Баня водяна для бутирометрів

840.00 грн (ціна за 1 штуку)

Баня водяна призначена для підігріву бутирометрів при лабораторному визначенні жирності молока. В комплект входить спеціальний штатив для бутирометрів на 24 місця.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Баня водяна для бутирометрів. У нас можна купити Баню водяну для бутирометрів за доступною ціною. Якість, умови придбання і ціна Бані водяної для бутирометрів Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. При купівлі Бані водяної для бутирометрів оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Якщо Вам потрібно купити Баню водяну для бутирометрів, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Баню водяну для бутирометрів , а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Баня водяна для бутирометрів за вигідною ціною, також замовити Баня водяна для бутирометрів з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.