Вологоміри

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Вологомір – спеціальний прилад, який застосовується для вимірювання вологості речовин і матеріалів (газів, рідин та твердих тіл), для яких вода не є основним компонентом. Використання вологоміра значно прискорює і спрощує процес аналізу вологості сировини та готової продукції. Його застосування дозволяє відмовитися від дороговартісних високоточних ваг та сушильних камер, які використовуються при традиційних класичних методах визначення вмісту води в різних речовинах, тобто, шляхом зважування зразків до і після просушування. На таку процедуру витрачається приблизно 1,5 - 2 години. Купити вологомір – означає зекономити значні кошти і час, адже його використання дозволяє отримати результат не більше, як за 10-15 хвилин.

Види вологомірів та їх застосування

Для вимірювання вмісту води в різних рідинах, наприклад в нафті, застосовуються ємкісні вологоміри. За допомогою них визначається діелектрична проникність рідини або діелектричні втрати в рідині. Ці показники безпосередньо залежать від вмісту води, що дає змогу відповідно градуювати шкалу приладу. Кондуктометричні вологоміри вимірюють електропровідність рідини. Вологість твердих тіл також визначається ємкісними та кондуктометричними вологомірами. Рівень вологості повітря визначають спеціальними вологомірами – психрометрами та гігрометрами. Широке поширення сьогодні мають портативні вологоміри для визначення вологості зерна, що в умовах інтенсивного виробництва дозволяє ефективно контролювати і приймати оперативні рішення щодо зберігання, додаткового просушування, переробки зерна тощо. Вологоміри, що служать основним елементом автоматизованих систем контролю за водним режимом рослин в гідропонних теплицях, забезпечують оптимальність поливу і скорочують витрати живильних розчинів на 15-20%. Доволі оригінальним видом вологомірів є вологомірні ваги, які застосовуються для швидкого і точного визначення вмісту вологи (води) у матеріалах та речовинах зважування (цукор, молокопродукти, будматеріали та інші сипкі або рідкі речовини).

Купити вологоміри з доставкою по Україні

Компанія «Система Оптимум» пропонує Вашій увазі вологоміри різного функціонального призначення. Придбайте вологоміри, ціни на які завжди відповідають якості продукції і знаходяться в доступних межах. Для вибору типу вологоміра дзвоніть нам за вказаними телефонами і наші менеджери проконсультують Вас з питань ціни, характеристик і доставки товару.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.