ТЕНи для дистиляторів

1620 грн
1620.00 грн
(ціна за 1 шт)

Двохкінцеві трубчасті електронагрівачі (ТЕН) круглого перерізу  призначені для комплектації промислових установок і для установки в побутових нагрівальних електроприладах, здійснюють нагрів різних середовищ способами передачі тепла випромінюванням, конвекцією і теплопровідністю.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності ТЕНи для дистиляторів. У нас можна купити ТЕНи за доступною ціною. ТЕНи для дистиляторів мають сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна ТЕНа залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Технічні характеристики:

оболонка ТЕНа - труба з нержавіючої сталі марки 12Х18H10Т;

ТЕНи можуть виготовлятися двох зовнішніх діаметрів - 10 мм і 6,5 мм;

розгорнута довжина Тена - до 2000 мм;

максимальна потужність для води - 5 кВт;

максимальна потужність для повітря й для інших середовищ - 3 кВт;

ТЕНи можуть виготовлятися на різні номінальні напруги. ТЕНи до дистилятора (трубчасті електронагрівачі) – це комплектувальні вироби, призначення яких полягає в перетворенні електроенергії в енергію теплову. Бувають одно- і двокінцеві, а також оребрені та блокові.

Якщо порівнювати ТЕНи з іншими нагрівачами, одразу ж стають видимими такі позитивні відмінності:

- допустимість застосування при прямому контакті зі середовищами, які нагріваються;

- стійкість до вібраційних впливів і сильних ударів; - відсутність напруги зверху ТЕНа;

- різні форми.

При виборі ТЕНа необхідно враховувати низку основних параметрів: довжину в розгорнутому стані, діаметр і матеріал оболонки, потужність і робочу напругу, а також тип середовища, яке доведеться нагрівати. Обмеження експлуатаційних можливостей визначається хімічною стійкістю, граничними температурними характеристиками оболонки і потужністю, яка припадає на одиницю поверхні виробу.

Купити двокінцеві ТЕНи круглого перетину до дистилятора пропонує ПП Система Оптимум. Нагрівання ці пристрої виконують теплопередачею шляхом конвекції, випромінюванням і тепловою провідністю. Підходять для застосування з промисловими установками і в побутових цілях: для підігрівання жиру і олії, нагрівання і кип’ятіння води, слабких кислотних і лужних розчинів, нагрівання повітряних мас як у спокійному, так і в рухомому середовищі. Ви можете замовити різні модифікації ТЕНів до дистиляторів, вибрати потрібний діаметр і номінальну напругу. За бажанням замовника можливе створення виробів різних форм і з різним кріпленням. Якщо є необхідність максимізації площі поверхні, що стикається зі середовищем, ТЕНи можуть комплектуватися ребрами. За бажанням споживача ТЕНи можуть мати різні варіанти для кріплення в місцях установки (втулки, фланці тощо) і різні варіанти форми згину.

Області застосування: Нагрівання, кип'ятіння води і слабких розчинів лугів і кислот (кип'ятильники, електрочайники, електрокастрюлі, посудомийні машини, пральні машини, бойлери тощо). Нагрівання повітря в спокійному і рухомому середовищі (радіатори, панельні нагрівачі, сауни, електроплити, жарові шафи, грилі і т.п.). ТЕНи можуть бути забезпечені ребрами для збільшення поверхні зіткнення із середовищем нагрівання. Підігрів жирів і масел (фритюрниці, ванни та інші ємності).

Якщо Вам потрібно купити ТЕНи, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ТЕНи для дистиляторів, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом ТЕНи для дистиляторів за вигідною ціною, також замовити ТЕНи для дистиляторів з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.