Газоаналізатори

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Газоаналізатор – це спеціальний вимірювальний прилад для визначення якісного та кількісного складу сумішей газів. Ці прилади – незамінні помічники на підприємствах вугільної, нафтової та газової промисловості. За допомогою них контролюється повітряне середовище на вміст займистих, вибухонебезпечних і токсичних домішок. Це особливо актуально в шахтах, де наявність газу метану може призвести до вибуху і загибелі людей. Така небезпека існує при виконанні газоелектрозварних, фарбувальних та інших робіт всередині різних ємностей та апаратів, у приміщеннях на бурових майданчиках тощо. Велику небезпеку для людей становить витік побутового газу в житлових будинках, а також наявність чадного газу в житлових та інших приміщеннях. Для контролю загазованості повітря в побутових та виробничих приміщеннях, в підвалах, шахтах, свердловинах та інших місцях, де можлива поява вибухонебезпечних та отруйних газів, необхідно мати відповідні газоаналізатори. Купити газоаналізатори – означає уникнути небезпечних для життя вибухів, пожеж, отруєнь та інших нещасних випадків як на виробництві, так і в домашніх умовах.

Види газоаналізаторів та принципи їх роботи

Газоаналізатори поділяються на три види: індикатори, сигналізатори і безпосередньо газоаналізатори. Індикатори визначають наявність того чи іншого газу в суміші. Вони використовуються в основному для пошуку витоку газів. Сигналізатори, окрім цього, дають приблизну оцінку концентрації контрольованого компоненту, маючи декілька порогів сигналізації. Робота газоаналізатора базується на визначенні точних фізико-хімічних характеристик газової суміші загалом або її окремих складових. Вони бувають автоматичні стаціонарні, переносні, напівавтоматичні та інтерферометричні переносні. Такі газоаналізатори обладнані звуковою та світловою сигналізацією. При роботі в шахті, де концентрація метану часто досягає вибухонебезпечних величин, ці газоаналізатори включаються в схему автоматичного відключення електромережі при граничнодопустимій концентрації метану.

Купити газоаналізатори

Щоб замовити стаціонарний чи переносний газоаналізатор, зв’яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами. Компанія «Система Оптимум» пропонує газоаналізатори, ціна яких завжди відповідає якості продукції і знаходиться в розумних межах. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати саме той газоаналізатор, який найбільше відповідає Вашим потребам.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.