Гігрометри

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Гігрометри – це спеціальні прилади, призначені для здійснення контролю вологості повітря. Вони точно вимірюють вологість газоподібних середовищ. І саме в точності фіксації показників вологості повітря полягає їх практична цінність. Існують різні види цих приладів, кожному з яких характерні свої переваги: вагові, волосні, плівкові, електролітичні, керамічні, конденсаційні та гігрометри психрометричні. На особливу увагу заслуговує останній із зазначених різновидів, який також називається психрометром. Він вимірює вологість і температуру повітря. На замітку! Є й інші класифікації цих виробів. За призначенням вони бувають промисловими й побутовими, за типом влаштування – механічними та електронними. Великим попитом користуються цифрові моделі, серед особливостей яких – точність, універсальність, висока якість, функціоналізм і надійність. Вибір приладів залежить від умов експлуатації. Важливо звернути увагу на діапазон вимірювань, інтервал робочих температур, функції, рівень точності вимірювань і захисту внутрішніх компонентів від впливу вологи та пилу. Вологість повітря належить до надважливих показників (спільно з іншими погодними явищами і атмосферними змінами), які впливають на стан, самопочуття людей, на процес зберігання продукції, на те, в яких умовах відбувається експлуатація обладнання, працюють співробітники того чи іншого підприємства тощо. Оптимальною вважається вологість 45-60 %. Показники, які нижчі або вищі цього діапазону, можуть призвести до головного болю, спровокувати хвороби легенів, дерматити та інші захворювання. Вони також можуть стати причиною передчасного псування продукції і порушення технологічних процесів на виробництві. Тому відстежувати вологість і за необхідності її коригувати – вкрай важливе завдання в різних промислових напрямках і сферах життєдіяльності. У наш час гігрометри психрометричні купити необхідно для експлуатації на окремих промислових об’єктах, метеостанціях, у науково-дослідних лабораторіях і т.д.

Гігрометри психрометричні

Принцип роботи. Гігрометри психрометричні, ціна яких – у доступних межах, працюють за простим принципом. Збільшення швидкості випаровування вологи відбувається в міру зниження відносної вологості повітря. Волога, в той же час, випаровуючись, приводить до охолодження конденсованого рідкого середовища. Так, вологий об’єкт стає менш теплим. Якщо зіставити t повітря і зволоженого об’єкта, можна вирахувати, з якою швидкістю здійснюється випаровування, а відтак, і те, скільки в повітрі міститься водяної пари. Тут важливо не залишати поза увагою той нюанс, що волога, яка випарувалася, перебуває поблизу зволоженого предмету, що приводить до локального збільшення вологості повітря. Щоб усунути зазначений ефект, застосовують аспірацію (створення повітряного потоку над вологим об’єктом). Будова. Гігрометри психрометричні, найпростіші їх представники, складаються з 2-х спиртових термометрів – сухого і зволоженого. Спиртова колба другого обгорнута в батистову стрічку, кінець якої спускається в ємність, наповнену водою. Волога випаровується, а цей термометр охолоджується. Показники знімаються і з сухого, і з вологого термометрів, на основі чого й визначають відносну вологість. Робити це можна двома способами: за психрометричною таблицею або графіком. У випадку точних вимірювань, при невідповідності атмосферного тиску номінальному, в отримані результати вносять поправку. Крім того, в зазначених приладах конструктивно може бути передбачена наявність вентилятора, що обдуває повітрям вологий термометр, як правило, зі швидкістю 0,5-1 м/с. Види. Як, загалом, гігрометри купити оптом можна різні, так, зокрема, існують різні види, на які поділяються гігрометри психрометричні. Основна класифікація передбачає поділ на три категорії:

  • станційні. Кріпляться за допомогою спеціального штатива в метеобудці. Мінус полягає в залежності показників вологого термометра від швидкості повітряного потоку всередині будки. Головний представник – психрометр Августа;
  • аспіраційні. Термометри поміщаються в спеціальну оправу, що забезпечує захист від тепла, випромінюваного навколишніми предметами. Обдув покладений на аспіратор (вентилятор). Потоку повітря, яке аналізується, характерна незмінна швидкість – приблизно 2 м/с. Цей вид вважається найнадійнішим при плюсовій t повітря. Приклад – психрометр Асмана;
  • дистанційні. Тут застосовуються термометри опору, термістори.

Величезною популярністю в наші дні користуються гігрометри психрометричні ВІТ-1 і гігрометри психрометричні ВІТ-2, детальніше про які й піде мова далі.

Гігрометри психрометричні ВІТ-1

Гігрометри психрометричні ВІТ-1 – це прилади, покликані вимірювати відносну вологість повітря і температуру в різних закритих приміщеннях, в яких важливо постійно контролювати вологість повітря. Аптеки, матеріальні склади, мед. установи, льохи, теплиці, овочеві сховища, музеї – це лише мала частина місць, де вони можуть бути встановлені. До речі, гігрометри ВІТ-1 сертифіковані і внесені в Держреєстр засобів вимірювальної техніки України. Вони складаються з основи, виконаної з пластику, двох термометрів, шкали температур і психрометричної матриці. Йдуть в комплекті зі скляним живильником (сюди заливають дистильовану воду) і, можливо, скляним штативом. Мають компактні габарити. Термометричною рідиною виступає метилбензол (толуол). Ціна поділки – 0,2 °C. Діапазон вологості становить 20-90 %, а температур – 0-25 °С. Зверніть увагу на останній з наведених параметрів, адже саме в ньому полягає відмінність від моделі ВІТ-2. Гігрометри психрометричні ВІТ-1 потрібно купувати тоді, коли їх розміщення планується в місці вимірювань при t до 25 °C. Якщо передбачаються більші показники температури, варто зупинити вибір на ВІТ-2.

Гігрометри психрометричні ВІТ-2

Гігрометри психрометричні ВІТ-2 можна описати, використовуючи практично всю наведену вище інформацію, що стосується модифікації ВІТ-1. Відмінність же полягає в діапазоні температурних вимірювань. Гігрометри ВІТ-2 функціонують при температурі від 15 до 40 °С. Їм найкраще надати перевагу в тих випадках, коли температура в приміщенні, де планується встановлення, за весь вимірювальний період не опускатиметься далі нижньої межі (15-20 °C взимку) і не підніматиметься вище верхньої (35-40 °C влітку). Тобто експлуатувати гігрометри психрометричні ВІТ-2можна також у коморах, тепличних спорудах, медичних кабінетах, матеріальних приміщеннях і т.д., але тільки в тих, температурний діапазон яких становить 15-40 °C. Зверніть увагу! Оскільки обидва варіанти приладів належать до контрольно-вимірювальної групи, їм необхідні періодичні (раз на два роки) повірки. Ще один важливий момент. Транспортування приладів може призвести до розривів термометричної рідини в капілярах градусників. У цьому немає нічого страшного. Для усунення розривів достатньо нагріти резервуар за допомогою потоку теплого повітря.

Гігрометри психрометричні ціна

Ціна цього типу приладів може відрізнятися на різних сайтах, але переважно вона не перевищує розумних меж. Якщо ви зараз якраз на стадії вибору виробника/постачальника, пропонуємо зупинитися на компанії «Система Оптимум». До вашої уваги – гігрометри психрометричні ВІТ-1 і ВІТ-2 від виробника в Україні. Також в асортименті представлені цифрові термометри-гігрометри різних модифікацій. Ціни – одні з найкращих. Якість – гарантовано висока. Умови співпраці – винятково комфортні. Ми давно працюємо на вітчизняному ринку вимірювальних приладів і не тільки. Добре вивчили всі нюанси справи й налагодили постійну співпрацю з багатьма клієнтами з усіх регіонів країни. Купити товар у нас можна оптом і в роздріб – і той, і інший варіант придбання вигідний для замовників. Ми не завищуємо вартість ні на один екземпляр, ні на оптову партію. Крім того, завдяки налагодженій системі поставок, здійснюємо доставку кожного замовлення в мінімальні терміни по всій Україні. Наші фахівці завжди готові надати вам консультативну підтримку і в плані характеристик, специфіки застосування, якості самого товару, і з приводу умов його придбання.

Купити гігрометр опт

Ви можете зробити оптове замовлення на вимірювальні прилади двома способами: зв’язавшись з нашим менеджером за контактним номером телефону або надіславши листа на електронну адресу. У телефонному режимі, як і по e-mail, ви отримаєте відповіді на всі запитання, які вас цікавлять. Пам’ятайте, що при оптових покупках, залежно від обсягів замовлення, можливе надання індивідуальних знижок. Тож співпраця з ПП «Система Оптимум» може стати для вас ще вигіднішою. Хочемо акцентувати вашу увагу на каталозі нашої компанії. Не виняток, що вам додатково необхідно купити набір реактивів. Можливо, цікавить також хімічний посуд або знадобився вологомір зерна? Все це і багато іншого є в нашому асортименті й доступне для придбання за одними з найкращих цінами в країні. Телефонуйте або пишіть нам за вказаними на сайті контактами. Вигідну і комфортну співпрацю гарантуємо!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.