Бідистилятор ДЕ-10С

60360.00 грн (ціна за 1 шт)

Бідистилятор електричний ДЕ-10С призначений для виробництва двічі дистильованої води підвищеного ступеня очищення.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бідистилятор ДЕ-10С. У нас можна купити бідистилятори за доступною ціною. Бідистилятор ДЕ-10С має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна бідистилятора ДЕ-10С залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосовується в аптеках, лікарнях, різних медичних лабораторіях, де є потреба у дистильованій воді. В бідистиляторах реалізований принцип подвійної дистиляції. Отримана дистильована вода з першого контуру надходить в випарний котел другого контуру і піддається повторній дистиляції. Отримана дистильована вода володіє поліпшеними фізико-хімічними властивостями.

Апарат складається з двох випарних котлів, конденсаторів з убудованими сепараторами і загального електричного блоку управління. Контроль за рівнем води в випарних котлах здійснюється сенсорними датчиками рівня окремо для кожного контура. При зниженні рівня води в випарному котлі, тени відключаються автоматично. При відновленні подачі води та поповненні випарного котла до робочої відмітки, апарат переходить в робочий стан, без додаткового втручання.

Технічні характеристики:

Продуктивність, дм³/год 10
Рід струму змінний, трьохфазний
Напруга, В 380
Загальна витрата води, дм³/год Не більше 290
Максимальна електрична потужність, кВт 17
Габаритні розміри, мм 420х800х900
Вага, кг 48

Якщо Вам потрібно купити гуртом бідистилятор, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бідистилятор ДЕ-10С за вигідною ціною, також замовити Бідистилятор ДЕ-10С з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.