Опромінювачі та лампи бактерицидні

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Опромінювач бактерицидний – це електротехнічний прилад, що складається з бактерицидної лампи, відбивача, а також допоміжних кріпильних елементів. Основним призначенням бактерицидних опромінювачів є профілактична санітарно-протиепідемічна обробка повітря і поверхонь у приміщеннях, шляхом опромінення ультрафіолетовим випромінюванням.

Класифікація та переваги бактерицидних опромінювачів

Бактерицидні опромінювачі знижують імовірність поширення інфекційних захворювань. Вони знищують віруси, плісняву та інші бактерії на 99,9%. Це робить їх наявність у медичних закладах, операційних палатах чи косметологічних кабінетах просто необхідною. Розрізняють два основних види опромінювачів бактерицидних – опромінювачі закритого та відкритого типу. Опромінювачі відкритого типу здебільшого розміщують на стелі або стінах приміщення, адже вони охоплюють широкий простір навколо себе. Також популярні відкриті комбіновані опромінювачі, у яких протибактерицидний потік, що виходить від ламп, можна спрямувати у конкретну зону, завдяки наявності поворотного екрану. Закриті бактерицидні опромінювачі – це прилади нового покоління, які успішно приходять на заміну бактерицидним лампам. Вони розміщуються усередині приміщень і забезпечують стерилізацію поверхонь і підтримання високих асептичних умов у приміщенні за присутності людей. Це надзвичайно важливий фактор, адже використання ультрафіолетових опромінювачів суворо вимагає дотримання заходів безпеки, згідно з якими вплив бактерицидного ультрафіолетового випромінювання на людей, тварин або рослин – недопустимий.

Купити опромінювачі та лампи бактерицидні

Компанія «Система Оптимум» пропонує Вашій увазі бактерицидні опромінювачі та лампи різної конструкції і функціонального призначення. На нашому сайті Ви завжди можете знайти різноманітні моделі опромінювачів, у залежності від необхідного джерела випромінювання, кількості ламп та середньої тривалості їхньої роботи. Великий вибір опромінювачів та широкий ціновий діапазон дозволить кожному покупцеві вибрати найоптимальніший пристрій для знезараження та стерилізації приміщень. Для вибору конкретного типу та моделі опромінювача або бактерицидних ламп - дзвоніть нам за вказаними телефонами, і наші менеджери проконсультують Вас зі всіх питань ціни, характеристик і доставки товару. Ви можете купити і забрати товар в офісі магазину або ж замовити доставку по Львову, а також у будь-яке місто України.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.