Глутамін-L

414.00 грн (ціна за 1 кг)

У нас можна купити Глутамін -L за доступною ціною. Глутамін-L має сертифікат якості. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку Глутаміну-L по всій території України.

SKU: .
Категорія: Амінокислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Хочете купити глутамін? Знадобилася амінокислота у великих обсягах для медичних цілей, виробництва спортивного харчування чи іншої продукції? До ваших послуг – ПП «Система Оптимум». Реалізуємо L-Глутамін у різних кількостях по всій Україні. Пропонуємо вигідні умови співпраці, ведемо розумну цінову політику і організовуємо оперативну доставку товару в будь-який регіон країни зручним для клієнта способом.

Якщо вас цікавить бездоганна якість в поєднанні з доступністю і швидкими поставками, звертайтеся!

Купити глутамін

Замовити глутамін сьогодні нескладно. Ринок насичений різними пропозиціями. Але, зрозуміло, хочеться знайти найкращий варіант. За найкращим – до нас!

Перед тим, як купити цю амінокислоту, радимо ознайомитися з основними характеристиками, властивостями, функціями, можливими використаннями та ін. важливими питаннями. Також слід дізнатися, яка біологічна роль цієї речовини, чим вона є, чи існують аналоги і т.д. На більшість цих запитань знайдете відповіді далі. Якщо виникнуть додаткові, зв’яжіться з нашим менеджером і розпитайте – своєчасне надання всієї необхідної інформації гарантоване!

Глутамін (глютамін, 2-амінопентанамід-5-ова к-та, Gln) – це одна з двадцяти амінокислот-складових білка з групи умовно-замінних. Належить до числа найбільш поширених в організмі людини (концентрація в крові – 500-900 мкмоль/л). Це саме стосується білків тваринної етимології. Надходить до організму разом з їжею і в складі спеціально розроблених добавок. Крім того, може самостійно вироблятися організмом з інших АМК (лейцину, ізолейцину та глютамінової к-ти), але тільки за умови належного спокою і комфорту. Стреси, хвороби, фізичні навантаження, нервові виснаження та інші фактори призводять до того, що вироблення відбувається в недостатніх обсягах. І як тільки настає дефіцит, з’являються різні порушення.

Виглядає цей продукт як біла порошкоподібна маса, що складається з кристалів. Запаху не має. Розчиняється помірно. Ціна залежить від постачальника. Молярна маса – 146,14 г/моль. Формула: C5H10N2O3.

Поширення в природному середовищі – досить велике. Входить в структури рослин, тварин і мікроорганізмів, виступаючи амінокислотною складовою білків і поліпептидів.

Харчові джерела зазначеної сполуки такі:

 • тваринного походження (яловичина, курятина, яйця, риба, молоко і молокопродукти, зокрема сир, йогурт та інші);
 • рослинні (капуста, буряк, бобові, городній шпинат, петрушка).

Виробляється продукція, що містить глутамін, ціна якого – в доступних межах, і в промислових масштабах. Що це і для чого необхідно – далі.

Хімічні властивості та функції

Застосування глютаміну в медицині та ветеринарії, для тварин і людей, які передусім активно займаються спортом, ґрунтується на таких моментах, як його хімічні властивості й функції.

Згадана амінокислота є полярним незарядженим амідом моноамінодікарбонової глутамінової к-ти. Формується з неї при прямому амінуванні під дією ферменту глутамінсинтетази. В розчині піддається поступовому гідролізу до глутамінової кислоти.

Купити цю речовину доводиться досить часто, позаяк її властивості та функції дуже різноманітні:

 • антикатаболічна дія. Глютамін пригнічує кортизол (гормон стресу). В оптимальних обсягах мінімізує м’язовий розпад, що, перш за все, важливо для людей з різними захворюваннями і тих, які дотримуються дієт;
 • збільшення м’язів + поліпшення синтезу білка. Цей матеріал позначається на анаболічних процесах, позитивно впливає на ступінь клітинної гідратації, що, в свою чергу, є важливим ростовим фактором. Тому L-Глутамін також називають волюмізатором клітини – речовиною, що збільшує її обсяг;
 • детоксикація нітриду водню в печінці та мозку. Нетоксична форма аміаку транспортується глютаміном, а потім утилізується. Крім того, АМК задіюється в синтезі антиоксидантів, які забезпечують додатковий токсикозахист печінки;
 • імуномодулюючий вплив. Глютамін – це основний будівельний матеріал для клітин, що вистилають стінки кишківника. Саме цей орган лідирує за кількістю імунокомпетентних клітин. Так, Gln використовується в комплексних терапіях при недугах шлунково-кишкового тракту, а ще для інтенсифікації відновлення після перенесених оперативних втручань;
 • допомога в синтезі АТФ і глікогену. Замовити цю субстанцію слід і з огляду на те, що вона здатна підтримувати оптимальні розміри глюкози в кров’яному руслі. До того ж, цей нутрієнт може використовуватися як пряме джерело АТФ тією самою мірою, що і глюкоза. Це й пояснює його мега популярність в спорті;
 • прискорення спалювання жиру. Якщо вживати цю добавку додатково до вироблюваної самостійно і тієї, що надходить з їжею, в організмі знижується інсулінова резистентність. Це благотворно впливає на темпи нарощування м’язової маси і процес спалювання жирів. Особливо важлива ця амінокислота при дієті, яка передбачає зменшені обсяги вуглеводів, оскільки це в поєднанні з фіз. активністю загрожує розвитком дефіциту глютаміну;
 • збільшення кількості гамма-аміномасляної к-ти. Остання, в свою чергу, потрібна, щоб мозку створювалася належна підтримка для функціонування;
 • підвищення природного вироблення гормону росту;
 • налагодження кислотно-лужного балансу.

Але це далеко не повний перелік позитивних якостей зазначеної речовини, не всі її чудові властивості. Варто також згадати про її входження в основу синтезу ДНК, участь у виробництві інших амінокислот, зокрема гістидину, ферментів, нуклеїнових кислот, н-амінобензойної та фолієвої к-лот, про інтеграцію азотообміну, нейромедіаторний ефект, здатність збільшувати проникність клітин м’язів для іонів калію. 60 % всієї маси глютаміну перебуває в білках м’язів. Переоцінити його значення в синтезі білка складно. Ще він зміцнює імунну систему і дозволяє оперативніше відновлюватися після тренувань, різної інтенсивності фізичних навантажень, запобігає перетренуванням. Ось чому ця добавка так важлива для спортсменів і не тільки.

Де купити глутамін недорого – питання, яке виникає як у фізично активних здорових людей, так і у тих, які мають певні захворювання.

Загалом, показання до вживання 2-амінопентанамід-5-ової кислоти такі:

 • значні навантаження як фізичного, так і розумового плану;
 • проблеми зі сполучними тканинами;
 • хвороби аутоімунного характеру;
 • тривалий постільний режим, зокрема у літніх людей;
 • епілепсія, інтоксикаційні та соматогенні психічні розлади і виснаження, затримки психорозвитку різної природи, шизофренія, інсомнія, депресії;
 • наслідки, спровоковані енцефалітом, менінгітом та депресивними станами, міопатія;
 • внутрішньочерепна родова травма, синдром Дауна, ДЦП, поліомієліт;
 • токсична невропатія.

Хімічні властивості цієї сполуки і спектр її впливів на людину пояснюють низку протипоказань і побічних ефектів, а тому необхідність дотримуватися дозувань і рекомендацій з використання.

Протипоказання: лихоманка, ниркова і печінкова недостатність, анемія, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, лейкопенія, бурхливі психотичні зміни, надмірна збудливість, ослаблене кровотворення в кістковому мозку, нефротичний синдром, ожиріння. Варто відмовитися від застосування цього препарату, якщо є до нього підвищена чутливість організму, а також вагітним і жінкам, що годують груддю. При хворобах печінки необхідно вживати з особливою обережністю.

Побічні ефекти: блювота, нудота, діарея, алергії, болі в животі й підвищення збудливості. При тривалому вживанні можливе виникнення анемії, лейкопенії, може подразнюватися слизова рота, з’являтися тріщини.

Дозування. Вживають цей продукт перорально під час їжі. Розмір дози залежить від віку. Як правило, таблетки необхідно приймати, починаючи з шістнадцятирічного віку, по 1-2 на добу, капсули – по 1-3. Курс становить місяць. Оптимальна кількість курсів за рік – 3-4. Іноді прийом може тривати 6-12 місяців.

Зберігання. Зберігати глютамін потрібно в сухому прохолодному приміщенні, де t повітря не перевищує 25 °С, в упаковці виробника. Термін зберігання – 2 роки.

Ціна L-Глутаміну

Примітно, що купити глутамін сьогодні можна недорого. Різні виробники і постачальники пропонують різноманітні ціни – діапазон надширокий, вибрати є з чого. Логічно, що покупців цікавить найкраща вартість без шкоди якісній стороні. А ось це вже далеко не кожна компанія запропонувати може. Не кожна, а «Система Оптимум» так!

Наша ціна на глютамін – одна з найкращих на вітчизняному ринку амінокислот оптом. Ми продаємо партії будь-яких обсягів з вигодою для замовників. Та чим більша партія, тим ціни ще доступніші. Уточнити, скільки потрібно грошей на покупку речовини у нас в тому чи іншому обсязі, можете, зв’язавшись з менеджером телефоном або через електронну пошту. Але вже зараз будьте впевнені: вигіднішу пропозицію годі й шукати!

Замовити в інтернет-магазині оптом

Тепер, коли ви знаєте, де купити 2-амінопентанамід-5-ову к-ту на опт найкраще, коли переконалися, що вартість може порадувати, а разом з нею якість і умови придбання, оформляйте замовлення в інтернет-магазині «Система Оптимум». Доставимо потрібні обсяги речовини в мінімальні терміни на ваше підприємство. Яким способом будуть здійснені доставка і оплата – погодимо попередньо. Відповіді на будь-які інші запитання  щодо товару і його покупки – в телефонному режимі. Телефонуйте! Будемо раді співпраці!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Глутамін-L за вигідною ціною, також замовити Глутамін-L з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.