Харчові добавки

Купити харчові добавки – потреба, актуальна практично для всіх підприємств харчопрому. Вказана продукція покликана сприяти реалізації різних технологічних завдань. Використовується при виробництві, упаковці, перевезенні, зберіганні харчових продуктів. Надає їжі необхідних властивостей, наприклад, ароматизатори формують різні ароматичні параметри, барвники вдосконалюють колірні характеристики, консерванти подовжують терміни зберігання тощо.

Купити харчові добавки оптом пропонує ПП «Система Оптимум». У нас на складах завжди в наявності достатні обсяги різних представників цієї категорії товарів. Ми гарантуємо високу якість кожного з них, що підтверджується спеціальними документами. Пропонуємо доступні ціни на харчові добавки з усього прайс-листа. Також здійснюємо оперативну доставку товару по всій країні, в зв’язку з чим покупки в Україні стають не тільки вигідними, але й комфортними.

Де купити харчові добавки в Україні?

Не станемо стверджувати, що купити оптом добавки до їжі можна тільки у нас. Ні. Є й інші постачальники з чималим асортиментом і прийнятними умовами співпраці. Але, як правило, на пошук таких йде чимало часу, оскільки і недобросовісні компанії на сучасному українському ринку також функціонують. Нерідко покупцям доводиться зіставляти плюси і мінуси придбання в різних місцях, витрачаючи сили, енергію і час, а потім, що не є винятком, ще й надмірні суми грошей. Пропонуємо всі зазначені ресурси заощадити разом з компанією «Система Оптимум», давши для себе однозначну відповідь на запитання, де купити харчові добавки найкраще.

Які добавки представлені в нашому асортименті? Натуральні і штучні, рослинного й тваринного походження, регулятори кислотності, стабілізатори, поліпшувачі консистенції і для набору ваги, а також найменування з інших функціональних груп. Про всі наявні різновиди пропонуємо поговорити більш детально.

Харчові добавки для виробництва маркуються буквено-цифровими кодами. У кожному найменуванні використовується буква Е і цифра, присвоєна речовині з певної групи. Е – не завжди свідчить про те, що матеріал був підданий спеціальній процедурі оцінювання його безпеки, а після того схвалений до застосування в Євросоюзі. Поряд з дозволеними продуктами існують недозволені та заборонені, тому слід бути особливо уважними в цьому питанні. Дозволені харчові добавки – це такі, безпека використання яких для людини в оптимальних дозах доведена науково. Їх застосування має бути технологічно обґрунтованим і не вводити споживача в оману. До заборонених, у свою чергу, належать такі, які, за результатами досліджень, не повинні використовуватися в харчопромі, а до недозволених ті, стосовно яких поки що немає остаточних наукових підсумків (випробування або ще не здійснювалися, або якраз у процесі).

За походженням добавки до їжі діляться на натуральні та штучні. До перших, зокрема, зараховують пектин, карагенан, агар-агар. Їх джерелами виступає харчова продукція: морські водорості, фрукти та ін. Можуть бути рослинної, тваринної й мінеральної етимології. Другі належать або до синтезованих (приклади – аскорбінова, сорбінова і бензойна кислоти, які також трапляються і в натуральній їжі), або, власне, до штучних (як от бутилгідроксианізол, що не має природних аналогів).

Характеристики

Сьогодні в Україні, зокрема, і по всьому світу, загалом, використовуються сотні харчових добавок, кожній з яких характерне виконання тих чи інших функцій: від поліпшення зовнішнього вигляду харчових продуктів до реалізації їх безпеки.

Багато сучасних добавок – логічна відповідь на промислові продпотреби, позаяк процеси масових виробництв істотно відрізняються від приготування їжі в домашніх умовах. Без добавок не забезпечити збереження зовнішнього вигляду їжі, не запобігти її передчасному псуванню (в деяких випадках – ще дорогою до роздрібної точки продажу, не кажучи вже про момент опинення на столі споживача).

Отже, які ж різновиди добавок до їжі бувають, згідно з їх функціями? Ось перелік функціональних груп, на який радимо звернути особливу увагу:

  • барвники (Е100-199). З їх допомогою відновлюється колірна характеристика того чи іншого продукту, повертається забарвлення, яке було втрачене в процесі обробки, забарвлюється їжа, яка від початку ніякого кольору не мала, або ж той був незначний і треба було збільшити його інтенсивність. З популярних харчових барвників: тартразин, амарант, діоксид титану, жовтий оксид заліза та ін.;
  • консерванти (Е200-299). Замовити консерванти для харчового виробництва вкрай важливо. І що б там не казали про цю групу речовин, обійтися без неї складно. Вони знищують шкідливі бактерії, подовжуючи тим самим термін придатності їжі. Бувають натуральними і синтетичними. Їх шкода для людини мінімізована, у зв’язку зі значною масою тіла, а також завдяки частковому руйнуванню в шлунку під дією соляної к-ти. Представники: сорбінова кислота, сорбат калію і бензоат натрію;
  • антиоксиданти/антиокислювачі (Е300-399). Їх хімічний склад і спектр дії пояснюють гальмування окислювальних процесів в жирах і оліях. Немає окислення – немає сірого забарвлення, яке стає характерним для жирових середовищ після певного періоду. Є антиоксиданти природного і синтетичного походження. Якщо другі мають високий ризик небезпеки і вимагають обережності, то перші, навпаки, додатково впливають на організм людини позитивно: обмежують вплив вільних радикалів на клітини і уповільнюють старіння. Загалом, до цієї групи належать токофероли, аскорбінова, молочна, бурштинова, фумарова кислоти тощо;
  • загусники і стабілізатори (Е400-499). Гуарова і ксантанова камедь, пектин, агар-агар, желатин – більшість з цих назв добре відомі споживачеві. Вказані поліпшувачі консистенції збільшують в’язкість харчової продукції. Найбільш часто додаються в маложирну їжу, зокрема в майонези, йогурти, фруктові желе, джеми та інше. Діють за таким принципом: взаємодія власної молекулярної структури з водними молекулами. Так відбувається зв’язування води частинками добавки, а консистенція розчину стає густішою. До слова, до загусників можуть додаватися крохмалі й інші субстанції. Для чого це робиться? Щоб варіювати їх параметри в потрібному напрямку. Чи несе шкоду зазначена група добавок? Мінімум. Її представники в своїй більшості мають нульовий або низький ступінь небезпеки. Але слід врахувати такий момент: якщо їжа, що їх містить, буде зберігатися довго, то її споживчі якості погіршаться;
  • регулятори кислотності та антизлежувачі (Е500-599). Сірчана і соляна кислоти, сульфат і гідроксид калію, сульфат і гідроксид натрію та інші добавки цієї групи, що регулюють кислотність, встановлюють і стабілізують необхідне кислотне середовище. Дозволяють коригувати кислотність від лужної до кислотної і тримати її значення на належному рівні. Що стосується речовин проти злежування, зокрема діоксиду кремнію і алюмосилікатів, то вони перешкоджають утворенню грудок, вводяться лише в сипкі продукти, сипкість яких і зберігають;
  • добавки, що підсилюють смак і аромат, або смакопідсилювачі й ароматизатори (Е600-699). Їх залучення виправдане, якщо початкові смако-ароматичні параметри були втрачені або ослаблені в процесі обробки їжі. Не вітаються, якщо використовуються з метою приховати низькопробність продукту. У масовому виробництві дозволяють істотно економити на натуральній м’ясній, грибній та іншій сировині. Сюди належать, зокрема, глутамат натрію, мальтол і етилмальтол, ліпаза, риботайд. Ці добавки бувають натуральними, ідентичними до таких і штучними. Дві перші підкатегорії характеризуються мінімальною ймовірністю завдання шкоди організму, харчові хімічні добавки, в свою чергу, нашкодити здатні, все-таки, більшою мірою.

Крім того, до переліку харчових добавок внесені антибіотики (Е700-799), воски, глазурувальні агенти, матеріали, які позитивно впливають на борошняні вироби, гази для упаковки, підсолоджувачі й піноутворювачі (Е900-999), додаткові речовини та антифламінги (Е1000-1999). Найпопулярніші з них доступні для придбання недорого в нашому інтернет-магазині. Замовити необхідні добавки до їжі не викличе труднощів.

До слова, одна і та ж добавка може належати до різних груп, а відтак виконувати не одну, а дві-три функції на харчовому виробництві. Те, що вона зарахована до якоїсь однієї групи, зовсім не суперечить її додатковій функціональності. Взяти хоча б бурштинову кислоту Е363: те, що ця субстанція має код, який свідчить про її приналежність до антиокислювачів, не скасовує її ефективну дію в ролі регулятора кислотного рівня.

Як можна бачити з наведеної вище інформації, функцій, які виконуються добавками, чимало. Тому повна відмова від них є зовсім недоцільною. Але застосовувати їх, відповідно до законодавчих вимог і належних дозувань, а також вказувати достовірну інформацію на упаковці – відповідальне завдання кожного виробника. Споживач, натомість, повинен встановити плюси і мінуси для себе перед тим, як почати вживати той чи інший продукт з тією чи іншою речовиною в його складі.

Замовити харчові добавки оптом

Якщо ви хочете купити оптом харчові добавки в Україні і розглядаєте компанію «Система Оптимум» як можливого партнера, постачальника, пропонуємо ознайомитися зі систематизованим переліком переваг нашого підприємства.

5 «ЗА», або чому добавки до їжі варто придбати у нас:

  1. Величезний асортимент, який не залишить без покупки. У нас є добавки з різних функціональних груп, причому різноманітні їх представники. Відтак, якщо знадобиться речовина для регулювання кислотного рівня, зможете підібрати найкращу саме для вашого виробництва. Якщо шукаєте ту чи іншу стабілізуючу добавку, зможете зупинити вибір саме на ній, а не на тих варіантах, які начебто й підходять, але не зовсім.
  2. Гарантовано висока якість кожної партії продукції, що підтверджується відповідними сертифікатами. Хімічний склад цілковито відповідає заявленому, а тому всі речовини якнайкраще справляються зі своїм призначенням: загусники чудово підвищують в’язкість продуктів харчування і зберігають стійку консистенцію, матеріали, що поліпшують зовнішній вигляд продуктів, характеризуються високоефективністю, консерванти як слід подовжують збереження їжі і т.д. Опис і характеристика кожного продукту, представленого в каталозі, максимально відповідають дійсності.
  3. Доступні ціни на всі пропозиції. Нерозумне завищення вартості – не в наших принципах. Ми з кожним потенційним клієнтом намагаємося налагодити спільно вигідну співпрацю без шкоди якісній стороні. Тому, якщо ви шукаєте оптимальний тандем «якісно + недорого», вам – до нас!
  4. Комфортні умови оплати і доставки. Ми розглядаємо різні варіанти співпраці. Впевнені: ви з легкістю підберете той, який влаштує вас у всіх сенсах.
  5. Консультативний супровід. На сайті є наші телефони та електронна пошта. Ви завжди можете звернутися до нас за допомогою цих каналів зв’язку, якщо виникнуть запитання. Наші консультанти добре розбираються в справі, тож кваліфікована порада вам за необхідності гарантована.

Доступні ціни

Скільки коштують ті чи інші харчові добавки, чи то речовини, що підсилюють смак, стабілізують, консервують, регулюють кислотний рівень, поліпшують зовнішній вигляд продуктів, або щось інше, ви можете побачити онлайн. Всі цифри, вказані в каталозі, актуальні. Але зверніть увагу: якщо купувати великі оптові партії, стає можливим отримання додаткових знижок в індивідуальному порядку, що не може не радувати. Вся інформація стосовно цін, скільки і за що знадобиться заплатити, з урахуванням ваших потреб і вимог – за телефоном.

Замовляйте добавки до їжі з асортименту ПП «Система Оптимум» недорого – доставимо необхідну партію в лічені дні за потрібною адресою!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.