Аланін-L

534.00 грн (ціна за 1 кг)

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Аланін-L. У нас можна купити Аланін-L за доступною ціною. Аланін-L має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Аланіну-L Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку Аланіну-L по всій території України. При купівлі Аланіну-L оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

SKU: .
Категорія: Амінокислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити аланін-L – замінну амінокислоту з ряду аліфатичних – ПП «Система Оптимум» пропонує оптовим замовникам з усієї України. Ця поширена в природному середовищі (є у всіх організмах у вільній формі та входить до складу білків) речовина має велике біологічне значення для людей і тварин. Її біосинтез – результат амінування і трансамінування пірувату або декарбоксилювання аспартату.

Синонімічна назва: 2-амінопропанова кислота. Основні прийняті скорочення: Ала, Ala, A.

Вперше ця речовина було виведена із фібрилярного білка шовку в 1888 р., а синтезована в 1850 р. шляхом дії на метилформальдегід нітриду водню і ціанистоводневої к-ти з подальшим гідролізом виниклого α-амінонітрилу. Сучасне лабораторне отримання виглядає як процес, при якому аміак взаємодіє з α-хлор або α-бромпропіоновою к-тою. Макс. ступінь очищення пром. аланіну – 98,5 %.

Ala має специфічні фізичні та хімічні властивості. Важливий як для людей, так і для тварин. Які його властивості, характеристика і різні параметри, яка роль для живих організмів, де купити аланін в Україні на вигідних умовах – відповіді на ці та інші супутні запитання знайдете нижче.

Купити L-Аланін в Україні

Якщо ви хочете замовити аланін в української компанії –  це 100 % виграшне рішення. Купівля в Україні – запорука досягнення цілої низки переваг:

 • оперативність поставок;
 • можливість максимально проконтролювати якість продукції;
 • доступні ціни;
 • відсутність потреби вирішувати питання імпорту;
 • економія сил та часу.

Звичайно, всі зазначені плюси будуть забезпечені тільки в тому випадку, якщо ви для співпраці виберете надійне підприємство. Пропозицій на ринку чимало, далеко не всі з них відповідають високим показникам по кожному з перерахованих пунктів. Так що підійдіть до цього питання з усією відповідальністю.

Зупините вибір на аланіні від компанії «Система Оптимум» – не прогадаєте. Ми багато років працюємо в цій сфері. Наш каталог – це сотні хімічних речовин, кормових добавок та інших матеріалів з вигодою для українського споживача. Ми гарантуємо бездоганну якість кожної партії продукції, що відправляється замовнику, не на словах, а супровідною документацією. У нас ви можете купити речовину в будь-яких обсягах недорого. Поставки – по всій країні в мінімальні терміни способом, узгодженим із замовником. Оформляйте замовлення на аланін опт з доставкою у ПП «Система Оптимум» – якість, оперативність, доступність та інші вигоди будуть гарантовано забезпечені!

Доступні оптові ціни

В інтернет-магазині нашої компанії всі товарні позиції мають невисоку вартість. Зазначені ціни актуальні, але не остаточні. Мається на увазі, що ви можете оформити замовлення з додатковою вигодою у випадку великих оптових поставок. Купити аланін оптом у нас – значить отримати можливість додаткової знижки в індивідуальному порядку.

Уточнити кінцеву цифру, згідно з необхідними вам обсягами речовини на опт, можете, зв’язавшись з менеджером за контактним номером телефону або через електронну пошту. Телефонуйте, запитуйте, оформляйте замовлення!

Застосування і властивості

Опис продукту варто розглядати, мабуть, починаючи з відповіді на запитання: які його хімічні та фізичні властивості?

Отже, аланін – це білий порошок, сформований кристалами ромбічної сингонії. Розчинником перекристалізації виступає вода. Ароматичні характеристики відсутні. Молярна маса – 89,09 г/моль, густина – 1,432 г/см3 (при 23 °C), t плавлення з розкладанням – 295-316 °C. Формула: C3H7NO2.

Розчинність у воді залежить від температурного режиму: чим вища t, тим краще розчинення. Так, при 25 °C воно становить 16,65 г/100 г, а при 75 °C – 32,2 г/100 г. Дуже слабо розчиняється ця речовина в етиловому спирті. У диметилкетоні й етоксиетані розчиненню і зовсім не піддається.

Основні хімічні властивості полягають у взаємодії з основами, кислотами і спиртами (реакція етерифікації). Крім того, ця сполука здатна формувати пептидний зв’язок.

З урахуванням описаних фіз. і хім. властивостей (до слова, подібних до властивостей всіх інших замінних АМК), зберігати цей продукт необхідно при кімнатній t, в сухому прохолодному приміщенні герметично упакованим. Також важливо запобігати потраплянню сонячного світла. При дотриманні таких умов термін придатності становить 2 роки з дня виготовлення.

Аланін – це аліфатична замінна амінокислота природної етимології, що входить до складу білків і біоактивних сполук. Виробляється в організмі людей і тварин з безазотистих сполук і засвоюваного азоту. Існують дві форми речовини – альфа і бета. Перша є надважливою структурною частиною білків і бере участь у вуглеводному обміні. Друга – компонент біосполук, зокрема вітаміну В5 (пантотенової к-ти).

У печінці ця субстанція з легкістю трансформується в глюкозу (проходить глюкозо-аланіновий цикл) і виступає одним з головних джерел глюконеогенезу в печінці. Також легко з глюкози стає знову аланіном.

АМК, що розглядається, має чимале значення для здоров’я. Організм її засвоює повною мірою і досить оперативно, у зв’язку зі здатністю ставати глюкозою – матеріалом енергообміну.

Продукти харчування, в яких є аланін. Нестача зазначеної АМК найчастіше розвивається у вегетаріанців. І цьому є логічне пояснення: основні джерела речовини – м’ясо та м’ясні бульйони. У найбільших обсягах Ala входить в структуру тваринних білків. Міститься не тільки в м’ясі, а й в яйцях, молоці, сирі, рибі та морепродуктах. З рослинних джерел: рис, кукурудза, овес, боби і горіхи.

Застосування. Сьогодні аланін активно використовується у багатьох напрямках: медицині, фармацевтиці, косметології, виробництві продуктів спортивного харчування, тваринництві та ін. Чим же пояснюється така широта застосування? Багатьма позитивними ефектами матеріалу на здоров’я, серед яких:

 • висока стимуляція імунітету + вироблення антитіл;
 • ефективна боротьба з вірусами, зокрема з герпесом;
 • сприяння лікуванню СНІДу;
 • зменшення дратівливості, усунення апатії та головного болю (психіатричний напрямок);
 • позбавлення від вегетативної симптоматики;
 • підтримка азотобалансу;
 • заповнення енергії, витраченої організмом, енергозбагачення головного мозку і нервової системи;
 • максимізація витривалості і спорт. показників + виведення з організму згубно впливаючих на нього продуктів обміну, що формуються під час складних тренувань (цінність для бодібілдерів і спортсменів);
 • регулювання рівня цукру з розщепленням до глюкози при потребі, в зв’язку з чим довго не відчувається відчуття голоду і відпадає потреба в додаткових перекусах між основними прийомами їжі (важливо для людей на дієтах, що стежать за своїми формами);
 • заміна гормонального лікування;
 • зміцнення і поліпшення стану шкіри, волосся та нігтів.

Показання, протипоказання і побічні ефекти. Є цілий перелік хвороб, з якими аланін допомагає боротися. Ця сполука показана при каменях у нирках, слабкому імунітеті, епілептичних нападах, мігрені, артеріальній гіпертензії, діабеті, клімаксі, білковому голодуванні організму, невротичних і психічних розладах, відчутті слабкості, ожирінні, гіперплазії передміхурової залози та ін. Поряд з цим існує і протипоказання – індивідуальна підвищена чутливість до речовини. Загалом же вона вважається нетоксичною, оскільки не здійснює подразнювальної дії стосовно шкіри і слизових, не провокує алергічну реакцію шкірних покривів, позбавлена мутагенного, канцерогенного та генотоксичного потенціалу. Передозування призводить до зменшення рівня цукру в крові, що може спровокувати сильну втому.

Дозування. Добова потреба в цій субстанції встановлена фахівцями. Для дорослих людей це 3 грами, для школярів – 2,5 г, для менших дітей – 1,7 г.

Взагалі підбір дози повинен відбуватися ретельно. Необхідно врахувати якісні параметри харчової добавки, зокрема, наскільки вона чиста і чи має в складі якісь домішки.

Важливо: інтенсивні фізичні навантаження і слабкий імунітет вимагають підвищеного споживання аланіну. А от зменшення рекомендованих доз має місце при синдромі хронічної втоми і складнощах із засинанням.

Людям, які хворіють на діабет, перед прийомом добавки потрібно отримати консультацію лікаря, щоб запобігти стресу для організму.

Косметологія. Оптом Ала нерідко купують і для використання в косметологічних цілях, позаяк він здатний істотно поліпшувати стан шкіри, волосся і нігтів, а також внутрішніх органів. Цей матеріал слугує пом’якшувачем, зволожувачем, кондиціонером, релаксантом, антистатиком, захистом, маскувальником. Крім того, як технологічний інгредієнт він добре зв’язує субстанції та збільшує однорідність структури.

Цю амінокислоту вводять в цілий перелік косметичної продукції та засобів особистої гігієни:

 • креми для обличчя, що забезпечують захист від холоду;
 • гідрофільні олії для поліпшення кольору обличчя;
 • класичні й плацентарні маски для обличчя;
 • губні помади із захисним і зволожувальним ефектами;
 • омолоджувальні засоби;
 • продукти для ванної;
 • засоби для гоління...

Може застосовуватися в дитячих серіях.

Найбільш часто аланін використовують разом з іншими амінокислотами. Також його вводять в ліпосомальні комплекси, де він виступає одночасно і активним агентом, і носієм.

Норми введення речовини в різну косметику регламентуються ЄС. У більшості випадків допустима кількість становить 10 %. Виняток – зволожувальні креми: в них обсяг Ала не повинен перевищувати 3-5 %.

Тваринництво. У цій галузі продукт використовують, з огляду на те, що він здатний підвищувати конверсію кормів для тварин, продуктивність, кількість активних пептидів у м’язових тканинах і споживання таурину організмом. Крім того, зазначена АМК покращує антиоксидантну здатність м’язів і якісні параметри м’яса.

Замовити в інтернет-магазині

Якщо ви хочете купити аланін-L і в роздумах, де і як найкраще це зробити, радимо зупинити вибір на онлайн-придбанні. Купувати в інтернет-магазині не тільки більш зручно, але й вигідніше. Звичайно, якщо це ресурс надійної компанії.

«Система Оптимум» працює і в звичайних, і в інтернет-продажах. Ресурс був розроблений для того, щоб ви в зручний для себе час могли ознайомитися з необхідною інформацією, швидко знайти ті речовини, які потрібні для вашого виробництва, і придбати їх у декілька кліків.

Вся продукція, представлена на сайті (зокрема її хімічні і фізичні властивості), відповідає вимогам нормативних документів. Ціна залежить від обсягів замовлення, але загалом, вона – одна з найкращих на українському ринку.

За детальною інформацією про аланін і умови його покупки звертайтесь за телефоном або пишіть нам на електронну пошту. Кваліфіковане консультування, швидке опрацювання замовлення і доставку по Україні в найкоротші терміни гарантуємо!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Аланін-L за вигідною ціною, також замовити Аланін-L з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.