Люксметри

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Люксметр – це один із різновидів фотометрів, прилад для вимірювання освітленості в одиницях світла - люксах. Люксметри часто застосовуються у навчальних закладах, наукових центрах та лабораторіях, медичних установах, сільському господарстві та у сфері охорони праці. Основна їх роль полягає у вимірюванні рівня освітлення у приміщенні і у відключенні або зменшенні світіння освітлювального обладнання.

Будова та принцип дії люксметра

Люксметр складається із селенового фотоелемента, який перетворює світлову енергію в енергію електричного струму, і електровимірювального приладу, що відповідно і вимірює цей струм. Перехід від одного діапазону вимірювальної освітленості до іншого здійснюється за допомогою перемикача, що змінює опір електричного кола. Також, використовуючи спеціальну світлорозсіювальну насадку, що кріпиться на фотоелемент, можна вимірювати найвищі показники освітленості. Принцип дії люксметра базується на явищі фотоелектричного ефекту. Він полягає у перетворенні світлової енергії в електричну. Даний ефект виникає при потраплянні світла на поверхню фотоелемента, включеного у замкнуте коло з електровимірювальним приладом. Показники люксметра залежать від спектрального складу випромінювання, оскільки криві відносної спектральної чутливості селенового фотоелементу і людського ока неоднакові. Високоякісні люксметри, купити які можна на нашому сайті, обладнані спеціальними коригуючими світлофільтрами, використання яких дозволяє наблизити спектральну чутливість фотоелемента до чутливості ока.

Люксметр: ціна та специфіка вибору

Люксметри використовуються для контролю і виміру освітленості, що створюється різними джерелами світла. При виборі люксметра потрібно знати, для яких умов і як його необхідно використовувати. Адже чим більше можливостей та функцій у люксметра, тим вища ціна на нього. Люксметри найвищого класу можуть використовуватися для наукових і лабораторних досліджень. Щоб вдало і недорого купити люксметр, пропонуємо Вам звернутись у нашу компанію «Система Оптимум».

Купити люксметр за доступною ціною.

У нас представлений великий асортимент продукції, що дає нам право стверджувати, що кожен клієнт, якому необхідний люксметр для дослідницького лабораторного кабінету, наукового центру або медичного закладу, зможе знайти і підібрати потрібний йому прилад. Ви можете купити люксметр, зателефонувавши нашому менеджеру за телефонами, за допомогою електронної пошти або безпосередньо в офісі нашого підприємства.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.