Гістидін-L гідрохлорид

2400 грн
2400.00 грн
(ціна за 1 кг)

У нас можна купити Гістидін-L гідрохлорид за доступною ціною. Гістидін-L гідрохлорид має сертифікат якості. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку Гістидін-L гідрохлориду по всій території України.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Амінокислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Гістидин гідрохлорид купити хочете у великих обсягах для виробництва медикаментів або спортивного харчування, для харчопрому, сільського господарства, хімічної галузі? Шукаєте компанію, яка якість продукції гарантує належну, доставку по Україні організовує різними способами, щоб замовник міг підібрати найбільш відповідний варіант, і ціни не завищує? Тоді зупиніть вибір на амінокислоті L-Гістидин гідрохлорид від ПП  «Система Оптимум».

У нас на складах цей продукт завжди є в достатній кількості, тож кожне замовлення може бути комплектоване і відправлене найближчим часом. Ми ретельно стежимо за якісним рівнем речовин, які реалізуємо, гістидин гідрохлорид моногідрат – не виняток. Тому, купуючи його у нас, можете бути повністю впевнені, що якість не підведе, АМК, як належить, впорається зі своїм призначенням.

Ще один незаперечний плюс покупок у компанії «Система Оптимум» – доступні ціни на гістидин гідрохлорид, що купується в різних обсягах, як дрібним, так і великим оптом.

Покупки амінокислот у нас несуть суцільні вигоди для замовників. Переконайтеся в цьому раз – потім відпаде потреба шукати іншого постачальника.

Купити гістидин гідрохлорид

Купити в Україні зазначену речовину найчастіше доводиться для виробництва медикаментів. Застосування в медицині ґрунтується на гіполіпідемічній і антиатеросклеротичній діях препарату. Амінокислота, що розглядається, належить до числа умовно незамінних, тобто в організмі людини виробляється, але в дуже малих кількостях. Потрапляючи до організму, вона декарбоксилюється, в результаті чого формується гістамін.

Фармакологічна дія така:

 • провокування спазму гладкої мускулатури бронхів і шлунково-кишкового тракту;
 • розширення капілярів + підвищення проникності їх стінок;
 • зниження артеріального тиску;
 • рефлекторне збудження мозкової речовини надниркових залоз;
 • допомога у виробленні адреналіну;
 • звуження артеріол;
 • збільшення числа скорочень серця;
 • стимуляція секреції шлункового соку.

Біологічна роль. Гістидин присутній у багатьох білках, у різних органах, є компонентом карнозину. Іонізована форма – основа буферної системи крові, що забезпечує ефективність транспорту клітин м’язів. За ним – поліпшення азотистого балансу, підвищення кишкової моторики, нормалізація серцевого ритму і зміцнення імунної системи. Крім того, він позитивно впливає на функції печінки.

У великих кількостях входить до складу гемоглобіну. Тому недостатні обсяги гістидину провокують низький рівень цього складного білка. Якщо гістидину занадто мало або взагалі немає, гемоглобін синтезується повільно, внаслідок чого розвиваються анемії.

Застосування цього препарату найчастіше актуальне в комплексних терапіях при гепатиті та атеросклерозі. Також існують дані, що доводять ефективність в лікуванні виразки шлунка і дванадцятипалої кишки. Має місце використання і в терапії СНІДу.

Перед початком використання важливо врахувати, що існують не тільки показання, але й протипоказання. Зазначені ліки заборонені при бронхіальній астмі, артеріальній гіпотензії та органічних захворюваннях центральної нервової системи. Також протипоказані при підвищеній чутливості до діючої речовини.

Ще один важливий момент – побічні ефекти: втрата сил, порушення свідомості, головні болі і запаморочення, нудота, блювання, диспепсія, зниження артеріального тиску, бронхоспазм, тремтіння кінцівок, парестезія, жар, шкірні висипання й гіперемії, алергії. У випадку передозування можливі колапс, ангіоневротичний набряк та анафілаксія. Все це говорить про те, що використовувати цей препарат потрібно, ретельно дотримуючись рекомендацій лікаря, зокрема стосовно дозувань. Оптимальна добова норма речовини – 12 мг/кг ваги.

Найбільша потреба в цій сполуці існує:

 • під час активних ростових процесів (діти і підлітки);
 • після перенесення різних травм;
 • при підвищених обсягах в організмі метіоніну;
 • якщо є проблеми із ШКТ, наприклад, знижена кислотність.

До слова, застосування гістидину має низку особливостей. Він з легкістю піддається засвоєнню в організмі. Додатковий прийом вимагає стеження за рівнем гістідази. Цей фермент, у випадку надлишку гістидину, реалізує захист організму від отруєнь і порушень функціонування ЦНС. Зменшує кількість АМК, що розглядається, метіонін, присутній в підвищених обсягах.

Застосування в косметології. У функціональних можливостях цієї субстанції – живлення і регенерація шкірних покривів, загоєння ран, живлення, кондиціювання, зміцнення і поліпшення структури волосся. Підходить для різних типів шкіри, зокрема жирної, в’янучої, проблемної, комбінованої та чутливої. Косметичні продукти, які її містять, можуть використовуватися для догляду за зоною навколо очей, для тіла і різних типів волосся (нормального, сухого, жирного, змішаного). Цей продукт вважається безпечним, тому сьогодні активно використовується при виготовленні доглядової косметики.

Застосування в бодібілдингу. Позаяк це умовно незамінна АМК, важливим є її надходження ззовні, особливо для фізично активних людей, спортсменів, у вигляді спеціально розроблених добавок. Гістидин допомагає виробляти білкові клітини, відповідальні за формування кров’яних тілець, сприяє цинкозасвоєнню, поглинає радіацію і бере участь у виведенні з організму важких металів. Також захищає нервові клітини від зовнішніх подразників, допомагає оперативніше відновлюватися, підвищує статевий потяг і здійснює оздоровчий ефект на всі системи й органи. Це важливо для кожної людини. Для бодібілдерів додатково має цінність допомога в нарощуванні м’язової маси і в швидкому відновленні після складних тренувань. Гістидинамінокислота, яка бере участь у виробленні м’язових пептидів, а саме анзерину і карнозину. При заняттях спортом значення цього процесу не переоцінити.

Оптові ціни від виробника

Купити в Україні гістидин гідрохлорид сьогодні можна за різними цінами. Але варто врахувати, що ціновий фактор не повинен бути вирішальним. При виборі постачальника зверніть увагу і на якісні параметри продукту, і на умови його придбання (можливі обсяги, варіанти доставки, терміни поставок та ін.). Тільки оптимальне співвідношення всіх факторів заслуговує на увагу.

Якщо вам потрібен гістидин, ціна в Україні цікавить найкраща, якість – бездоганна, а умови співпраці – на належному рівні, звертайтеся до ПП «Система Оптимум». Ми пропонуємо доступну вартість на будь-які обсяги товару. Для великих оптових замовників діє додаткова система знижок. Скільки потрібно заплатити за ту чи іншу партію продукції, можете дізнатися у нашого менеджера телефоном або через електронну пошту. Звертайтеся – будемо раді зробити вам вигідну пропозицію!

Що таке гістидин?

Розгляд пропозиції буде неповним, якщо не поговорити про основні характеристики цієї сполуки: чим вона є, якими функціями і якостями володіє, як виглядає отримання та інше.

На вигляд це біла кристалічна маса з кислуватим смаком. Розчинність у воді – висока, в етиловому спирті – слабка, в ефірі розчинення не відбувається.

Ця альфа-амінокислота має незначні основні властивості, що обумовлено наявністю в її молекулі залишку імідазолу. Для встановлення кількості гістидину використовуються реакція Паулі або біуретова: речовина, що розглядається, формує продукти з забарвленням.

Разом з аргініном і лізином ця амінокарбонова к-та створює групу основних амінокислот.

Якщо розглядати класифікацію АМК, в основі якої – полярність радикалів, то гістидин належить до речовин з позитивно зарядженими R-групами.

Молярна маса – 209,63 г/моль. Т плавлення – 240 °C. Формула: C6H9N3O2•HCl•H2O.

Біосинтез виглядає як обробка 5-фосфорибозил-1-пірофосфату із задіянням аденіну АТФ і азоту глютаміну. В результаті накопичується не тільки цільовий матеріал, а й інші нейтральні та основні амінокислоти.

Пром. синтез ґрунтується на мікробіологічному способі. Ключова технологічна стадія – попереднє очищення амінокислотного р-чину від солей неорганічної етимології та забарвлених складових сорбційними шляхом на сульфокатіоніті. Так видаляються супутні АМК і створюється необхідна концентрація розчину.

Де міститься гістидин? Якщо актуальне додаткове введення речовини в організм, зробити це можна за допомогою біологічних добавок, спортивного харчування та вітамінних комплексів.

З багатих на гістидин тваринних і рослинних продуктів харчування: курятина, яловичина, свинина, морська риба і морепродукти, яйця, молочні продукти, бобові, арахіс та ін.

Де купити в Україні?

Гістидин купити оптом сьогодні можна і в Україні, і за кордоном. Зрозуміло, що перший варіант – більш вигідний і доступний. Також його незаперечною перевагою є оперативність поставок. Хтось запитає: а де саме в Україні, адже на ринку функціонують різні підприємства, до кого звернутися?

Зупиніть вибір на пропозиції від компанії «Система Оптимум» – не прогадаєте. Беззаперечна якість, невисока ціна, комфортна співпраця – ми пропонуємо тільки найкраще! За детальною інформацією звертайтеся за контактними номерами або через емейл. Будемо раді співпраці з вашим підприємством!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гістидін-L гідрохлорид за вигідною ціною, також замовити Гістидін-L гідрохлорид з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.