Мікроскопи

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Мікроскоп – це основний прилад для вивчення і дослідження мікросвіту. Він дозволяє побачити найменші мікроорганізми та деталі тієї чи іншої структури, які неможливо побачити неозброєним оком. Збільшення об’єкта спостереження в тисячу і більше разів дає можливість роздивлятися та вивчати навіть мікроби і бактерії, що живуть на нашому тілі або на предметах, якими ми користуємося.

Будова мікроскопів та особливості їх застосовування

Мікроскоп – це спеціальний оптичний прилад, який використовується для отримання збільшеного зображення об’єкта, що невидимий або недостатньо видимий для ока, з метою його дослідження. Основні частини будь-якого мікроскопа – це об’єкти та окуляр, які розміщені в циліндричному корпусі-тубі у верхній частині штативу. У нижній частині штативу є предметний координатний столик, на якому розміщаються об’єкти для досліджень. Окрім цього, мікроскопи можуть забезпечуватися відповідними вбудованими або окремими аксесуарами для додаткового підсвічування (при потребі) або цифровими камерами для виведення зображення на проектор. Мікроскопи за своєю будовою бувають прості і достатньо складні. Найпростішими є оптичні мікроскопи, які складаються з набору лінз для збільшення зображення маленьких об’єктів. Для освітлення об’єктів використовується просте або штучне світло. Такі мікроскопи часто використовуються для занять у шкільних лабораторіях, а також ідеально підходять для саморозвитку дітей у домашніх умовах. Деякі з них можуть збільшувати до 1600 разів, що дозволяє проводити різні спостереження та дослідження на достатньо серйозному рівні. До сучасних професійних мікроскопів належать електронні, цифрові, біологічні, металографічні, стереомікроскопи та інші, в яких використовуються сучасні наукові технологічні досягнення, що дозволяють вивчати об’єкти, які за розмірами значно менші 0,2 мкм (віруси, найдрібніші структури бактерій тощо) з виведенням зображення об’єкта на монітор чи екран. Вони забезпечуються цифровими комплексами, що дозволяє використовувати передові комп’ютерні технології. Вищі навчальні заклади та передові медичні і наукові центри замовляють для своїх лабораторій саме такі мікроскопи.

Купити мікроскопи у Львові з доставкою

Ви можете придбати мікроскоп у нашій компанії «Система Оптимум», зробивши всього лиш один дзвінок або електронною поштою. Ми пропонуємо широкий вибір якісних мікроскопів різного призначення за оптимальними цінами. Дзвоніть нам і наші менеджери нададуть Вам професійну консультацію та допоможуть вибрати такий мікроскоп, який найбільше підходить для Ваших потреб.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.