Дозатори

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Купити дозатор змінного та фіксованого об'єму

Дозатор – прилад для автоматичного, контрольованого, заданого по кількості розходу сипких чи рідких речовин та газів. Їхнє застосування надзвичайно широке в усіх галузях виробництва – від важкої металургійної промисловості, де необхідне точне дозування складових доменної чи мартенівської шихт для отримання металу точно визначених стандартів, і аж до кондитерських фабрик, де точне дозування компонентів гарантує якість і конкурентоздатність продукції. Незамінними є такі прилади і в лабораторіях різних науково-дослідних закладів та фармакологічних підприємств. Купити дозатори та встановити їх на своєму виробництві – означає забезпечити високу якість продукції та зменшити кількість ручної праці, що автоматично сприяє росту рентабельності виробництва.

Види дозаторів

Робота автоматичних піпеточних дозаторів поршневого типу ґрунтується на повітряному витісненні певного визначеного об’єму рідини. Вони бувають одноканальними та багатоканальними в залежності від технології та потреб виробництва чи лабораторних досліджень. Вагові шнекові дозатори призначені для автоматичного формування дози заданої маси від 2 до 6 кг. Це чудове рішення для фасування борошна, цукру, різних злаків у паперові пакети на автоматичних фасувальних лініях. Різновиди шнекових вагових дозаторів використовуються для фасування аналогічних продуктів у мішки або борошна у тістозамішувальну машину. Всі вони оснащені системою автоматичного управління, можуть використовуватись як автономно, так і в рамках технологічних виробничих ліній. Дозатор лабораторний забезпечує високу точність дозування, оснащений дисплеєм з великими цифрами і достатньо малою ціною поділок на шкалі. Окрім цього, якісна інноваційна термоізоляція внутрішніх компонентів дозатора, підбір матеріалів та дизайн виключають можливість впливу зовнішніх факторів на точність дозування.

Купити дозатори з доставкою по Україні

Наша компанія «Система Оптимум» пропонує великий перелік дозаторів різного призначення з технічними характеристиками, що наведені в каталозі на нашому сайті. Купуйте дозатори, ціна яких завжди відповідає якості продукції і знаходиться в розумних доступних межах. Ви можете замовити дозатор, зателефонувавши нашому менеджеру за телефонами, вказаними на сайті, електронною поштою або безпосередньо в офісі нашого підприємства.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.