Вітамін B6 (піридоксин)

780.00 грн (ціна за 1 кг)

Піридоксин – це одна з складових вітаміну B6 з широким спектром дії. Вітамін B6 виробляють у вигляді безбарвних кристалів, які відмінно розчиняються у воді. Хімічна формула піридоксину (вітаміну B6) – C8H11NO3.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності піридоксин. У нас можна купити піридоксин за доступною ціною. Вітамін В6 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на вітамін В6 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку піридоксину по всій території України.

Основні функції вітаміну В6

Головним призначенням вітаміну B6 є зміцнення нервової системи та стимуляція правильного обміну речовин. Піридоксин є головним коферментом білків, які  регулюють оптимальне засвоєння білка в організмі. Вітамін B6 бере участь у продукуванні гемоглобіну в організмі, а також забезпечує постачання клітинглюкозою. Додатковою функцією піридоксину є участь у правильному обміні жирів.

піридоксин формула

Призначення та застосування піридоксину

Вітамін B6 купитиВітамін B6 зустрічається у безлічі продуктів харчування. Однак, для пацієнтів, які потерпають від нервових розладів, а також від порушення глютамінового обміну, вітамін B6 є життєво необхідним компонентом під час проходження ефективної терапії. Крім того, піридоксин є показаним до застосування пацієнтам, які страждають на гострі захворювання печінки, на виразкові хвороби дванадцятипалої кишки та шлунку. Вітамін B6 також є рекомендованим при ішемічній хворобі серця. Піридоксин регулює центральну нервову систему, підвищує мозкову та фізичну активність, покращує пам’ять, підвищує стресову стійкість та підіймає настрій. Крім того, саме піридоксин захищає організм від різких змін рівня глюкози у крові. Таким чином, при застосуванні вітаміну B6 попереджається розвиток цукрового діабету. Після проходження курсу лікування із застосуванням цього вітаміну у пацієнтів спостерігається значне зміцнення нервової системи.

Якщо Вам потрібно купити оптом піридоксин, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на піридоксин, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вітамін B6 (піридоксин) за вигідною ціною, також замовити Вітамін B6 (піридоксин) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.