Вітамін E (токоферолу ацетат)

576.00 грн (ціна за 1 кг)

Вітамін Е – це дієвий імуностимулятор та антиоксидант. Вітамін Е був синтезований хімічним методом у 1938 році.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Відразу до суті. Пропонуємо вітамін Е купити в будь-яких кількостях і на вигідних умовах. Це біоактивний ефір токоферолу і оцтової кислоти, що видобувається синтетично з рослинної олії шляхом етерифікації к-ти і метилованого фенолу, корисний для здоров’я, зовнішнього вигляду людини, зокрема для волосся та шкіри, завжди є у нас на складах у достатніх обсягах. Ви можете придбати стільки речовини, скільки необхідно, перебуваючи при цьому в повній впевненості у її високій якості.

Купити вітамін Е

Маючи потребу в отриманні оптових кількостей вітаміну Е, різні підприємства задаються питанням: де найкраще купити токоферолу ацетат? Починаючи вивчати ринок, наявні в Україні пропозиції, стикаються, м’яко кажучи, зі значним переліком складнощів і нюансів. Як зрозуміти, чи належної якості продукт пропонує та чи інша компанія? Чи не є доступна ціна свідченням того, що з товаром щось не так? А якщо заплатити більше, то чи буде це гарантією надійності покупки? Як взагалі підібрати варіант з ідеальним співвідношенням цінового фактора і якісних параметрів? Зупиніть вибір на пропозиції від ПП «Система Оптимум» – будете задоволені співпрацею повністю.

Чому вітамін Е оптом найкраще купити у компанії «Система Оптимум»:

 • є можливість придбати партію будь-якого необхідної вам кількості продукту у зручний для вас час;
 • гарантія якості (високий якісний рівень підтверджується відповідним сертифікатом);
 • для вас доступний токоферолу ацетат, ціна якого не «кусається» (одна з найвигідніших пропозицій на українському ринку в ціновому плані);
 • вигідні, прийнятні та комфортні умови придбання;
 • оперативна обробка замовлень + швидка доставка товару в будь-який регіон країни способом, який підходить клієнту, зокрема, автомобільним транспортом компанії;
 • консультативний супровід і надання всієї необхідної інформації про продукт та його придбання на сторінках інтернет-магазину, а також телефоном і через контактний емейл.

Перед тим, як ви приймете рішення, вітамін Е рідкий купити в яких обсягах, і, власне, оформите замовлення, ми б хотіли максимально розповісти вам про цю речовину: що вона таке, яка її характеристика, якими властивостями і впливами володіє, у чому полягає користь та ін. Потрібні і цікавлять додаткові відомості? Читайте далі.

Характеристики

Купити токоферолу ацетат (вітамін Е) – значить отримати в своє розпорядження субстанцію, що є важливим представником групи природних сполук токоферолу, має специфічні фізичні та хімічні властивості.

Зовні це рідкий тягучий жиророзчинний продукт, що має легке жовтувате забарвлення. Розчиненню у водному середовищі не піддається (аналогічно, як і вітаміни А і D), проте чудово розчиняється в жирах, метилтрихлориді, етерах і гексані, дещо слабше – в ацетоні й етанолі. Описати розчини можна як флуоресцентні матеріали, що проявляють стійкість до впливу низки кислот, лужних основ і високих температур.

Такий процес, як кип’ятіння, практично не призводить до жодних змін. А ось вплив світла, кисню, ультрафіолету і хім. окислювачів згубний. Реагуючи з киснем та іншими окисниками, ця речовина трансформується в хінони. Якщо підігріти олію пророслої пшениці до 170 °С при наявності кисню, вона не втратить вітамін Е навіть через три години. Але як тільки її виставити на світло, розкладання відбудеться негайно. Саме ця особливість пояснює, чому капсули альфа-токоферолу виробляють червоними і фасують в коричневі скляні ємності, що не пропускають світло. Найкращим місцем для зберігання, що запобігає його руйнуванню і гарантує збереження повного функціоналу, є холодильник (темна ділянка на нижній полиці).

Якщо вам знадобився вітамін Е, ціна якого – в доступних межах, не зайвим буде також дізнатися про його природні джерела і способи синтезу. Перше виділення продукту, що розглядається, з натуральної сировини (а саме із зародків пшениці) датується 1922 р., а хім. синтез – 1938 р. Сучасні способи отримання існують різні. Один з найпопулярніших – екстракція з паростково-зернової маси. Також отримання може виглядати, як взаємодія 2,3,5-триметилгідрохінону та ізофітолу за участю галогеніду цинку, що є донором протонів. Крім того, можуть бути задіяні аміносполуки при збільшеній t з подальшою етерифікацією і участю ангідриду оцтової к-ти (з поверненням матеріалу, що каталізує конденсацію). Нерідко у виробництві цього вітаміну галогеніди (броміди і хлориди цинку) застосовують разом з к-тами Льюїса. Сучасна технологічна альтернатива отримання – екстракція відходів лісової промисловості (ялинок, сосен, ялиці та інших) при наявності бензолу в умовах високих температур.

Основні джерела зазначеного матеріалу – рослинні олії, зокрема ріпакова і соняшникова. Його значні обсяги входять до складу насіння яблук, горіхів, зелених овочів, паприки, кукурудзи, авокадо, злаків (ячменю, вівса, жита, пшениці), кропиви, люцерни і кульбаби, шпинату, броколі, гороху, шипшини та малини. У звичних нам овочах (огірках, моркві, цибулі, редисці, картоплі...) вміст не такий вже й великий. А взагалі сировина рослинного походження – головна в плані вмісту цієї речовини. Організмами тварин вона не синтезується. З тваринних джерел можна згадати хіба що печінку і яєчні жовтки.

Хочемо зазначити, що найбільша біоактивність характерна токоферолу ацетату, який присутній в структурі свіжих овочів. Згідно з дослідженнями, в овочах, які були законсервовані або заморожені, цієї речовини міститься значно менше. Наприклад: 0,55 % в 100 грамах свіжого зеленого горошку проти 0,2 % в замороженому і 0,02 % в консервованому.

Також хотілося б акцентувати увагу на тому, що хлібобулочні вироби, макарони, випічка і т.д. багатством вітаміну Е похвалитися не можуть. Цільне неочищене зерно містить його багато, а очищене борошно його практично позбавлене. Висновок – основна маса цієї сполуки розміщується в висівках.

Призначення і застосування вітаміну Е

Застосування і призначення токоферолу ацетату – аспекти, які слід вивчити найбільш докладно.

Мабуть, ніхто не стане сперечатися, що меню середньостатистичної сучасної людини далеке від ідеалу. У ньому часто не вистачає надважливих вітамінів, поживних речовин та іншого. Нестача вітаміну Е теж актуальна. Багато лікарів і дієтологів наполегливо рекомендують вводити до раціону харчування продукти, багаті на цю речовину, або ж заповнювати дефіцит за допомогою спеціально розроблених капсул.

У чому полягає біологічна роль матеріалу, що розглядається? Які його примітні функції? Навіщо він потрібен людині?

вітамін Е токоферолу ацетат оптом купитиТокоферолу ацетат здійснює чималий перелік позитивних впливів на організм, зокрема:

 • контролює і налагоджує роботу репродуктивної системи;
 • ефективно підтримує імунітет, будучи його модулятором (реалізує загальне зміцнення, відновлює життєві сили тощо);
 • покращує кровоплин і згортання крові, перешкоджає тромбоутворенню, зміцнює стінки капілярів;
 • знижує кров’яний тиск;
 • відновлює тканини;
 • забезпечує оптимальний стан і роботу м’язових мас;
 • виступає консервантом, антиоксидантом, захищає клітини від негативного впливу нестійких вільних радикалів шляхом регулювання інтенсивності вільнорадикальних реакцій, що реалізуються в живих організмах, а відтак уповільнює старіння клітин;
 • запобігає окисленню ненасичених жирних к-лот у ліпідах мембран;
 • позитивно позначається на біологічному синтезі ферментів;
 • підтримує оптимальний рівень гемоглобіну;
 • загоює рани і мінімізує ризик появи шрамів;
 • знімає напругу під час ПМС;
 • сприяє лікуванню різних фіброзів молочних залоз;
 • бере участь в біосинтезі гема і гормональному синтезі;
 • здійснює антиканцерогенну дію.

Першочергове значення, мабуть, має загальний захист різних кров’яних клітин (лімфоцитів, лейкоцитів і еритроцитів). У результаті цього організм покращено забезпечується киснем, кровозгортання реалізується належним чином, міокард, нервові структури та імунна система функціонують, як годиться, плюс здійснюється підтримка дітородної функції.

Користь цієї речовини, крім усього іншого, полягає в контролюванні синтезу цілого переліку структурних елементів організму: ДНК і РНК, міозинової й кальцієвої АТФ-аз, коензиму Q, гема, гемо- та міоглобіну. У її функціональних можливостях – пригнічення фосфоліпази А2 лізосом, яка руйнує складні мембранні ліпіди. Вона зводить до мінімуму ймовірність виникнення катаракти, судом у ногах і анемії. Є ще й прискорювачем синтезу низки білків:

 • колагену клітковини, що розташовується в підшкірному шарі, і кісткових тканин;
 • скорочувальних ферментів скелетних і м’язових структур;
 • білків слизових;
 • ферментів печінки та ін.

Позитивна дія вітаміну Е на дорослих і його значення для дітей, особливо немовлят, не повинні недооцінюватися. Він – страж здорового стану нервової сиитеми і мускулатури, що мега важливо для спортсменів, які бажають поліпшити свої показники в тих чи інших спортивних напрямках. Це не тільки ефективний засіб для нормалізації крові, але й чудодійний еліксир живлення для шкіри. Він регенерує тканини і допомагає справлятися з опіками. Його використовують як для лікування різних шкірних недуг, так і для догляду за шкірними покривами.

вітамін Е купитиСучасна косметична сфера використовує токоферолу ацетат як добавку до спец. кремів і мазей, що дозволяє оперативно ліквідувати шрами. Як сповільнювач процесів старіння він входить до складу масок з ефектом омолодження, різноманітних кремів і лосьйонів для обличчя. А ще допомагає боротися з віковою шкірною пігментацією. Завдяки засобам, що містять вітамін Е, шкірні покриви оздоровлюються, підтягуються і стають більш еластичними.

Як бачите, властивості цієї субстанції унікальні, що робить її незамінною для людини. Як приймати і використовувати, залежить від поставленої мети. Також важливо враховувати таке: максимальний ефект досягається при правильному компонуванні з іншими речовинами. Наприклад, антипухлинний захист якнайкраще реалізується при поєднанні вітамінів Е і С.

Токоферолу ацетат і безпека

Застосування вітаміну Е не слід починати, не розібравшись в питанні про наявність/відсутність токсичного впливу. Загалом, зазначена речовина не вважається токсичною. Науковим шляхом встановлено, що в більшості випадків її вживання не призводить до жодних побічних ефектів. Як виняток – алергії, збільшений кров’яний тиск, блювота, діарея, метеоризм.

Чи існують протипоказання? Так, але їх зовсім небагато. Це, головним чином, індивідуальна підвищена чутливість. Обережно, під контролем лікаря цей вітамін рекомендовано вживати при важких формах кардіосклерозу, після перенесеного інфаркту міокарда, а також при великому ризику тромбоемболії. Використання в період вагітності та годування груддю також має відбуватися винятково за призначенням лікаря.

Важливо враховувати специфічну особливість: незважаючи на нетоксичність вітаміну Е, його великі кількості здатні підвищувати кров’яний тиск. Гіпотоніки можуть розцінювати це як вдалий варіант терапії. А ось гіпертонікам з цим слід бути обережними, їм краще утриматися від вживання додаткових доз в формі медикаментів, обмежившись природними продуктами.

Оптові ціни на «Система Оптимум»

Якщо ви хочете вітамін Е купити на опт на найвигідніших умовах, приватне підприємство «Система Оптимум» – до ваших послуг. Ми пропонуємо не просто такий продукт, характеристика і властивості якого відповідають всім необхідним параметрам. У нас – такий альфа-токоферол ацетат, який при всіх своїх якісно-функціональних плюсах коштує зовсім недорого.

У скільки обійдеться цей продукт при замовленні у компанії «Система Оптимум»? Подивитися точну вартість можете на сайті. Але найкраще уточнити це питання у менеджера, зв’язавшись з ним за контактним номером телефону або через електронну пошту. Замовити у нас можна вітамін Е, ціна якого – одна з найкращих на українському ринку. Кінцева цифра залежить від розмірів закупівлі: чим більша партія, тим вигідніше придбання. Зверніться до менеджера, щоб дізнатися актуальну вартість, згідно з необхідними вам обсягами, і чи передбачається вам індивідуальна знижка, якщо так, то в якому розмірі.

Замовити токоферолу ацетат з доставкою по Україні

Щоб придбати вітамін Е оптом з якнайшвидшою доставкою в будь-який регіон України, подайте заявку нам зручним для вас способом. Наша компанія не один рік є надійним постачальником різних хімічних речовин (зокрема токоферолу ацетату) для великого переліку українських підприємств різноманітних напрямків діяльності. Ми маємо значний досвід роботи і пропонуємо кожному потенційному клієнту спільно вигідну співпрацю. Звертайтеся!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вітамін E (токоферолу ацетат) за вигідною ціною, також замовити Вітамін E (токоферолу ацетат) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.