Тверді органічні речовини

Тверді органічні речовини – це тверді вогненебезпечні сполуки, що застосовуються у найрізноманітніших сферах діяльності.

Фізичні властивості твердих органічних речовин

Тверді органічні речовини мають різну густину, колір та молярну масу. Більшість твердих органічних речовин досить погано розчиняється у воді, однак добра розчинність спостерігається в ацетоні, етанолі або у крижаному оцті. Залежно від виду твердої органічної речовини визначається її стійкість на повітрі та на світлі. Багато реактивів є легкозаймистими, а також нестійкими до впливу світла та можуть змінювати забарвлення. Під час хімічних перетворень тверді органічні речовини переходять у більш термодинамічно стійкийстан, внаслідок чого може значно знизитися їхня хімічна активність.

Практичне застосування твердих органічних речовин

Тверді органічні речовини широко використовуються у лабораторних умовах для фотометричного визначення конкретних хімічних елементів, а також в якості індикаторів при мікрометричному титруванні ціанідів. Багато реактивів виконують функцію донора певних електронів під час дослідження фотосинтезу. Тверді органічні речовини успішно застосовують у аналітичній хімії у неорганічному аналізі. Завдяки проведенню ряду реакцій з твердими органічними реактивами значно розширилися можливості сучасної аналітичної хімії. Тверді органічні реактиви знайшли своє застосування і в багатьох галузях промисловості.

Доставка твердих органічних речовин по всій території України

Компанія Система Оптимум пропонує широкий вибір твердих органічних речовин за доступною ціною. Висока якість кожного з реактивів підтверджується необхідною документацією. Купити тверді органічні речовини у різному фасуванні Ви зможете у будь-який зручний для Вас час, звернувшись до менеджерів компанії Система Оптимум.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.