Глюкозаміну гідрохлорид

654 грн
654.00 грн
(ціна за 1 кг)

Глюкозаміну гідрохлорид – сполука з класу аміноцукрів, один з найвідоміших глюкозамінів, поряд з глюкозамін сульфатом. Якщо порівняти ці дві речовини, то 57,5 г першої дорівнюватимуть 100 г другої.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності глюкозаміну гідрохлорид. У нас можна купити глюкозаміну гідрохлорид за доступною ціною. Глюкозаміну гідрохлорид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку глюкозаміну по всій території України.  При купівлі глюкозаміну гідрохлориду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Має вигляд порошкоподібної маси, що складається з дрібних кристалічних структур. Колір – білий, смак – солодко-солоний, запах відсутній. У воді розчиняється швидко та легко, в 95 %-му етанолі – дуже слабо, майже не розчиняється в сірчаному ефірі та хлороформі. За типом моносахаридів відновлює іони різних металів. Є компонентом глікопротеїнів, гіалуронану, гепарину і поліацетилглюкозаміну.

Молярна маса – 215,64 г/моль. Формула – C6H14O5NCl. Отримання цієї речовини відбувається в процесі повного кислотного гідролізу природного хітину, що добувається з панцирів морських ракоподібних або з джерел рослинного походження.

Глюкозаміну гідрохлорид та його роль для людини

Глюкозаміну гідрохлорид (і, власне, сам глюкозамін як основна форма) має в житті людини неабияке значення. Він позитивно впливає на обмінні процеси в хрящах, компенсує природну нестачу глюкозаміну, активізує синтез глікопротеїнів і гіалуронану синовії. Також завдяки йому підвищується проникність суглобової сумки, відновлюється ферментація в клітинах синовіальної оболонки і суглобового хряща. Крім того, він фіксує сірку при синтезі хонсуриду, сприяє правильному відкладенню запасів кальцію в кістках, уповільнює дегенерацію суглобів, після порушень відновляє їх функціональність і знижує больовий синдром. Виконує протизапальну функцію і знеболює. Відповідно, глюкозаміну гідрохлорид як медпрепарат застосовується при остеоартриті (первинному і вторинному), плечелопатковому періартриті, остеохондрозі, спондильозі та хондромаляції. Ще один напрямок застосування – виразкова хвороба (позитивно впливає на процес лікування). Протипоказання, побічні явища та передозування. Цей аміноцукор вважається безпечним, якихось надто серйозних побічних ефектів зафіксовано не було. Серед основних мінусів: тяжкість в епігастрії, нудота, пронос, алергії. Виводиться, в основному, через нирки. Протипоказаний хіба що тим, у кого спостерігається підвищена чутливість до основного компоненту, і хворим на ФКУ. Не рекомендований дітям, вагітним і матерям, що годують груддю. Важливо: прийом препарату не варто поєднувати з уживанням алкоголю. Також необхідно мінімізувати кількість цукру, що надходить до організму. Даних про передозування немає. Однак вживання дуже великої кількості вимагає очищення шлунка. Зберігати цю речовину варто в темному сухому місці, не більше 2-х років з дня виробництва.

Якщо Вам потрібно купити гуртом глюкозаміну гідрохлорид , зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на глюкозаміну гідрохлорид , а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва Glucosamine
Хімічна формула C6H14O5NCl
Назви-синоніми

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Глюкозаміну гідрохлорид за вигідною ціною, також замовити Глюкозаміну гідрохлорид з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.