Вітаміни

Що таке вітаміни? Це необхідні живим організмам для нормального функціонування аміни. Відтак, це дуже важливий елемент раціону людей і тварин. За своєю суттю це низькомолекулярні органічні сполуки, структура яких не надто складна, а хімічна природа може бути найрізноманітнішою. Вітаміни, ціна яких у наш час невисока – це ціла група органічних речовин, головна передумова приналежності до якої полягає в незаперечній необхідності насичення гетеротрофних організмів у складі їжі. Автотрофам зазначені речовини також потрібні. У їхньому випадку процес насичення здійснюється при синтезі або шляхом надходження із зовнішнього середовища. Здебільшого вітаміни є коферментами або їх попередниками. У харчовій сировині та зовнішньому середовищі присутні в невеликих кількостях, що пояснює їх приналежність до мікронутрієнтів. Не плутати з мікроелементами і амінокислотами: жодну з цих груп речовин до них не зараховують. Вивчає питання, пов’язані зі субстанціями, які ми зараз з вами розглядаємо, (зокрема, перебіг біохімічних процесів, структуру, механізми впливу, гігієну харчування, використання з метою профілактичних і лікувальних заходів) наука «вітамінологія». А оскільки самих тільки білків, жирів, вуглеводів і мінеральних солей для здорового функціонування організму недостатньо і йому обов’язково потрібні вітамінні комплекси, значення цієї науки не можна недооцінювати.

Купити вітаміни

Купити вітаміни опт – потреба, актуальна для медицини, фармацевтики, харчової галузі, підприємств, що займаються створенням кормів для потреб сільського господарства та ін. В Україні в цьому плані на допомогу готова прийти компанія «Система Оптимум», в асортименті якої представлені такі вітаміни:

  • А (ретинолу ацетат);
  • В1 (тіамін);
  • В2 (рибофлавін);
  • В6 (піридоксин);
  • В9 (фолієва кислота);
  • В12 (кобаламін);
  • С (аскорбінова кислота);
  • D3 (холекальциферол);
  • Е (токоферолу ацетат);
  • Н (біотин);
  • К3 (менадіон);
  • РР (нікотинова кислота).

Купити вітаміни у ПП «Система Оптимум», як і будь-який інший товар, наприклад, кислоти, луги, реактиви для лабораторії, лабораторні меблі, посуд тощо – означає отримати масу переваг. Пов’язані вони не тільки з якістю продукції, але й з аспектами співпраці. По-перше, на складі підприємства завжди в наявності великі запаси речовин, тож комплектація замовлень будь-яких обсягів займає мінімум часу. По-друге, компанія має в своєму розпорядженні чималий автопарк, а тому і доставку по всій країні здійснює в оптимальні терміни (що важливо, з дотриманням правил перевезень і вимог до них). По-третє, наші вітаміни ціною примітні. Вартість залежить від обсягів поставок, але в будь-якому випадку вона – одна з найкращих в Україні. До того ж, ми завжди готові надати всю необхідну інформацію про товар, проконсультувати не тільки з приводу його характеристик, але й стосовно аспектів використання. Наші співробітники – фахівці своєї справи. Поспілкувавшись з ними, ви отримаєте відповідь на будь-яке запитання, що стосується нашого асортименту і придбання товарів.

Види вітамінів

Всі вітаміни позначаються латинськими літерами (А, В, С, D, E, F, K, N, P, U) і діляться, згідно зі здатністю до розчинення у водному середовищі або жирних кислотах, на дві великі групи:

  • водорозчинні (В, С, Р). Не накопичуються в значних обсягах, оскільки зайві кількості виводяться з організму разом з водою природним шляхом протягом декількох годин;
  • жиророзчинні (ліповітаміни А, D, E, F, K). Ці речовини не розчиняються у воді, але розчиненню піддаються в ненасичених жирних кислотах, серед яких – арахідонова, лінолева, ліноленова та інші. Їх запаси в організмі (переважно в жирових тканинах і печінці) накопичуються й поступово використовуються.

Така специфіка пояснює те, що саме речовин, що належать до першої групи, частіше бракує людям і тваринам. А ось із другими більше трапляються гіпервітамінози. Поступово поділ на жиро- і водорозчинні вітаміни стає все більш умовним. У жиророзчинного К, наприклад, з’явився розчинний у воді аналог – вікасол. Також існують водорозчинні вітамінні комплекси інших ліповітамінів. А ще під час детального вивчення питання стало зрозуміло, що не кожен вітамін – окрема речовина. У деяких випадках це цілі сукупності. Крім того, окремо виділяють вітаміноподібні речовини: холін, мезоінозит, ліпоєву, оротову та пангамову кислоти. Чому тільки подібні? Тому що на цей день не виявлено випадків хвороб, спровокованих їх недостатньою кількістю.

Авітаміноз, гіповітаміноз та гіпервітаміноз у тварин

Купити вітаміни і використовувати їх потрібно, чітко розуміючи, що існують такі поняття:

  1. авітаміноз (необхідні вітаміни відсутні повністю);
  2. гіповітаміноз (потрібні речовини присутні в організмі в недостатніх обсягах);
  3. гіпервітаміноз (корисні компоненти надходять у збільшених дозах разово або регулярно).

Кожен з проявів загрожує негативними наслідками. Перші два, головним чином, такими: збільшенням яловості й числа абортів, ростовими гальмуваннями молодняка, зменшенням настригання овечої вовни, надоїв, яйце- і м’ясопродуктивності, а також максимізацією вразливості до інфекційних недуг. Гіпервітаміноз, у свою чергу, небезпечний поганим самопочуттям худоби, висипаннями на шкірних покривах, розладами травної системи, втратою апетиту, зменшенням вовни тощо. До гіпо- та авітамінозу у тварин можуть призвести такі фактори:

  • порушення в умовах утримання (занадто велика кількість особин на маленькій території, підвищена вологість і наявність протягів, недостатнє надходження в приміщення світла і свіжого повітря...);
  • неправильне годування, зокрема однобокість харчування (винятково вуглеводами чи білками) або погана якість кормів. Найбільш схильні до ризику молодняк, самиці в період вагітності та лактації, тварини, які піддаються великим фізичним навантаженням, а також хворі особини і ті, які щойно вилікувалися.

Гіповітаміноз найбільш часто трапляється в період закінчення зими і приходу весни. Адже саме в цей час корми менш повноцінні і не здатні повністю задовольнити життєві потреби тварин. Одна з основних передумов для авітамінозів – спекотне літо: повсюдне вигоряння трав призводить до розпаду присутніх в їх складі корисних речовин.

Вітамінні препарати

Надважливу роль у лікуванні гіповітамінозу і авітамінозу в людей та тварин відіграють вітамінні препарати. Оскільки основні їх складові в більшості своїй організмом не синтезуються (за винятком D3, К і нікотинаміду), необхідне їх надходження ззовні. Одним з вітаміноджерел є їжа. Вирішити проблему допомагають дієти з оптимальним співвідношенням фруктів, овочів і тваринних продуктів. Цей спосіб простий і зручний, позаяк у харчових продуктах, як правило, містяться не окремі корисні речовини, а їх комплекси. Однак точністю такий варіант заповнення дефіциту не характеризується. Не є винятком труднощі з дозуванням. Також ефективність може бути недостатньою при порушенні всмоктування. На допомогу завжди готові прийти вітамінні препарати, ціна яких на сьогодні варіюється в широкому діапазоні. Зручність застосування їх додатково збільшена. На їхній прийом не впливає сезонний фактор, чого не скажеш про вживання свіжих фруктів та овочів. Вони легкі в дозуванні. Можуть використовуватися не тільки ентерально (не завжди такий спосіб застосування дає потрібний ефект), але й парентерально.

Вітамінні комплекси

Величезною популярністю в наші дні користуються вітамінні комплекси за доступною ціною. Їх різноманіття – надзвичайно широке. Вони відрізняються один від одного складом і якістю. Одні можуть бути призначені тільки для жінок, інші – винятково для чоловіків. Сьогодні можна купити комплекс вітамінів, який підходить або дітям, або дорослим, призначений вагітним або людям, які потерпають від діабету і т.д. Перед тим, як купити вітамінні комплекси, потрібно взяти до уваги деякі особливості:

  1. Форми випуску такої продукції – найрізноманітніші: сироп, пастилки, льодяники, порошки, таблетки-шипучки, ін’єкційні рідини... Часто є можливість самостійно визначити, яку форму краще обрати, оскільки варті уваги вітамінні препарати доступні, як правило, в декількох (2-3) варіаціях.
  2. Вміст компонентів. Навіть дуже схожі, на перший погляд, композиції можуть бути істотно різними. Так, за кількісним складом вітамінні комплекси поділяють на: - добавки з 40-50 % добової норми корисних складників; - ті, в яких – вся потрібна на добу доза елементів, що входять до складу; - добавки окремих складових, наприклад, вітаміну С або Е, в яких – значно більше добової норми.
  3. Дозування. Залежить від попереднього пункту, тобто від обсягів речовин, що входять до складу. Так, якщо міститься повна добова доза елементу, курс лікування повинен становити не більше місяця-двох. Якщо дозування збільшене, може вистачити одного-двох тижнів. Підвищена потреба в деяких корисних речовинах спостерігається у дітей, літніх людей, вагітних жінок і жінок у період лактації. Це також важливо враховувати.
  4. Специфіка. Щоб правильно купити комплекс вітамінів, необхідно знати, в яких з них організм відчуває потребу. Варто вибирати той препарат, в якому присутні всі відсутні сполуки в кількості 90-100 % від норми. Курс їх прийому становить зазвичай місяць. За цей час усувається дефіцит. Далі вже можна перейти до добавки не з таким великим обсягом речовин. На замітку: фахівці радять вибирати такі добавки, в яких додатково присутні залізо, магній, кальцій і цинк.

Ціни на вітаміни

Купити вітаміни, вітамінні комплекси, ціна яких доступна, сьогодні не є проблемою. До ваших послуг – компанія «Система Оптимум». В асортименті ви знайдете і зможете купити вітамінні препарати в досить великому різноманітті, і не тільки їх. Наша компанія також пропонує купити кислоти. Потрібно купити лимонну кислоту - будь ласка. Цікавить борна кислота (ціна її зокрема) – також звертайтеся. У нас є речовини для різних галузей і в значних обсягах, тож кожен замовник залишиться задоволений співпрацею. Якщо вас цікавить такий момент, як «вітаміни ціна опт», телефонуйте нашим менеджерам за контактними номерами. Вони ознайомлять вас з вартістю необхідної партії товару. Але пам’ятайте: і на дрібні оптові замовлення, і на великі партії ціни у нас – одні з найкращих на вітчизняному ринку без шкоди якісній складовій. Тому у виборі в якості постачальника вітамінів за ціною, яка не може не радувати, а також реактивів, різноманітних хімічних продуктів тощо. ПП «Система Оптимум» можете не сумніватися. Звертайтеся!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.