Вітамін B2 (рибофлавін)

1200.00 грн (ціна за 1 кг)

Вітамін В2 (вітамін G, рибофлавін, лактофлавін, E101) – водорозчинний вітамін, один з найважливіших; коензим великої кількості біохімічних процесів. На вигляд це голчасті кристалічні утворення жовто-помаранчевого забарвлення, з’єднані в грудки. Смак – яскравий гіркий. Розчинення у воді відбувається, але воно слабке (0,11 мг/мл при 27,5 °C), також розчиняється в етиловому спирті, а в ацетоні, сірчаному ефірі, метилтрихлориді та бензолі не розчиняється. Вплив ультрафіолету призводить до руйнування. У кислих середовищах спостерігається стабільність, в лужних – знищення.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності рибофлавін. У нас можна купити вітамін В2 оптом за доступною ціною. Вітамін В2 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна вітаміну В2 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку рибофлавіну по всій території України. Ціна рибофлавіну також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі вітаміну В2 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Молярна маса – 376,37 г/моль, t плавлення – 282 °C. Формула – C17H20N4O6.

рибофлавін формула

Отримання вітаміну G в промислових масштабах здійснюють шляхом хімічного синтезу з 3,4-диметиланіліну і рибози. Також можливий мікробіологічний синтез за допомогою грибів або генетично змінених бактерій. Головні джерела рослинного походження: горіхи (кедрові, мигдаль), гриби (печериці, опеньки, лисички, маслюки, боровики), а також шипшина і шпинат. Головні джерела тваринного походження: печінка і курячі яйця, плавлені сири та домашній сир, скумбрія і гусятина.

Вітамін В2 в організмі людини

Ця речовина є біологічно активною і має велике значення для загального здоров’я людини. Справа в тому, що її похідні FMN і FAD є компонентами безлічі мегаважливих окислювально-відновних ферментів і виступають коферментами. На загал, рибофлавін в організмі людини виконує такі функції:

  • - активно допомагає формувати частину гормонів і еритроцитів;
  • - бере участь у синтезі «пального життя» – АТФ;
  • - протистоїть впливу шкідливого УФ-випромінювання на сітківку ока;
  • - збільшує гостроту зору, кольорово-світлове сприйняття і допомагає адаптуватися до темряви;
  • - сприяє розщепленню білків, жирів і вуглеводів;
  • - прискорює ріст і регенерацію тканин;
  • - позитивно впливає на нервову систему, печінку і слизові;
  • - благотворно діє на шкірні покриви, нігті та волосся;
  • - сприяє здоровому розвитку плода в період вагітності жінки і розвитку дітей.

Позитивний ефект спостерігається і в комплексі з іншими субстанціями. Так, вітамін В2 + вітамін А = нормальний зір. Вітамін В2 + вітаміни K, PP, B6 і В9 = перехід останніх в активні форми. В організмі ця сполука не накопичується, найменший надлишок негайно виводиться зі сечею.

Застосування рибофлавіну

купити вітамін В2 оптомГоловна галузь застосування, звичайно ж – медицина. Тут його вводять до лікарських препаратів, призначених для лікувально-профілактичних дій при нестачі лактофлавіну, захворюваннях шкірних покривів, очей, при наявності ран, що слабо і повільно гояться, при порушеннях функцій ШКТ, діабеті, анемії та цирозі печінки.

Крім того, він зареєстрований як добавка до їжі Е101 і використовується в харчопромі, головним чином, для збагачення продуктів і в якості харчового барвника. Дозволений до застосування в Україні та Росії.

Якщо Вам потрібно купити оптом вітамін В2, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на рибофлавін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вітамін B2 (рибофлавін) за вигідною ціною, також замовити Вітамін B2 (рибофлавін) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.