмоктувачі... Якщо специфіка роботи вимагає застосування вузькоспрямованих пристроїв, ви також можете звернутися до наших фахівців. Впевнені, ми знайдемо спосіб задовольнити ваші потреби, що стосуються хімічного лабораторного обладнання. Пам’ятайте, що все, що використовується для роботи в хімічній лабораторії, має відповідати стандартам. Тому вибір постачальника техніки – справа відповідальна. Якщо ви звернетеся до нас, в якості та функціоналізмі кожного приладу можете не сумніватися. Всі товари супроводжуються сертифікатами, що підтверджують їх високі якісні параметри.

Медичне лабораторне обладнання

Сертифікати якості та інші супутні документи, що підтверджують відповідність продукції міжнародним стандартам, має і все медичне лабораторне обладнання, яке є у нас в продажу. Дослідження є надважливою частиною фармацевтичних і медичних закладів. Відповідно, кожна поліклініка, лікарня, шпиталь, діагностичний центр і т.д. мають потребу в тому чи іншому комплекті лабораторного обладнання. Часто необхідно визначати склад крові та інших біологічних матеріалів, здійснювати якісний і кількісний аналіз ліків, гормонів та ін. Всю техніку для медичних лабораторій умовно можна розділити на дві великі групи:

 1. Прилади, призначені для визначення кількісного складу матеріалу, який піддається вивченню.
 2. Додаткове лабораторне обладнання.

Перша група представлена аналітичними пристроями й підрозділяється на такі підгрупи:

 • агрегати загального призначення (можуть бути застосовані в різних дослідженнях). Це, головним чином, мікроскопи, пробовідбірники, магнітні мішалки тощо;
 • прилади спеціального призначення. Застосовуються для дослідження клітин крові (визначення фіз. параметрів крові, рівня гемоглобіну, лейкоцитів...), для з’ясування здатності крові згортатися, для цитологічних досліджень інших рідин (зіскобів, змивів, біорідин). Можуть бути задіяні в біологічних і хімічних аналізах на предмет наявності органічних і неорганічних включень.

Медичне лабораторне обладнання можна розділити також на автоматичне і напівавтоматичне. Також існують класифікації за технічними параметрами, поділ на моделі та ін. Це означає, що навіть добре орієнтуючись у робочих процесах, можна не вибрати необхідну техніку. Складнощі пов’язані якраз таки з великою кількістю пропозицій. Якщо і у вас виникли труднощі, телефонуйте нам. Допоможемо вибрати і купити лабораторне обладнання оптом чи вроздріб, яке підійде вам максимально і в плані якості-функціоналізму, і в плані вартості.

Купити лабораторне обладнання

Лабораторне обладнання та прилади поставляються зі складу компанії «Система Оптимум» регулярно в усі куточки країни. Про кожен товар є коротка інформація, зокрема технічні характеристики, на відповідних сторінках сайту. Практично до всіх пристроїв, представлених у каталозі, додаються чіткі фотографії, щоб ви могли і візуально оцінити товар, не виходячи з дому. Наші менеджери завжди на зв’язку в робочий час. Зв’язавшись з ними за контактним номером, ви можете поставити будь-яке запитання з приводу продукції, яка вас цікавить, стосовно її застосування, умов експлуатації і т.д. Позаяк кожен з видів техніки представлений різноманіттям моделей, заразом зможете уточнити і те, на якому варіанті найкраще зупинити вибір саме вам. Наші співробітники вислухають ваші потреби і побажання й гарантовано допоможуть прийняти бездоганне в плані співвідношення ціни та якості рішення.

Ціни на лабораторне обладнання

Вартість майже завжди є вирішальним фактором, коли купують оснащення для лабораторії, зокрема і лабораторне обладнання. І це не дуже добре, тому що в деяких випадках доводиться відмовлятися, наприклад, від збільшеного функціоналу або компактних габаритів, від новішої вдосконаленої моделі, кращих матеріалів виготовлення чи будь-яких інших переваг. З нами такі проблеми не виникнуть. Завдяки розумній ціновій політиці, ми можемо дозволити собі на усі товари ставити доступні ціни. Звичайно, варіативність цифр у прайсі присутня, але навіть найвища вартість будь-якого з наших товарів часто нижча, порівняно з конкурентами. Ціни на лабораторне обладнання від підприємства «Система Оптимум» – одні з найкращих в Україні. Якщо знадобилося лабораторне обладнання (скло, пластик, метал та інші матеріали, що використовуються при виготовленні, характеризуються найвищими якісними параметрами), техніка для облаштування хімічної лабораторії, пропонуємо ознайомитися з каталогом без зволікань. Крім того, у нас ви зможете купити різні реактиви, такі, наприклад, як лимонна кислота або пропіленгліколь, ціна на які теж порадує. Замовляйте лабораторне обладнання та прилади через емейл або телефонуйте нам за контактним телефоном. У будь-якому випадку гарантуємо опрацювати замовлення максимально оперативно.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.