Вітамін B12 (кобаламін)

918.00 грн (ціна за 1 кг)

Вітамін В12 (кобаламін, «червоний вітамін», зовнішній фактор Касла) – група біоактивних речовин, що містять кобальт. Ця назва об’єднує чотири різні форми речовини: ціанокобаламін, гідроксокобаламін, метилкобаламін і 5-дезоксиаденозилкобаламін (дві останні-коферментні).

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності вітамін В12. У нас можна купити кобаламін оптом за доступною ціною.  Вітамін В12 (кобаламін) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна вітаміну В12 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вітаміну В12 по всій території України. Ціна кобаламіну також залежить від об'ємів закупівлі.

Характеристики вітаміну В12

Розчиняється у воді (один єдиний водорозчинний вітамін), перебування на світлі й під впливом високих температурних показників супроводжується стабільним станом. Кристалічний порошок, як і водний розчин кобаламіну, має червоний колір (може бути різної насиченості). Молярна маса – 1355,38 г/моль, t плавлення і кипіння перевищує 300 °C. До організму людини вітамін В12 надходить, головним чином, у формі ціанокобаламіну. Основними природними джерелами його є печінка і нирки тварин, а також серце і мізки, м’ясо (яловичина, кролятина, свинина, баранина), яйця і молочні продукти, риба (скумбрія, сардина, тріска, морський окунь, короп), морепродукти тощо. З рослинних джерел - це морська капуста, соя і соєпродукти, дріжджі і хміль. Вперше ця речовина була синтезована в 1955 р. Природним способом акумулюється і накопичується в печінці та нирках, легенях і селезінці.

вітамін B12 кобаламін формула

Користь вітаміну В12 для людини

вітамін B12 купити оптомГоловним функціональним обов’язком «червоного вітаміну» є підтримка кровотворення в нормальному стані. Він благотворно впливає на печінковий обмін жирів, ЦНС і периферійну нервову систему, обмінні процеси в організмі, передусім, на білковий обмін. Крім того, активізує ріст і нормалізує кількість холестерину в крові. В цілому, з його участю в організмі людини відбуваються такі процеси: - гемопоез; - формування молекул ДНК; - синтез амінокарбонових кислот; - регулювання рівня жирів і вуглеводів; - функціонування жіночої та чоловічої репродуктивних систем; - регенерація вітаміну В9 і оболонок нервових клітин; - перенесення водню тощо. Вітамін В12 неабияк впливає на загальний стан людини. Завдяки йому збільшуються енергетичні запаси організму, врівноважується нервова система і мінімізується прояв дратівливих факторів, підвищуються імунітет, концентрація і апетит, удосконалюються пам’ять і рівновага. Він дозволяє уникнути анемії, нормалізує кров’яний тиск, допомагає в боротьбі з безсонням, депресивними станами і слабоумством, навіть призупиняє розвиток хвороб у людей зі СНІДом. Рекомендовані дози вітаміну В12: для дорослих – 2-3 мкг, для вагітних жінок і матерів, що годують грудьми – 3-4 мкг, для дітей – 1-2 мкг, для немовлят – 0,3-0,5 мкг. Це дозування не підходить для людей зі шкідливими звичками (куріння, часте розпивання алкогольних напоїв), вегетаріанців, літніх людей та хворих на СНІД. Вони потребують збільшеної кількості цього вітаміну. Як занадто мала, так і надмірна кількість цієї субстанції загрожує побічними ефектами. Гіпервітаміноз може спровокувати кропив’янку, набряклість легенів, серцеву недостатність, утворення тромбів у периферійних судинах і навіть стати причиною анафілактичного шоку. Тому завжди важливо контролювати, скільки вітаміну В12 надходить до організму.

Якщо Вам потрібно купити оптом вітамін В12, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вітамін В12, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вітамін B12 (кобаламін) за вигідною ціною, також замовити Вітамін B12 (кобаламін) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.