Гігрометр психрометричний ВІТ-2

316.80 грн (ціна за 1 шт)

ТУ 14307481.001-92

Діапазон +15+40 °С

Ціна поділки 0,2 °С

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Гігрометри
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності гігрометр психрометричний ВІТ-2. У нас можна купити гігрометр ВІТ-2 за доступною ціною. Гігрометр психрометричний ВІТ-2 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі психрометра ВІТ-2 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Гігрометр психрометричний (психрометр, термометр-гігрометр) ВІТ-2 – спеціальний вид контрольно-вимірювальних приладів, призначений для максимально точного виявлення відносної вологості повітряних мас і температури навколишнього середовища в приміщенні за умови функціонування при підвищених температурах.

На вигляд ВІТ-2 практично не відрізняється від ВІТ-1. Та ж пластикова основа, ті ж два прикріплених градусники плюс нанесені шкала температур, психрометрична таблиця і скляний живильник. Термометрична рідина також спільна – метилбензол.

Аналогічно пристрій має компактні габарити, крок шкали розміром в 0,2 °C, а діапазон вологості – 20-90 %. Що стосується температурного діапазону, то він становить 15-40 °С. Цю модель краще експлуатувати, якщо температура в місці планованого встановлення протягом всього вимірювального періоду не опускатиметься нижче 15-20 °C (наприклад, в холодну пору року) і перевищувати 35-40 °C (в теплі сезони).

ВІТ-2 підходить для використання в таких місцях: складські та матеріальні кімнати, тепличні споруди, льохи та овочесховища, робочі зони шовковичних і птахівницьких господарств, медичні установи, музеї та ін. Тобто всюди, де є необхідність виконувати строгий контроль відносної вологості, а діапазон температур становить 15-40 °C, можна використовувати прилад цієї модифікації.

Оскільки це контрольно-вимірювальний пристрій, то він потребує періодичних повірок, а саме, раз у два роки.

Якщо Вам потрібно купити гуртом гігрометри ВІТ-2, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на гігрометр ВІТ-2, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гігрометр психрометричний ВІТ-2 за вигідною ціною, також замовити Гігрометр психрометричний ВІТ-2 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.