Тирозин-L

954.00 грн (ціна за 1 кг)

У нас можна купити Тирозин-L за доступною ціною. Тирозин-L має сертифікат якості. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку Тирозину-L по всій території України.

SKU: .
Категорія: Амінокислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Тирозин купити хочете якісний і на вигідних умовах? Шукаєте, яке з українських підприємств може запропонувати вартий уваги продукт, не завищуючи вартість і організовуючи швидку доставку по країні? Розгляньте пропозицію від компанії «Система Оптимум» – не прогадаєте!

Амінокислота тирозин доступна для придбання в різних обсягах, висока якість речовини підтверджується відповідними документами, доставка по Україні – в мінімальні терміни способом, узгодженим з клієнтом.

Де купити, або точніше, як? Зв’язавшись з менеджером нашої компанії за контактним номером телефону або відправивши заявку через електронну пошту. Ці ж два канали зв’язку можуть використовуватися для отримання додаткової інформації про товар і узгодження умов співпраці. Звертайтеся! Ми готові приступити до виконання вашого замовлення без зволікань!

Купити тирозин

Купити в Україні тирозин можна у різних виробників і постачальників. Але якщо ви приймете рішення про співпрацю з ПП «Система Оптимум», заощадите час, гроші та сили.Для чого може знадобитися ця амінокислота? Найчастіше її використовують в медичних і косметичних цілях. Нерідко її вводять в продукти спортивного харчування. Позитивний вплив може бути як для людей, так і для тварин.

Давайте розглянемо детальніше, чому L-Тирозин замовити варто для тієї чи іншої галузі.

Тирозин в медицині. Ця замінна для людини ароматична амінокислота – компонент великої кількості білків і пептидів. Є вихідним матеріалом для вироблення гормонів щитоподібної залози, адреналіну та інших структур.

При нестачі цієї сполуки в організмі проявляється низка порушень. Проблеми з тирозиновим обміном, що мають спадковий характер – передумова важких захворювань з роду недоумства. Про те, що зазначеної АМК недостатньо, свідчать такі симптоми:

 • депресії;
 • знижений артеріальний тиск;
 • млявість і сонливість;
 • істотне збільшення маси тіла.

З наслідків, характерних при нестачі речовини, що розглядається: зменшення фізичної та розумової працездатності. В особливо складних ситуаціях розвивається гіпотиреоз.

Важливо! Якщо є проблеми зі щитовидкою, не варто відразу ж відправлятися в аптеку, щоб купити ці ліки. Навіть якщо в основі виниклої проблеми – нестача цієї субстанції, вона може не те що не допомогти, а й погіршити ситуацію. Якщо підвищаться адреналін і норадреналін, функції щитоподібної залози можуть бути придушені, а через це не змусять себе чекати різні побічні ефекти. Перше, що потрібно зробити при проблемах зі щитовидкою – звернутися за консультацією до фахівця. А вже потім разом з ним приймати рішення про застосування.

Якщо ж тирозин виробляється в організмі і/або надходить до нього ззовні в нормальних обсягах, нормалізується апетит, жирові відкладення зменшуються, в оптимальних обсягах виробляється меланін, правильно функціонують щитоподібна залоза, наднирники і гіпофіз.

Основні позитивні впливи тирозину, у зв’язку з якими актуально замовити цю речовину в інтернет-магазині:

 • контроль добових ритмів організму шляхом сприяння синтезу мелатоніну;
 • поліпшення уваги і концентрації;
 • нормалізація метаболізму;
 • придушення почуття голоду;
 • стимуляція жироспалювання;
 • допомога в роботі залоз внутрішньої секреції;
 • зниження втоми, спровокованої фізичною або розумовою діяльністю;
 • підвищення стійкості до стресових ситуацій + нормалізація настрою;
 • зменшення алергійних проявів.

Взагалі, фізичні та хімічні властивості зазначеного продукту, його характеристики і функції пояснюють широту задіяння в різних медичних напрямках. З його допомогою борються з ожирінням, якщо те спровоковане стресами. Ним лікують депресії й нервові розлади, нормалізуючи гормони щитоподібної залози і впливаючи на дофамін. Його вживання дозволяє істотно знизити алергійні реакції, протистояти таким недугам, як гіпертиреоз, деякі форми туберкульозу та поліомієліт. А в поєднанні з триптофаном це ще і чудовий спосіб боротися з ідіопатичним синдромом паркінсонізму. Також за допомогою цієї АМК можна позбуватися різних залежностей, зокрема кокаїнової та алкогольної. Вона допомагає при синдромі відміни кофеїну і різних ліків, полегшує ПМС.

І ще. Для багатьох тирозин відомий як ефективний антидепресант. Він краще діє, порівняно з більшістю антидепресивних ліків, його ціна – на порядок менша, а допомога в ситуаціях стресу не підлягає сумніву. Від нього значною мірою залежать резерви нейромедіаторів, які дозволяють людям давати раду зі стресами. Чим більше тирозину в організмі, тим легше відбувається боротьба зі стресовими ситуаціями, тим кращий опір поганому настрою. Йому під силу протистояти навіть серйозним депресіям. Правильні дозування (600-2000 мг в день) здатні забезпечити бажані результати вже на першому тижні вживання. Щоб отримати максимальний антистресовий ефект, тирозин рекомендовано поєднувати зі звіробоєм та іншими заспокійливими трав’яними джерелами.

Застосування в косметології. Основна роль в цьому напрямку базується на сприянні синтезу меланіну. Якщо нанести тирозиновмісну косметику на шкіру, ця АМК утворюється в шкірних покривах додатково, тим самим активуючи вироблення меланіну. Як результат, буде отриманий ефект легкої засмаги, або ж ефект цей буде збільшений, подовжений. Поліпшення впливу тирозину можливе, якщо в складі косметичного продукту присутні рибофлавін та інші інгредієнти, що належать до АТФ.

Крім того, ця амінокислота служить кондиціонером для шкіри, бере участь в енерговиробленні, уповільнює старіння шкірних покривів, зменшує глибину зморшок і покращує колір шкіри. Важливий тирозин і для волосся. Він допомагає боротися з сивиною, благотворно впливаючи на пігмент волосини, зміцнює волосяні структури, робить волосся здоровим і красивим.

Функціональність зазначеного матеріалу в складі косметики пояснюється ефективним виконанням таких завдань: ароматизація, маскування запахів, антистатичний вплив.

Примітно, що ця сполука повністю безпечна, якщо її використовувати за призначенням.

Роль тирозину в спорті. Для активних спортивних людей, зокрема бодібілдерів, значення цієї амінокислоти не переоцінити. L-Тирозин замовити слід, позаяк він покращує синтез білка і допомагає зберігати м’язову масу при великих фіз. навантаженнях, плюс скорочує період відновлення. При низьковуглеводних дієтах зменшується кількість глюкози в крові. Якщо в цей час купити і використовувати тирозин, можна уникнути таких негативних наслідків, як погіршення настрою і уваги.

Крім того, що, завдяки тирозину, людина стає більш витривалою, ще й прискорюється обмін речовин, а також реалізується позитивний вплив на ліполіз (розщеплення жирів на жирні к-ти, спалювання жиру). Допомога у виробленні тироксину і трийодтероніну також сприяє досягненню надпотужного жироспалювального ефекту (дія тирозину посилюється). Ба більше, ця АМК пригнічує відчуття голоду, що мінімізує ризик зірватися у людей, які перебувають на дієтах. Так ось, замовити таку речовину з метою схуднення – 100 % виправдано, оскільки ефект позбуття зайвої ваги з її допомогою досягається відразу декількома шляхами.

Тирозин для котів і собак. Купити в Україні АМК, що розглядається, на опт або в роздріб доводиться також у ветеринарних цілях. Головне його завдання в цьому сегменті – збереження чорного забарвлення вовни. Тирозин як важливий учасник синтезу меланіну безпосередньо необхідний для фарбування вовни. Якщо його недостатньо, забарвлення тварини втрачає інтенсивність, з чорного стає рудо-коричневим. Щоб колір вовни був таким, як годиться, тирозин повинен надходити до організму тварини в належних обсягах. Це саме стосується фенілаланіну. Дві зазначені речовини в складі правильної дієти вирішують проблему на ура. Однак слід врахувати, що втрата чорного забарвлення може бути спровокована й іншими факторами, зокрема дефіцитом міді або надлишком цинку в раціоні. Тоді тирозин може бути зайвим. До того ж, він протипоказаний при меланомах та хворобах печінки. Так що, перед тим, як придбати цей продукт з доставкою оптом чи в роздріб для налагодження забарвлення тварини, потрібно розібратися, чи саме в його нестачі полягає причина проблеми. Найкраще з’ясувати причину з кваліфікованим ветеринаром і здійснювати подальші дії на основі його рекомендацій.

Ціни від виробника

Перед тим, як тирозин купити оптом, потрібно знайти найкращу пропозицію в плані ціни. Це зовсім не означає, що можна закрити очі на якісну сторону або на умови придбання. Все це теж має велике значення і повинно враховуватися при виборі товару і підприємства, яке його пропонує. Але ціна також має розглядатися.

Де купити найкраще? В інтернет-магазині надійної компанії. Якщо зупините вибір на ПП  «Система Оптимум» – не прогадаєте! Ми реалізуємо різні партії цієї та інших амінокислот, ціни пропонуємо доступні, а якість гарантуємо високу. Уточнити будь-які питання, що стосуються нашої продукції та її придбання, можете, зв’язавшись з консультантом телефоном хоч зараз.

Що таке тирозин?

Розгляд тирозину буде неповним, якщо не приділити увагу таким моментам, як його хімічні та фізичні властивості, вміст у продуктах харчування тощо. Цим зараз і займемося.

Тирозин (2-аміно-3-(4-гідроксифеніл)пропанова кислота) – це ароматична альфа-АМК, що існує в 2-х оптикоізомерах (L і D) та у вигляді рацемату (DL). На відміну від фенілаланіну, має в структурі фенольний гідроксил в пара-положенні бензольного кільця. Також є мета- і орто-ізомери речовини, але їх біологічне значення не таке велике.

L-Тирозин – протеїногенна амінокарбонова к-та, яка присутня в складі всіх живих організмів. Вона є в ферментах, де відіграє ключову роль у ферментативній активності та її регулюванні.

Має вигляд твердої маси, сформованої безбарвними кристалами. Тирозин гідрофобний: розчинність у воді практично не відбувається. Це ж стосується етилового спирту. У етоксиетані взагалі не розчиняється.

Основні фізичні властивості: молярна маса – 181,19 г/моль, густина – 1,456 г/см³. Термовластивості: t плавлення з розкладанням – 343 °C. Формула: C9H11NO3.

Хімічні властивості пояснює наявність реакційноздатної фенольної гідроксогрупи. Оскільки в структурі є і кислотні, і основні групи, речовина формує солі й з кислотами, й з лугами.

Реакції амінокислоти:

 • взаємодія з йодом за участю пероксиду водню в оцтовій і хлористоводневій к-тах при t 60-65 °C протягом п’яти хвилин дає 71 % 3,5-дийодтирозину;
 • реагування з водним р-ном пероксинітриту натрію за наявності буфера і ДТПА з появою продуктів заміщення в бензольному ядрі – результат отримання до 6 % 3-гідрокситирозину і 3-нітротирозину.

Біосинтез тирозину приводить до появи проміжних матеріалів – шикімової, хоризмової та префенової кислот. У природному середовищі його з центральних метаболітів виробляють мікроорганізми, гриби і рослини. У тваринних організмах ця субстанція сама по собі не синтезується, але може утворюватися шляхом гідроксилювання з фенілаланіну. Це саме стосується людей і пояснює, чому ця амінокислота зарахована до замінних.

До організму людей і тварин додатково може надходити разом з їжею, в складі медикаментів і спеціальних добавок. Міститься тирозин у продуктах рослинного і тваринного походження. Це, головним чином, така їжа: м’ясо, печінка, риба, молокопродукти, яйця, банани, авокадо, соя, гарбузове насіння, пшениця, кунжут, мигдаль і арахіс.

Де купити тирозин в Україні?

Тепер ви знаєте все, що потрібно знати про тирозин, зокрема і де придбати матеріал, що вас цікавить, на опт з вигодою, з доставкою по Україні за лічені дні. Все, що залишилося зробити, це оформити замовлення в телефонному режимі або через електронну пошту. «Система Оптимум» відкрита до обопільно вигідної співпраці для підприємств з усієї країни! Звертайтеся – відповімо на будь-які ваші запитання, що стосуються як самого тирозину від нашої компанії, так і умов його придбання, а також назвемо актуальну вартість, згідно з необхідними вам обсягами речовини. Працюємо за принципом: що більша партія, то вигідніша покупка. Будемо раді співпраці!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Тирозин-L за вигідною ціною, також замовити Тирозин-L з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.