Уротропін (гексаметилентетрамін) фармакопейний

198.00 грн (ціна за 1 кг)

Уротропін (гексаметилентетрамін, гексамін) фармакопейний – це поліциклічний амін, що застосовується в медичній та ветеринарній практиці під назвою «метенамін». Застосування його базується на дезінфекційних властивостях: у кислому середовищі формується формальдегід, якому і характерна роль дезінфектанту.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності уротропін (гексаметилентетрамін) фармакопейний. У нас можна купити уротропін гуртом за доступною ціною. Уротропін (гексаметилентетрамін) фармакопейний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна уротропіну Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі уротропіну (гексаметилентетраміну) фармакопейного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

уротропін фармакопейний формулаУротропін – це продукт реакції 40 %-го розчину формальдегіду й аміаку (аміачної води), отриманий вперше ще у 1860 р. Зовні виглядає як біла порошкоподібна маса, що складається з гігроскопічних кристалічних структур. Запах відсутній, смак – різкий (спочатку солодкий, потім гіркий). Добре розчиняється у воді та спирті, також розчинення відбувається в метилтрихлориді, в ефірі практично не розчиняється.

Молярна маса – 140,2 г/моль. Формула – C6H12N4.

Застосування в медицині уротропіну (гексаметилентетраміну) фармакопейного

Гексамін активно використовують при хворобах сечостатевої системи. При цьому варто мати на увазі, що ефективність препарату буде спостерігатися винятково при кислій реакції сечі, адже в іншому випадку він не розщепиться на формальдегід.

Також уротропін застосовується при ревматизмі, оскільки йому властива не тільки антисептична дія, а й протиподагрична.

Ще одна роль цього препарату – протигрипозна.

Застосування у ветеринарії  уротропіну (гексаметилентетраміну) фармакопейного

Тут мають вагу такі функції препарату, як сечогінна і антимікробна, а також підвищення проникності клітинних мембран, виведення токсичних речовин з організму тварин. Призначають його ВРХ, коням, вівцям, козам, курям і собакам при інфекціях сечовивідних шляхів, запаленнях жовчного міхура, м’яких оболонок мозку і, власне, головного мозку, при шкірних алергіях, хворобах очей, отруєннях, запаленнях суглобів та м’язів.

Важливо! Зберігати цей продукт необхідно в щільно закупорених ємностях.

Форми випуску: порошок, таблетки (по 0,25 г і 0,5 г), ампули (по 5-10 мл 40 %-го розчину).

Якщо Вам потрібно купити оптом уротропін (гексаметилентетрамін) фармакопейний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на уротропін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва 1,3,5,7-tetraazaadamantane, hexamethylenetetramine, methenamine, hexamine, urotropin
Хімічна формула (CH2)6N4
Назви-синоніми гексаметилентетрамін, гексамін, метенамін за МНН, формін, аміноформ

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Уротропін (гексаметилентетрамін) фармакопейний за вигідною ціною, також замовити Уротропін (гексаметилентетрамін) фармакопейний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.