Гігрометр психрометричний ВІТ-1

316.80 грн (ціна за 1 шт)

Гігрометр психрометричний (психрометр, термометр-гігрометр) ВІТ-1 – спеціальна модель приладу для точного вимірювання відносної вологості повітря і температурних показників у приміщенні.

ТУ 14307481.001-92

Діапазон 0+25 °С

Ціна поділки 0,2 °С

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Гігрометри
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності гігрометр психрометричний ВІТ-1. У нас можна купити гігрометр ВІТ-1 за доступною ціною. Гігрометр психрометричний ВІТ-1 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна психрометричного гігрометра Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гігрометра ВІТ-1 по всій території України.  При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Виглядає переважно як пластикова основа, до якої кріпляться два градусники. Також обов’язковими елементами, нанесеними на основу, є шкала температур, психрометрична таблиця і живильник зі скла. Термометричною рідиною служить метилбензол.

Цьому пристрою характерні компактні габарити, ціна поділки – 0,2 °C, діапазон відносної вологості – 20-90 % і температурний діапазон – 0-25 °С.

На ВІТ-1 варто зупинити вибір, коли в місці планованого розміщення для експлуатації вимірювання будуть виконуватися при температурі не вище 25 °C. Якщо температура буде перевищувати цю цифру, варто віддати перевагу моделі ВІТ-2.

Можливі місця встановлення психрометра ВІТ-1: склади, матеріальні кімнати, льохи, теплиці, овочесховища, робочі приміщення шовковичних і птахівницьких господарств, медустанови, музеї. Тобто всюди, де потрібно строго контролювати відносну вологість, а температура не перевищує 25 °C, можна користуватися приладом цієї модифікації. Повірку приладу, оскільки він належить до контрольно-вимірювальних пристроїв, необхідно здійснювати раз на два роки.

Якщо Вам потрібно купити гуртом гігрометр ВІТ-1, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на гігрометр ВІТ-1, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гігрометр психрометричний ВІТ-1 за вигідною ціною, також замовити Гігрометр психрометричний ВІТ-1 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.