Вітамін B2 (рибофлавін)

Вітамін B2 (рибофлавін)

2700.00 UAH
SKU: 10977.
Категорія: Вітаміни

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності рибофлавін. У нас можна купити вітамін В2 оптом за доступною ціною. Вітамін В2 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна вітаміну В2 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку рибофлавіну по всій території України. Ціна рибофлавіну також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі вітаміну В2 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Молярна маса – 376,37 г/моль, t плавлення – 282 °C. Формула – C17H20N4O6. Отримання вітаміну G в промислових масштабах здійснюють шляхом хімічного синтезу з 3,4-диметиланіліну і рибози. Також можливий мікробіологічний синтез за допомогою грибів або генетично змінених бактерій. Головні джерела рослинного походження: горіхи (кедрові, мигдаль), гриби (печериці, опеньки, лисички, маслюки, боровики), а також шипшина і шпинат. Головні джерела тваринного походження: печінка і курячі яйця, плавлені сири та домашній сир, скумбрія і гусятина.

Вітамін В2 в організмі людини

Ця речовина є біологічно активною і має велике значення для загального здоров’я людини. Справа в тому, що її похідні FMN і FAD є компонентами безлічі мегаважливих окислювально-відновних ферментів і виступають коферментами. На загал, рибофлавін в організмі людини виконує такі функції: - активно допомагає формувати частину гормонів і еритроцитів; - бере участь у синтезі «пального життя» – АТФ; - протистоїть впливу шкідливого УФ-випромінювання на сітківку ока; - збільшує гостроту зору, кольорово-світлове сприйняття і допомагає адаптуватися до темряви; - сприяє розщепленню білків, жирів і вуглеводів; - прискорює ріст і регенерацію тканин; - позитивно впливає на нервову систему, печінку і слизові; - благотворно діє на шкірні покриви, нігті та волосся; - сприяє здоровому розвитку плода в період вагітності жінки і розвитку дітей. Позитивний ефект спостерігається і в комплексі з іншими субстанціями. Так, вітамін В2 + вітамін А = нормальний зір. Вітамін В2 + вітаміни K, PP, B6 і В9 = перехід останніх в активні форми. В організмі ця сполука не накопичується, найменший надлишок негайно виводиться зі сечею.

Застосування рибофлавіну

Головна галузь застосування, звичайно ж – медицина. Тут його вводять до лікарських препаратів, призначених для лікувально-профілактичних дій при нестачі лактофлавіну, захворюваннях шкірних покривів, очей, при наявності ран, що слабо і повільно гояться, при порушеннях функцій ШКТ, діабеті, анемії та цирозі печінки. Крім того, він зареєстрований як добавка до їжі Е101 і використовується в харчопромі, головним чином, для збагачення продуктів і в якості харчового барвника. Дозволений до застосування в Україні та Росії. Якщо Вам потрібно купити оптом вітамін В2, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на рибофлавін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вітамін B2 (рибофлавін) за вигідною ціною, також замовити Вітамін B2 (рибофлавін) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом