Анемометри

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Анемометри — це метеорологічні прилади для вимірювання швидкості, а часто і напрямку руху потоків (газів і рідин), наприклад, повітря (вітромір); швидкість потоку вимірюється за швидкістю обертання ротора з лопатками або півкулястими чашками. За конструкцією розподіляються на крильчаті та чашкові.

Характеристики анемометрів

Анемометри складаються з чашкової (або лопаткової) вертушки, закріпленої на осі, яка з'єднана з вимірювальним механізмом. При виникненні повітряного потоку вітер штовхає чашечки, які починають крутитися навколо осі. Залежно від конструкції анемометра, він або заміряє число обертів чашечок навколо осі за заданий час, що дорівнює певній відстані, після чого розраховується середня швидкість вітру, відстань ділиться на час (анемометр ручний). Або чашечки з'єднані з електричним індукційним тахометром, що дозволяє приладу відразу показувати швидкість вітру на даний момент, без додаткових обчислень. Ручний крильчатий анемометр призначений для вимірювання швидкості повітряного потоку в каналах і трубопроводах вентиляційних пристроїв. Приймальна частина приладу - легке вітрове колесо (крильчатка), рух осі крильчатки передається на систему зубчатих коліс, що приводять у рух стрілки лічильного механізму.

Купити анемометр за доступною ціною

Індукційні та ручні анемометри застосовуються для проведення вимірювань параметрів мікроклімату в приміщеннях, а також для контролю й налагодження систем припливно-витяжної вентиляції та кондиціонування повітря, при вимірюванні швидкості та об'ємної витрати повітряного потоку в вентиляційних отворах, повітроводах виробничих і житлових будівель. Вони незамінні для фахівців, які займаються налаштуванням і обслуговуванням систем кондиціонування і вентиляції в житлових, промислових і офісних приміщеннях. Анемометри прості у використанні, портативні пристрої. Деякі прилади є комбінованими і, крім швидкості спрямованого повітряного потоку, можуть використовуватися для вимірювання температури, вологості, напрямку повітряного потоку, об'ємної витрати.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.