Термостати лабораторні

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Дуже важливим фактором для проведення досліджень у лабораторіях і різних наукових закладах є підтримування постійного температурного режиму протягом тривалого часу. Саме для цієї мети широко застосовуються спеціальні прилади - термостати. Вони незамінні і надзвичайно корисні в різних медичних установах, підприємствах, а також у житлових приміщеннях, де використовується автономне опалення. Термостат – важливий елемент лабораторії, призначений для підтримки необхідної заданої температури, яку забезпечують або застосування терморегулятора, або фазовий перехід. Як правило, ці пристрої комплектують термоізоляцією, що дозволяє уникнути втрат тепла або холоду, залежно від призначення обладнання. Якщо поглянути довкола, то можна побачити найрізноманітніші термостати, де б ми не були. Автомобілістам добре знайомі термостати, монтовані на мотори. Найбільш звичний для нас побутовий варіант – це холодильник. А ще ж є термостати для ванни, душу, радіатора, кондиціонера, теплої підлоги тощо. Одним словом, ці прилади оточують нас усюди. За допомогою термостата Ви можете підтримувати незмінну задану температуру, як у всьому приміщенні, так і в окремій кімнаті або відділенні. А це означає, що використовуючи термостат, Ви не тільки маєте можливість отримувати необхідну температуру, а й знижуєте витрати на опалення, регулюючи роботу котла. Купити термостат у нас - означає придбати якісний ліцензійний продукт, який дозволить Вам знизити витрати на опалення на 25-30%.

Види термостатів

Поділ термостатів на види обумовлюють найрізноманітніші характеристики. Так, за діапазоном робочої температури виділяють низько- (до -60 °C), середньо- (-60-500 °C) і високотемпературні (300-1200 °C) прилади. Тип теплоносія дозволяє розділити їх на повітряні, рідинні й твердотільні. За точністю підтримки температурного режиму бувають такі види: з точністю 5-10 °C, 1-2 °C, 0,1 °C і 0,01 °C. Крім того, термостати можна класифікувати за сферою та способом експлуатації: кімнатні, занурювальні, накладні та промислові. Принцип роботи. Взагалі, цей пристрій може функціонувати за одним з двох принципів: - застосовуваний теплоносій, яким заповнений простір термостата, має постійну температуру, а досліджуваний об’єкт, перебуваючи в контакті з теплоносієм, набуває такої ж. З найпоширеніших теплоносіїв: повітря, вода, спирт, олія тощо; - теплоносій не використовується, об’єкт перебуває в адіабатних умовах при постійній t. Теплова енергія вводиться і виводиться за допомогою спеціального теплового ключа. Це характерно для низькотемпературних моделей. Як варіант – застосування електропечей з термічним регулятором і масивним металоблоком, у який поміщується досліджуване тіло (у високотемпературних термостатах). Який термостат купити? Пропонуємо кілька вартих уваги моделей від компанії Система Оптимум! Вибирайте: TDB-120. Пристрій для підтримки постійного температурного режиму в пробірках, які розташовуються у відділеннях основного блоку з алюмінію. Дуже точний прилад з бездоганною рівномірністю t по всьому блоку. Комплектація металевою пластиною-відбивачем на кришці запобігає утворенню конденсату. Підходить для проведення ПЛР-аналізу. TW-2. Водяний термостат латвійського виробництва, що складається з компонентів термоблок + мікропроцесорна система управління і лита ванна на 4,5 л. Відображення t відбувається на світових індикаторах. Є можливість приєднати зовнішній контур. Конструктивно передбачено наявність датчика рівня води, підсвічування і двох незалежних секундомірів. ТСО-1/80 СПУ. Термостат з охолодженням, покликаний для досягнення і підтримки в робочій камері температури 5-60 °С. Підходить для виконання аналізу на БПК, бактеріологічних досліджень тощо у водоканалах, гідротехнічних лабораторіях, на безалкогольних та лікеро-горілчаних виробництвах, консервних заводах, у сертифікаційних, інспекційних, медичних, ветеринарних та інших установах.

Купити термостати

Термостат - це спеціальний прилад, який підтримує стабільну температуру на заданому рівні і є одним з найважливіших елементів системи опалення. Наше приватне підприємство «Система Оптимум» пропонує Вашій увазі надійні якісні термостати, ціна на які задовольнить усі Ваші запити і вимоги. У нас Ви знайдете тільки оригінальну продукцію, адже весь асортимент товарів сертифікований. Це виключає можливість придбання підробленого або «сірого » товару. Ви можете замовити термостат, зателефонувавши нашому менеджеру за телефонами, вказаними на сайті, електронною поштою або безпосередньо в офісі нашого підприємства. Ви можете забрати товар в офісі магазину або ж замовити доставку по Львову, а також у будь-яке місто України.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.