Пірометри

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Пірометр – прилад для вимірювання температури непрозорих тіл без контакту з ними, тобто для дистанційного визначення температури об’єкта. Це робить їх незамінними при необхідності вимірювання температури розпеченого тіла, коли фізична взаємодія і контакт з ним неможливі з огляду на безпеку робіт. Принцип дії приладу полягає у вимірюванні потужності теплового випромінювання нагрітого об’єкта в діапазонах інфрачервоного випромінювання і видимого світла.

Види і застосування пірометрів

Найпоширенішими є оптичні пірометри на базі пірометричної еталонної лампи, у якій яскравість розпеченої нитки порівнюється з яскравістю розпеченого об’єкта. Застосовуються вони в металургійній та хімічній промисловості. Безконтактні інфрачервоні пірометри дозволяють на значній і безпечній віддалі вимірювати температуру об’єктів у інфрачервоному діапазоні. Широко використовуються у різноманітних галузях – металургії, виробництві скляних та пластмасових виробів, харчовій промисловості.

Переваги пірометрів

Беззаперечною перевагою пірометрів перед іншими видами термометрів є малий час реакції сенсорів, що робить їх незамінними елементами систем автоматичного контролю за різними процесами. Окрім того, інфрачервоне випромінювання дозволяє проводити вимірювання при швидких і динамічних процесах, не впливаючи жодним чином на об’єкт випромінювання, що надзвичайно важливо при роботі зі стерильними об’єктами, в агресивному середовищі та у важкодоступних місцях. Купити пірометри – означає забезпечити точність вимірювання температури різних об’єктів при повній безпеці процесу вимірювання. Пірометри отримали широке застосування в теплоенергетиці та електроенергетиці, де необхідний швидкий і точний контроль температурного режиму на різних ділянках, недоступних або малодоступних для інших видів вимірювання. Не менш важлива галузь використання пірометрів – лабораторні дослідження. Адже, при проведенні досліджень активних чи агресивних речовин у різних середовищах, де не дозволений будь-який контактний метод, який впливає на чистоту експерименту, без пірометричних приладів не обійтись.

Купити пірометри в компанії «Система Оптимум»

Наша компанія пропонує пірометри, ціна яких доступна і завжди оптимально співвідноситься з якістю продукції. Замовити і купити пірометри можна, подзвонивши нашим менеджерам, електронною поштою або безпосередньо в нашому офісі.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.