Колбонагрівачі

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Під час проведення різноманітних лабораторних досліджень часто виникає необхідність нагрівання досліджуваних речовин та матеріалів. Саме для таких цілей призначені колбонагрівачі, купити які Ви можете у нашій компанії «Система Оптимум». Колбонагрівач – це спеціальний лабораторний пристрій, призначений для рівномірного нагрівання розчинів та сумішей в скляних колбах у лабораторних умовах. Принцип роботи колбонагрівача достатньо простий. Потрібно лише підготувати колбу з рідиною і встановити її у відповідне місце (гніздо) колбонагрівача. Після цього необхідно включити апарат і задати потрібні температурні режими (параметри роботи).

Види колбонагрівачів та їх переваги

Колбонагрівачі бувають, залежно від типу нагрівального елементу, сітковими та спіральними. У сіткових колбонагрівачах нагрівальним елементом є дрібна сіточка з металу або мінерального волокна, а в спіральних – нагрівальним елементом є металічна спіраль. Для безпечної та якісної роботи всі колбонагрівачі, які представлені у нашому каталозі на нашому сайті, мають суттєві переваги. Це і відповідна теплоізоляція, антикорозійне покриття приладу, і тривалий термін служби. Прилади, які представлені на нашому сайті, мають також розширений діапазон робочих температур (до 600ºС) та ізольований нагрівальний елемент з нержавіючої сталі імпортного виробництва. Необхідно відмітити основні переваги колбонагрівачів у порівнянні з іншими способами нагріву колб. Такими способами можуть бути нагрівання колб за допомогою газових пальників, електроплиток тощо. Проте особливістю колбонагрівача є те, що з його допомогою колба нагрівається рівномірно, по всій поверхні.

Купити колбонагрівачі з доставкою по Україні

Для нагрівання твердих і рідких речовин, перегонки сумішей, синтезу нових речовин і матеріалів у лабораторних умовах наша компанія «Система Оптимум» пропонує Вашій увазі широкий асортимент колбонагрівачів, ціна на які є надзвичайно доступною та привабливою. На нашому сайті Ви завжди можете знайти різноманітні моделі колбонагрівачів, залежно від необхідного об’єму колб, рівня робочих температур та комплектації. Великий вибір колбонагрівачів та широкий ціновий діапазон дозволить кожному покупцеві вибрати найоптимальніший для роботи пристрій. Ви можете замовити і купити колбонагрівачі, зателефонувавши нашому менеджеру за телефонами, вказаними на сайті, електронною поштою або безпосередньо в офісі нашого підприємства. Ви можете забрати товар в офісі магазину або ж замовити доставку по Львову, а також у будь-яке місто України.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.