Дистилятори і бідистилятори

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Дистилятор – це спеціальне обладнання, розроблене і застосовуване для очищення води. В основі досягнення поставленого завдання – тепловий відгін. Дистилятор води може належати до одного з двох типів: настільного і промислового. Функціонування першого типу аналогічне до роботи електричного чайника: в нього необхідно налити воду, увімкнути і почекати автоматичного вимкнення, коли процес завершиться. Другий вважається пристроєм для лабораторного застосування. Його експлуатація передбачає підключення до водогону: коли вода надходить у випарник, відбувається її нагрівання, а відтак і конденсація, виникає пара, яка, охолоджуючись, трансформується в очищену рідину.

Застосування дистиляторів

Очищення води, її використання в очищеному (практично стерильному, позбавленому мінеральних солей, головним чином кальцію і магнію, а також органічних домішок) стані – питання, яке завжди було дуже важливим. У цій сфері з давніх часів старанно працювали численні науковці. Сьогодні, коли стан екології змінюється далеко не в кращий бік, ґрунт повсюдно забруднюється різноманітними хімічними продуктами, природні джерела стали притулком вірусів та бактерій, а обладнання і труби на центральних водопідготовчих станціях не характеризуються новизною, очищення води не менш, а то й більш актуальне. Скажете, що потрібно розбиратися з причинами, а не наслідками? Це досить складно, адже без більшості сучасних виробничих процесів не обійтися, від хімії складно, а іноді й неможливо відмовитися, на оновлення обладнання грошей часто немає. Науково-технічний прогрес ніхто не відміняв. Чесно кажучи, в переході на нижчі щаблі розвитку потреби просто немає, оскільки для очищення води можна використовувати дистилятор. У наш час вода, що застосовується в побуті та на промислових підприємствах, піддається різним підготовчим етапам. Вона в дистильованому вигляді користується неабиякою популярністю в багатьох галузях, десь потрібна більше, десь менше, але на загал, сьогодні без неї не обходяться практично ніде. До її очищення висуваються високі, як ніколи раніше, вимоги. Отже, дистилятор купити може бути потрібно для:

 • лабораторії. Без очищеної води неможливо створювати належні реагенти, а тому і виконувати різні дослідження. Її задіюють при стерилізації, очищенні та створенні буферних розчинів, в аналітичних роботах тощо;
 • медичного закладу;
 • аптеки;
 • навчального закладу (школи, коледжу або ін.), в якому передбачається здійснення хімічних дослідів;
 • технічного виробництва;
 • харчової галузі;
 • транспортного підприємства, де використовуються ДВЗ та кислотні акумулятори.

Також дистилят може знадобитися для наповнення і промивання опалювальних систем житлових і виробничих споруд, для виробництва різних хімічних композицій, наприклад, електролітів і в інших сферах життєдіяльності. У зв’язку з незначною електропровідністю, з його допомогою можна легко регулювати густину електролітів, стабілізувати функціонування акумуляторів, ефективно очищувати системи охолодження і т.д. Звичайно, побут не став винятком. Чиста вода постійно необхідна в повсякденному житті, що і пояснює популярність такого виду обладнання, як дистилятор побутовий. Дистилят використовують для пиття, його заливають у парові праски та зволожувачі повітря, щоб уникнути утворення накипу, а відтак і подовжити термін служби техніки. Не з чуток знають про його значущість автомобілісти, яким він потрібен для доливання в АКБ, розведення концентрованих антифризів, періодичної заміни склоомивача тощо. І це ми згадали тільки малу частину сфер і процесів, де важливе очищене водне середовище, а через це і може знадобитися дистилятор води. Чому дистилятор води купити варто, а не просто її фільтрувати? Тому що в більшості випадків фільтрація не принесе бажаних результатів. Так, у хімії і медицині є потреба в більш тонкому хімічному очищенні, ніж стандартна обробка механічним шляхом. Мікроелектроніка, гальванічний напрямок, електронне приладобудування – в цих, для прикладу, галузях взагалі існують жорсткі обмеження в плані якості застосовуваних матеріалів, і вода не є винятком. Навіть багатоступенева фільтрація не здатна забезпечити необхідну чистоту, якась кількість домішок і солей все одно залишається, що на певних виробництвах абсолютно недопустимо. Отже, переоцінити значення дистилятора неможливо.

Як вибрати дистилятор води?

Якщо ви задумалися про те, щоб дистилятор води купити оптом чи вроздріб, необхідно добре вивчити тему. Потрібно вибрати відповідну модель, а для цього не обійтися без ґрунтовного розгляду пропозицій ринку. Крім того, щоб дистилятор побутовий або промисловий порадував у всіх сенсах, важливо знайти надійну компанію. Тож спробуймо розібратися у всьому цьому. Перше, що потрібно врахувати при виборі – це специфіка застосування, тобто де і для чого саме передбачається експлуатувати дистилятор (у побуті, мед. закладі або на якомусь підприємстві). Серед інших важливих аспектів – такі:

 • механізм. Може бути електричним і паровим. Відмінність полягає в більш повільній роботі першого, порівняно з другим. У той же час, пристрої з електричними механізмами не вимагають постійного контролю і можуть самі вимикатися, чого не скажеш про парові;
 • ємність. Буває різною. Цей параметр необхідно підбирати з урахуванням необхідної продуктивності;
 • матеріали. Найкращим варіантом вважається нержавіюча сталь, причому не тільки для виготовлення самого резервуара, а й для кріпильних елементів;
 • габарити. Якщо місце в приміщенні дозволяє встановити обладнання будь-яких розмірів, то, в принципі, цей параметр можна залишити без уваги. Але, як показує практика, частіше дистилятор води має бути розміщений в обмеженому просторі. У такому випадку при виборі моделі просто не можна не дізнатися її ширину та висоту.

Дистилятори, яким довіряють і які купують

У своєму асортименті ми маємо такий товар, як дистилятор води, вже далеко не один рік. Ми знаємо все про ці пристосування і про те, що шукають покупці, що для них має значення при купівлі зазначеного товару. Відтак, ми пропонуємо тільки ті моделі, в якості яких впевнені на 100 %. До вашої уваги – перелік дистиляторів води, які вже не один рік розходяться «на ура»:

 • стандартні моделі ДЕ-4, ДЕ-10, ДЕ-25 (виробництва Росія), ДЕ-5, ДЕ-10, ДЕ-25 (виробництва Китай);
 • бідистилятори ДЕ-10С і ДЕ-5С, що забезпечують підвищений ступінь очищення шляхом подвійної дистиляції води;
 • аквадистилятори АД-1-02, АД-1-03, АД-1-04, АД-1-05 українського виробництва.

Про всі перераховані моделі – тільки позитивні відгуки покупців. Усі вони представлені в нашому каталозі і доступні для придбання. Ви з легкістю підберете відповідний обсяг і розмір агрегату, а також технічні характеристики, які максимально підійдуть вашим вимогам. Крім того, за необхідності зможете окремо замовити ТЕН для комплектації цього виду пристроїв.

Дистилятор води ціни

Вище ми розглянули, на що звернути увагу, купуючи дистилятор, і навіть перерахували найкращі в цьому сегменті продукції варіанти. Але залишився ще один важливий аспект, який не можна залишити поза увагою – це ціна дистилятора. Не можна стверджувати, що найкращі екземпляри цієї групи товарів коштують найбільше, і навпаки, що якщо вартість низька, то гарну якість, надійність, функціональність і довговічність роботи чекати не доводиться. З іншого боку, надто дешевою бездоганна в усіх сенсах модель теж бути не може. Одним словом, з приводу вартості все неоднозначно. Але якщо ви звернетеся до ПП «Система Оптимум», ми допоможемо знайти ідеальний для вас в плані співвідношення ціни і якості варіант. У нас придбати дистилятор води, ціна якого не «кусається», і при цьому якість якого – на високому рівні, не становить проблем.

Купити дистилятор води

Щоб придбати дистилятор води від виробника в Україні, вам достатньо розглянути наші пропозиції (а серед них представлені одні з найкращих на сьогодні моделей), вибрати варіант, який підходить, і зв’язатися з нами за контактним номером телефону. Якщо ви не зможете самостійно визначитися, на якому з декількох виробів найкраще зупинитися – не біда. Ми розповімо вам у телефонному режимі всю відсутню для прийняття остаточного рішення інформацію, щоб дистилятор води (опт або роздріб) був обраний максимально вдало. Зверніть увагу! У нас ви можете замовити не тільки дистилятор. Ми пропонуємо також різне лабораторне обладнання оптом, гігрометри психометричні. Крім того, на сайті ПП «Система Оптимум» ви побачите і зможете купити хімічне обладнання для лабораторій, хім. сировину (зокрема касторову олію) і лабораторні меблі. Тож, якщо вам знадобилися шафи сушильні, ціна цікавить доступна, як і у випадку з дистилятором води, наша компанія – до ваших послуг. За детальною інформацією звертайтеся за контактними номерами. Будемо раді допомогти з вибором такого важливого і потрібного обладнання, як дистилятор побутовий.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.