Бані водяні лабораторні

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Одними з найбільш потрібних і незамінних приладів, що використовуються у науково-дослідних та медичних закладах і лабораторіях є водяні бані. Бані водяні лабораторні – сучасне універсальне устаткування, яке забезпечує можливість проведення аналізів, досліджень і випробувань у лабораторіях виробничих підприємств, науково-дослідних інститутів, медичних установ.

Водяні лабораторні бані використовуються для рівномірного нагрівання, екстракції, випарювання, сушіння, дистиляції, збагачення тестованих зразків, та інших видів термічної обробки. Сучасні бані дозволяють провести необхідну термообробку різних речовин і матеріалів, зберігаючи при цьому їхню структуру та хімічні властивості.

Основним призначенням водяних лабораторних бань є рівномірне нагрівання хімічної речовини в температурному діапазоні до +100° С. Конструкція даного обладнання складається з резервуару, наповненого водою, і місця для лабораторного посуду, в який поміщається потрібна речовина.

Вода в лабораторній бані за допомогою нагрівальних елементів нагрівається і підтримується до потрібної температури протягом певного проміжку часу.

Внутрішній корпус цього обладнання виготовлений із нержавіючої сталі – така конструкція хімічно стійка, надійна, довговічна, протягом тривалого часу забезпечує необхідну для роботи температуру. Зовнішній корпус захищає працюючий персонал від опіків.

При однаковому способі проведення термічної обробки досліджуваних зразків та реагентів, водяні лабораторні бані відрізняються різною потужністю, об'ємом, діапазоном температур, габаритними розмірами. При роботі на водяній лабораторній бані можна використовувати будь-який лабораторний посуд: чаші, плоскодонні колби, склянки. Для підтримання пробірок у конструкції обладнання передбачені штативи.

Залежно від завдань, які будуть виконуватися за допомогою лабораторних водяних бань, у продажу представлені невеликі одномісні моделі та великі агрегати з декількома робочими місцями. Невеликі установки призначені для дослідницьких лабораторій, а багатомісні водяні бані, на яких можна одночасно нагрівати кілька ємностей, купують для лабораторій великих промислових підприємств.

Переваги лабораторних бань Головними перевагами електричних водяних бань є:

- універсальність обладнання;

- рівномірність нагрівання;

- швидке забезпечення оптимального температурного режиму;

- гнучкість налаштувань за допомогою мікропроцесорного управління;

- низьке споживання електроенергії;

- легкість в управлінні і простий контроль за робочим температурним режимом.

Переваги використання водяних бань

У водяних банях, представлених на нашому сайті «Система Оптимум», можна досліджувати зразки, що містяться не лише в спеціальному лабораторному посуді, але й у звичайних пробірках. Для них передбачена можливість використання штатива всередині кожного приладу. Кількість місць для елементів лабораторного посуду і місткість штативу можна коригувати залежно від розміру та об’єму вибраної Вами водяної бані. Зовнішній корпус бані водяної виготовляється із листової сталі, а внутрішня камера – із нержавіючої сталі високої якості. Також варто відмітити, що водяні бані, купити які Ви можете у нас на сайті, мають мікропроцесорне управління, що забезпечує пристроям надійний і простий контроль за робочими температурами. А спеціальна конфігурація нагрівальних елементів гарантує підтримку рівномірного температурного режиму всередині внутрішньої камери.

Лабораторні водяні бані з доставкою по Україні

Лабораторні водяні бані, або як їх ще називають рідинні термостати, користуються великою популярністю і застосовуються у різноманітних лабораторіях, науково-дослідних центрах, ветеринарії , нафтохімічній та газовій промисловості. Якісна баня водяна лабораторна здатна забезпечити виконання важливих завдань щодо проведення аналізів, експериментів, досліджень в умовах хіміко-аналітичних лабораторій будь-яких організацій – у науково-дослідних інститутах, ветеринарних клініках, медичних центрах, вищих навчальних закладах, на підприємствах харчової, нафтохімічної, газової промисловості.

Водяні бані, ціни на які у нашій компанії Вас приємно здивують, мають широке застосування, надійні, якісні та зручні у використанні. Для вибору конкретного типу та моделі бань дзвоніть нам за вказаними телефонами і наші менеджери проконсультують Вас зі всіх питаннь ціни, характеристик і доставки товару. Тому, якщо ви шукаєте, де купити водяні бані – наша компанія «Система Оптимум» є оптимальним варіантом. Адже саме у нас Ви знайдете величезний вибір лабораторних бань усіх типів за доступними цінами та з доставкою по всій Україні.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.