Люксметр Ю-116

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Переносний фотоелектричний люксметр Ю-116 загальнопромислового призначення застосовується для контролю освітленості в промисловості, в сільському господарстві, на транспорті та інших галузях народного господарства, а також для досліджень, що проводяться в лабораторіях наукових, конструкторських і проектних організаціях.

SKU: .
Категорія: Люксметри
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності люксметри Ю-116. У нас можна купити люксметри за доступною ціною. Люксметр Ю-116 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна люксметрів Ю-116 залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Люксметр Ю-116 призначений для вимірювання освітленості, створюваної лампами розжарювання й природним світлом, джерела якого розташовані довільно щодо світлоприймача люксметра.

Область застосування приладу: промислові підприємства та організації (служби охорони праці і техніки безпеки, служби головного енергетика), навчальні заклади, наукові центри, музеї, бібліотеки та архіви, підприємства транспорту і зв'язку, центри метрології та сертифікації, медичні установи, сільське господарство та багато інших . Широко застосовується при атестація робочих місць.

Основні технічні дані і характеристики: 

Діапазон вимірів освітленості 1,0-200 000 лк
Основна відносна похибка вимірювання освітленості 6,0
Час безперервної роботи приладу, не менше 8,0 год
Робочі умови експлуатації приладу: температура навколишнього повітря відносна вологість повітря при температурі навколишнього повітря 25 °С атмосферний тиск   0 - 40 °С 65 ± 15 % 86-107 кПа
Маса приладу, не більше 0,4 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Люксметр Ю-116 за вигідною ціною, також замовити Люксметр Ю-116 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.