Амінокислоти

Купити амінокислоти – потреба, яка може виникати в різних напрямках. Їх використовують при створенні комбікормів і продуктів спортивного харчування. У харчовій галузі вони виступають популярними добавками, зокрема смаковими (наприклад, глутамат натрію). Їх застосування – запорука досягнення великого переліку позитивних ефектів. Однак для цього необхідно володіти спеціальними знаннями і навичками.

Існують замінні амінокислоти та незамінні. Перші тією чи іншою мірою здатні синтезуватися організмом. До них належать 2-амінопропанова, амінооцтова, діаміновалеріанова, піролідин-α-карбонова, 2-аміно-3-гідроксипропанова, 2-аміно-5-гуанідінпентанова, α-аміно-β-тіопропіонова і гамма-аміномасляна кислоти, аспарагін, глютамін і глютамінова к-та, таурин, тирозин і цитрулін. Другі, на відміну від них, самі в органах не виробляються. Поновлення їх запасів разом з їжею і в якості добавок винятково актуальне. Це 2-аміно-3-метилбутанова, L-α-аміно-β-імідазолілпропіонова, 2-аміно-3-метилпентанова, 2-аміно-4-метилпентанова, 2,6-діаміногексанова та 2-аміно-3-гідроксибутанова кислоти, а також метіонін, триптофан і фенілаланін.

Переоцінити значення амінокислот обох зазначених різновидів, загалом, складно. Кожна з них має свою ділянку функціонування, в оптимальних кількостях виконує характерні позитивні впливи. Що собою являють ці сполуки, для чого потрібні, які класифікації існують, де купити в Україні на вигідних умовах – далі.

Купити амінокислоти в Україні

Амінокислоти (синонімічні найменування: амінокарбонові кислоти, АМК) – це надважливий будматеріал для всіх білкових структур організму. З них формуються м’язи і сполучні тканини, шкірні та волосяні покриви. Вони використовуються організмом для створення молодих тканинних пластів, реалізації регенеративних процесів та вироблення безлічі речовин. У спортивному світі комплексні амінокислоти покликані підвищувати ефективність тренувань, сприяти набору м’язової маси, оперативніше відновлюватися після складних фіз. навантажень, допомагати в схудненні шляхом спалювання шару жиру.

Надзвичайне значення АМК мають для тварин. Зокрема, лізин регулює функцію відтворення, допомагає всмоктуванню Са, важливий для ростових змін молодняка, бере участь у виробництві нуклеопротеїдів, гемоглобіну, здійснює регулювання обсягів продуктів розпаду білка, обмін білків і вуглеводів. З його участю утворюється карнітин, функціонують нервова і ендокринна с-ми. За метіоніном – допомога у накопиченні жиру в м’язах, який потрібен для створення холіну, креатину, адреналіну та вітаміну PP. Триптофан відповідає за фізіоактивність ферментів у шлунково-кишковому тракті, ферментів, які обумовлюють окислювальні процеси в клітинах, і частини гормонів. Також сприяє оновленню білків плазми крові, налагоджує роботу ендокринної, статевої та кровоносної систем. Без його достатньої кількості молодняк розвивається надмірно повільно, кури погано несуться, зростають кормозатрати, розвиваються такі недуги, як сліпота, анемія, конвульсії та інше.

Ми згадали лише три амінокислоти і лише частину позитивних впливів на організм кожної з них. Весь спектр функціонування кожної АМК, їх біологічне значення – дуже велика тема, яка потребує багато часу. Якщо вам цікава додаткова інформація стосовно цього питання, ви можете звернутися до менеджерів компанії «Система Оптимум» або ознайомитися з розгорнутими відомостями на сторінках нашого інтернет-ресурсу.

Зараз же вважаємо за доцільне перейти до такої підтеми, як різновиди амінокарбонових кислот. Про те, що вони бувають замінними і незамінними, ми згадували вище. Але це далеко не єдина класифікація вказаних речовин. Сьогодні можна купити рідкі амінокислоти і порошкові (поділ за фізичним станом).

За радикалом АМК бувають:

 • ароматичними;
 • неполярними;
 • полярними незарядженими, а також зарядженими негативно або позитивно.

Класифікація за функціональними групами дає такі різновиди:

 • аліфатичні;
 • ароматичні;
 • гетероциклічні;
 • імінокислоти.

Крім того, амінокарбонові к-ти можуть належати до одного з двох класів АРСаз. За біосинтезними напрямками зараховуються до таких родин: аспартату, глутамату, пірувату, серину, пентоз і шикімату. А специфіка енергообміну у тварин пояснює наявність таких 3-х груп: глюкогенні, кетогенні та глюко-кетогенні сполуки.

Де купити в Україні ті або інші амінокислоти для застосування в тваринницькій сфері? В інтернет-магазині компанії «Система Оптимум».

Ми пропонуємо купити амінокислоти в порошку і в рідкому вигляді. В каталозі – великий асортимент продукції. Кожній з товарних позицій характерна бездоганна якість, що підтверджує відповідна супроводжувальна документація. Зокрема, у нас ви можете замовити недорого такі якісні АМК: L-Аланін, L-Валін, L-Гістидин гідрохлорид, L-Глутамін, L-Глутамінову кислоту, L-Лізин сульфат і гідрохлорид, D,L-метіонін, L- Пролін, L-Тирозин, L-Треонін і L-Триптофан, Гліцин.

Хімічні та фізичні властивості кожної речовини відповідають нормам і вимогам, а через це досягається висока якість кожної партії продукції. Але якісна сторона і широкий вибір – далеко не єдині переваги, які ми гарантуємо своїм покупцям. З інших хочемо вказати на такі:

 • доступна вартість всього переліку товарів, що реалізуються. Занадто висока ціна ніколи себе не виправдовує. Та й навіщо її завищувати, якщо сьогодні цілком реально досягти оптимального співвідношення якісно-цінових параметрів? Ознайомитися з актуальними цінами можна онлайн, телефоном або через електронну пошту. При бажанні зможете порівняти з пропозиціями інших постачальників. Впевнені – вибір зупините на нашій продукції, позаяк більш вигідні умови придбання навряд чи хто зможе запропонувати;
 • швидка доставка по Україні. Придбання з доставкою завжди зручніше, оскільки відпадає потреба шукати, яким чином можна доставити необхідні обсяги амінокислот на виробництво. А якщо цей аспект опрацьований з розумом, як у випадку з нашою компанією, то забезпечується ще й такий плюс, як оперативність. З підприємством «Система Оптимум» не потрібно довго чекати амінокислоти, щоб приступити до їх застосування. Терміни поставок, як, утім, і спосіб транспортування, обговорюються на початковому етапі співпраці й дотримуються в обов’язковому порядку;
 • консультативний супровід + допомога з вибором. Наші консультанти завжди готові відповісти на ваші запитання, що стосуються як самих амінокислот, так і умов їх покупки. Знадобиться підібрати відповідний варіант, згідно з вашими вимогами – будь ласка! Захочете розрахувати, які обсяги будуть найвигідніші для придбання - також вам у цьому допоможемо. Не зможете самостійно визначитися, на якому способі доставки зупинитися – наші контактні номери вказані в інтернет-магазині, телефонуйте і радьтеся.

Фізичні та хімічні властивості

Розглядаючи фіз. і хімічні властивості амінокислот, хочемо, передусім, зробити акцент на тому, що більша кількість з них узагальнено характерна для цієї групи речовин. Ясна річ, існують певні специфічності, зокрема, відрізняються певною мірою термовластивості, смакові параметри тощо. Але є і багато спільного, про що ми зараз і розповімо. До слова, в основі фіз. і хім. властивостей амінокарбонових кислот – специфіка їх структури (спільна наявність в структурі 2-х протилежних у плані властивостей функціональних груп, а саме кислотної та основної). Отримання можливе при гідролізі протеїнів або шляхом спеціальної хім. реакції.

Фізичні властивості АМК докорінно відрізняються від відповідних кислот і основ. Всі ці сполуки мають кристалічну форму, піддаються кращому розчиненню у водних середовищах, ніж в органічних розчинниках. Їх t плавлення – досить високі. Більшості характерний солодкуватий смак. Все перелічене чітко демонструє солеподібність цих речовин.

Хімічні властивості. Кожна амінокислота амфотерна, тобто здатна втілювати як кислотні, так і основні якості. Перші пояснюються наявністю в молекулі карбоксилу -СООН, другі – аміногрупи -NH2.

Амінокарбонові к-ти вступають у взаємодію з кислотами і лугами. Їхні водні р-чини мають якості буферних р-чинів (перебувають у вигляді внутрішніх солей). Як правило, беруть участь в будь-яких реакціях, властивих карбоновим кислотам і амінам.

Специфічна особливість – здатність поліконденсуватися, а відтак формувати ПА, зокрема білки, нейлон, капрон і пептиди.

Маючи справу з амінокислотами, важливо розбиратися в таких двох поняттях:

 • ізоелектрична точка – значення pH, при якому максимуму амінокислотних молекул характерний нульовий заряд. АМК в цій ситуації характеризується найменшою рухливістю в електрополі, що може бути застосовано для роз’єднання амінокислот, білків і пептидів;
 • цвітер-іон – амінокислотна молекула зі специфічною подачею аміно- та карбоксигруп (-NH3+ і -COO−, відповідно). Йому характерний великий дипольний момент при загальному нульовому заряді. Ці молекули – будівельні елементи кристалів переважного числа амінокарбонових к-лот. До речі, у деяких АМК аміногрупи і карбоксили присутні не в однині, а тому про певний цвітер-іон у них стверджувати складно.

Замовити з доставкою

Якщо вам знадобилася якась амінокислота з представлених у нашому каталозі, і ви хочете замовити її з доставкою по Україні, звертайтеся до наших менеджерів за контактними номерами телефонів. Також оформити замовлення можливо через емейл.

Купити амінокислоти у нас можна в будь-яких обсягах. Скільки б продукції вам не знадобилося і в якому куточку країни не знаходилося б ваше підприємство, можете бути впевнені, що замовлення буде виконане в обумовлені терміни та в найкращому вигляді. У нас – великі кількості продукції на складах у постійній наявності. Також є власний автомобільний парк. Ми завжди готові підібрати такий варіант співпраці, який влаштує клієнта по максимуму.

Зручна та швидка доставка – один з головних принципів нашої діяльності, поряд з гарантовано високою якістю продукції та її доступністю.

Оптові ціни

На весь перелік товарних позицій поширюється низька оптова ціна, що не може не радувати. Від чого залежить вартість амінокислот? Безпосередньо, від різновиду, а також від обсягів закупівель: що більша партія, то дешевший продукт. Уточнити розмір знижки при великооптовому замовленні можна у менеджера в індивідуальному порядку.

Купувати оптом у компанії «Система Оптимум» – 100 % залишатися у виграші, при цьому будучи в повній упевненості в якісних і функціональних параметрах продукції, в її належних властивостях та характеристиках.

Чи можуть інші підприємства запропонувати співмірні умови придбання? Можливо, але знайти варті уваги аналогічні пропозиції не так вже й просто. Та й навіщо шукати? Ви вже потрапили до нас! Економте час і гроші з нашою компанією! Замовляйте амінокислоти недорого просто зараз!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.