Аналізатор молока Екомілк М (Ekomilk M)

23880.00 грн (ціна за 1 шт)

Ультразвуковий аналізатор молока Ekomilk М миттєво (за 80 сек) без застосування будь-яких хімічних реактивів робить аналіз якісних показників складу молока.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності аналізатори молока Екомілк М. У нас можна купити аналізатор молока Ekomilk М за доступною ціною. Аналізатор молока Екомілк (Ekomilk) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку аналізаторів молока Екомілк М по всій території України. Ціна аналізатора молока Екомілк М також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Переваги аналізатора молока Екомілк М

Серед вимірюваних параметрів - процентний вміст жиру, білка, сухого знежиреного молочного залишку (СОМО), кислотності, вмісту води, щільності, температури молока і точки замерзання, провідності (для визначення солей, миючих та інгібуючих речовин). Широко використовуються в заводських лабораторіях, приймальних пунктах, міні-заводах і фермах для контролю якості молока.

Аналізатор має високу точність вимірювання, відзначається надійністю, простотою в обслуговуванні, широкою сферою використання, що дозволяє займати одне з лідируючих місць на ринку приладів аналогічного типу. Запам'ятовує до 120 вимірювань.

Параметри вимірювання Діапазон вимірювань Максимально допустима абсолютна похибка
Вміст жиру 0,01 % - 25 % ± 0,1 %
Вміст СОМО 6 % - 15% ± 0,2 %
Щільність 1000 - 1160 г/м³ ± 0,3 г/м³
Білок 2 % - 6 % ± 0,15 %
Додана вода 0 % - 60 % ± 3 %
Точка замерзання 0 - 1 0С ± 0,004 0С
Лактоза 0,5% - 7% ± 0,2%
рН метр 0,00 - 14 pH ± 0,02
Провідність 2 - 20 mS/cm

Аналізатор молока Ekomilk-M (Екомілк-М) - це вдосконалена модель Ekomilk (Екомілк), відносно котрої даний прилад має перевагу у швидкості вимірювання, а саме - здатний проводити аналіз проби молока (молочного продукту) за 80 секунд. Прилад виконаний в аналогічному корпусі, але в іншому колірному виконанні. Аналізатор Ekomilk-M має всі можливості, притаманні даній серії приладів, і також може бути оснащений різноманітними додатковими функціями, включаючи визначення кислотності молока (ºТ), відсоткового вмісту лактози, електролітичної провідності. Крім того, в цьому приладі може бути налаштований канал для вимірювання вершків жирністю до 25%.

Аналізатор молока Ekomilk-М швидко і без зусиль визначає такі показники молока, як кількість жиру і білка (у відсотках), сухого знежиреного молочного залишку (СОМО), кислотність молока і його густину. Також Екомілк може застосовуватися для визначення домішок води в молоці, температури молока і температури його застигання. Вміст неорганічних солей і мийних засобів визначають за провідністю молока.

Характеристики вимірювання аналізатора молока Ekomilk-M:

На окреме замовлення в аналізатор встановлюється система збору даних, що дозволяє вести облік результатів вимірювань (пам'ять на 120 точок вимірювання), які надалі можна завантажити у комп'ютер для опрацювання або роздрукувати за допомогою підключення до портативного термопринтера. Програмне забезпечення для підключення аналізатора Ekomilk-M (Екомілк-М) до ПК постачається згідно замовлення користувача.

Ekomilk-M, як і модель Ekomilk, одинаково добре підходить для експлуатації як в лабораторії, так і поза нею при прийманні молока в малих фермерських і приватних господарствах. Підсумовуючи можна стверджувати, що ультразвуковий аналізатор молока Ekomilk (Ekomilk-M) - це портативний апарат для експрес-аналізу молока. Екомілк має невеликі габаритні розміри і дуже зручний у експлуатації. Для контролю якості необхідно взяти дуже малу кількість молока і не потрібно абсолютно ніяких хімічних реактивів, що значно спрощує процес аналізу. Аналізатор молока Ekomilk може запам'ятовувати в системній пам'яті до 120 вимірювань. Він визначає показники молока з великою точністю. Аналізатор молока Екомілк- один з найбільш часто використовуваних приладів для аналізу молока. Його застосовують:

  • на фермерських господарствах;
  • у хімічних і біологічних лабораторіях;
  • при проведенні наукових досліджень;
  • у харчовій промисловості для виробництва молочної продукції;
  • на молокоприймальних пунктах і різних молокозаводах.

Аналізатор молока призначений для вимірювання фізичних показників не тільки молока, але й іншої молочної продукції, наприклад, вершків, згущеного молока (без цукру), проб, виготовлених зі сухого молока. Його використовують для тих молочних продуктів, які не мають у своєму складі солі і цукру. Ekomilk має можливість підключення до комп'ютера і принтера. Він економний і споживає невелику кількість електроенергії. При необхідності його можна підключити до акумулятора в автомобілі. Перед проведенням аналізу даний прилад 5 хвилин знаходиться в стані початкового підігріву. Після цього можна приступати власне до аналізу. Показники першої проби бажано не враховувати, оскільки вони можуть мати істотні відхилення від дійсних параметрів. Молоко для аналізу має бути температури 5-10 °C. Кислотність не більш, як 23 Т. Аналізатор автоматично всмоктує пробу молока для проведення аналізу при роботі з засмоктуючою помпою. Також він може працювати без помпи (використовується шприцевий поршень).

Аналізатори молока Ekomilk М купити

Якщо Вам потрібно купити оптом аналізатори молока Екомілк М, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Аналізатор молока Екомілк М (Ekomilk M) за вигідною ціною, також замовити Аналізатор молока Екомілк М (Ekomilk M) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.