Кальцій молочнокислий (лактат кальцію)

117.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Кальцій молочнокислий – це сполука кальцію з молочною кислотою, кальцієва сіль молочної кислоти. Вона використовується як джерело кальцію в харчових добавках та лікарських засобах, оскільки цей елемент є важливим для зміцнення кісток та зубів, нормальної роботи серцево-судинної та нервової систем, а також для різних метаболічних процесів в організмі. Вона легко засвоюється організмом, особливо в порівнянні з іншими формами кальцію, тим самим карбонатом. Має менший вплив на кислотність шлункового соку, що робить її прийнятнішою для людей з проблемами зі шлунком.

Молочнокислий кальцій може використовуватись як стабілізатор для продуктів харчування, зберігаючи їх свіжість та консистенцію. Також у харчопромі задіюється у виробництві сирів та інших молочних продуктів, які мають високий вміст кальцію. З-поміж інших сфер і напрямків застосування: фармацевтика, косметологія, виробництво кормів для тварин, водоочищення, створення біобетону.

Властивості лактату кальцію

Ця речовина має вигляд білої порошкоподібної маси практично без запаху. Піддається розчиненню у воді, швидкість і загалом перебіг процесу залежать від температури: якщо вода холодна, розчинність повільна, якщо ж гаряча, то легка та швидка. В етиловому спирті практично не розчиняється.

Молярна маса – 218,22 г/моль. Густина – 1,494 г/см³.

Формула – 2(C3H5O3)·Ca.

Для різних галузей мають значення варіативні властивості продукту, як от:

 • для харчової – фіксація і стабілізація структури, регулювання рівня кислотності й колірних параметрів, емульгування, сприяння твердінню та ін.;
 • для косметичної – покращення тургору шкіри, мінералізація, підсушування, усунення надлишку себуму, нормалізація водно-сольового обміну…;
 • для водоочищувальної – коагуляція, стабілізації рівня pH, видалення забруднень зі збереженням якісних показників.

Лактат кальцію – застосування в харчовій промисловості

Цей матеріал має широке застосування в харчовій промисловості. Ось деякі з його основних функцій:

 1. Джерело кальцію в харчових добавках. Цей елемент є важливим для зміцнення кісток та зубів, а також для нормального функціонування серцево-судинної та нервової систем.
 2. Стабілізатор продуктів харчування. Використовується для стабілізації різних продуктів харчування, зокрема суфле, пудингів, десертів та ін., які мають м’яку або кремову консистенцію.
 3. Регулятор pH для низки харчових продуктів, зокрема для молочних, таких як йогурт, кефір та сир.
 4. Емульгатор. Підвищує стійкість до розділення рідких та твердих компонентів у продуктах харчування, як от в майонезі, салатних заправках та м’ясопродуктах.
 5. Використовується для збереження свіжості й якості продуктів харчування, таких як хліб, печиво та інші пекарські вироби.
 6. Збільшує об’єм піни шляхом підвищення розтяжності білка в бісквітних кондитерських виробах, збитих начинках та безе.
 7. При виробництві різних молочних продуктів (сиру, йогурту, кефіру) та молочних напоїв збільшує вміст кальцію і поліпшує консистенцію та смак.
 8. Застосовується як регулятор забарвлення для низки продуктів харчування, зокрема для молочних продуктів, які мають білий колір.
 9. Як і натрій лактат, подовжує терміни придатності деяких харчів, наприклад, консервів.

Як бачите, кальцію лактат має велике значення для харчової промисловості, використовується, якщо узагальнити, для поліпшення якості та стійкості до змін різних продуктів харчування.

Застосування лактату кальцію у виробництві кормів для тварин

Ця кальцієва сіль також знайшла своє застосування у виробництві кормів для тварин. Вона може слугувати джерелом кальцію, який є важливим мінералом для здоров’я тварин, зокрема для зміцнення кісток і зубів.

Крім того, може додаватися до кормів для тварин як консервант, який допомагає зберегти їх свіжість та зменшити вплив шкідливих мікроорганізмів, що можуть призвести до загибелі тварин.

Також молочнокислий кальцій може використовуватися як кислотний регулятор pH в кормах для тварин, щоб забезпечити оптимальний рівень кислотності в шлунку, що може загалом поліпшити здоров’я та допомогти у засвоєнні корисних речовин з їжі.

Застосування лактату кальцію для очищення води

Кальцій лактат також може бути використаний для очищення води в промислових процесах. Він може виступати як коагулянт, що допомагає видаляти різні забруднення з води, такі як токсичні речовини, бактерії, віруси та інші шкідливі мікроорганізми, щоб зберегти/покращити її якість.

Коагулянт – це речовина, яка додається до води з метою збільшення розміру забруднень, щоб їх можна було легше видалити. Молочнокислий кальцій може діяти як ефективний коагулянт завдяки своїй здатності зв’язуватися з негативно зарядженими частинками води, що сприяє утворенню більших та важчих агломератів, які можна легше прибрати з води.

Крім того, зазначений реактив стабілізує рівень pH води, що є важливим фактором для підтримання ефективності процесу водоочищення.

Застосування лактату кальцію у виробництві біобетону

Лактат кальцію також задіюється у виробництві біологічного бетону – матеріалу, який містить бактерії, що здатні виробляти карбонат кальцію, який забезпечує його зміцнення. Сполука, яку ми з вами розглядаємо, слугує джерелом Ca для бактерій, які виробляють карбонат кальцію, а також є регулятором рівня pH, необхідного для здійснення процесу біосинтезу. Ще може допомогти збільшити швидкість виробництва карбонату кальцію у біобетоні.

Застосування кальцію молочнокислого для виробництва біобетону – екологічно безпечний та ефективний спосіб виробництва бетону. Примітно й те, що біобетон може бути використаний у різних сферах, зокрема в будівництві доріг та інших інфраструктурних проектів, завдяки чому можна зменшити негативні впливи будівництва на довкілля.

Молочнокислий кальцій – вимоги безпеки

Ця сполука належить до третього класу небезпеки, нетоксична. При роботі з нею потрібно використовувати ЗІЗ й дотримуватися правил особистої гігієни. Робочі приміщення мають бути обладнані припливно-витяжною вентиляцією.

Зберігати в упаковці виробника в сухому прохолодному місці. Оптимально – в критому складі з вологістю повітря не більше 75 %.

Термін придатності – 1 рік.

Де вигідно купити лактат кальцію?

Раді запропонувати вам купити в Україні молочнокислий кальцій у компанії «Система Оптимум». Продукт вироблений відповідно до найвищих стандартів якості, що гарантує його безпеку та ефективність.

Наша компанія пропонує лактат кальцію купити у фасуванні по 25 кг. Ми гарантуємо швидку доставку та конкурентні ціни нашої продукції.

Не вагайтеся зв’язатися з нами, якщо у вас є будь-які запитання щодо кальцію молочнокислого чи наших послуг. Наша команда завжди готова допомогти вам зробити вибір, який найкраще відповідатиме вашим потребам. З необхідністю замовити лактат кальцію, ціна якого невисока, звертайтеся до ПП «Система Оптимум»!

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Лактат кальцію

    

Гарантійний термін зберігання 2 роки
Виробник Китай
Формула Ca(C3H5O3)2

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Білі кристали або порошок Білий порошок
2 Ідентифікація Відповідає на тести на кальцій і лактати Відповідає
3 Масова частка основної речовини, % 98,0 98,42
4 Втрати при висушуванні, % 22,0-27,0 23,18
5 Кислотність, % ≤ 0,5 < 0,45
6 рН 6,0-8,0 7,01
7 Миш’як (As), % ≤ 0,0003 < 0,0003
8 Фториди, % ≤ 0,003 < 0,003
9 Свинець (Pb), мг/кг ≤ 2,0 < 2,0
10 Ртуть, мг/кг ≤ 1,0 < 1,0
11 Редуцируючі субстанції Відповідає Відповідає

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Кальцій молочнокислий (лактат кальцію) за вигідною ціною, також замовити Кальцій молочнокислий (лактат кальцію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.
Також Вас можуть зацікавити

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.