Стереомікроскоп SZM 7045

18300.00 грн (ціна за 1 шт)

Ідеально підходить для професійних закріплювальників і оцінювачів.

SKU: .
Категорія: Мікроскопи

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності стереомікроскопи SZM 7045. У нас можна купити стереомікроскопи за доступною ціною. Стереомікроскоп SZM 7045 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна стереомікроскопів SZM 7045 залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

 Під мікроскопом вивчаються як ювелірні вироби з дорогоцінними каменями, так і незакріплені камені (попередньо поміщені в пінцет). За допомогою мікроскопа вирішується питання про походження каменю - природний або синтетичний. При збільшенні в камені можна побачити найдрібніші включення і тріщини, різні дефекти. При цьому природні і синтетичні камені мають різні включення. Синтетичні камені можуть мати включення газових бульбашок. У природних каменях характерними є мінеральні включення у вигляді тонких голочок і пластинок. Діагностика природних і синтетичних включень в огранованих каменях є завданням складним для ідентифікації та залежить від досвіду експерта-геммолога.

Модель   SZM 7045
Комплектація окуляри 10х, об'єктив 0,5х
Оптична насадка бинокуляр (MJ2-ZOOM)
Кратність зміни фокусної відстані 6.4: 1
Збільшення (ZOOM) 0.7x - 4.5x
Загальне збільшення 7x - 45x (з окулярами 10x)
Регулювання збільшення гвинти з двох сторін, з градуюванням
Поле зору 32 - 5.1 мм (з окулярами 10x)
Робоча відстань 100 мм (з об'єктивом 0.5х -160мм)
Нахил тубуса 45 °
Налаштування міжзіничної відстані 54 - 75 мм
Діоптренная настройка на обох окулярах ± 5D
Максимальний діапазон збільшення з додатковими лінзами 2.1x - 270x

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Стереомікроскоп SZM 7045 за вигідною ціною, також замовити Стереомікроскоп SZM 7045 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.