Пролін-L

972.00 грн (ціна за 1 кг)

У нас можна купити Пролін-L за доступною ціною. Пролін-L має сертифікат якості. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку Проліну-L по всій території України.

SKU: .
Категорія: Амінокислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Амінокислоту пролін купити необхідно в різних обсягах для застосування в медичній сфері, сільському господарстві та низці інших галузей. До складу цієї гетероциклічної АМК атом азоту входить як складник вторинного аміну (не первинного). Відтак  правильніше називати її не амінокислотою, а імінокислотою. Пролін, ціна якого сьогодні варіюється в широкому діапазоні, має дві ізомерні форми – L і D, а також існує у вигляді рацемату.

L-Пролін належить до числа 20 протеіногенних амінокарбонових кислот. Присутній в білках усіх організмів, у найбільших кількостях – в білку сполучної тканини (є основою колагену).

Отримання цієї речовини організмом можливе трьома способами:

  • безпосередньо вироблення в організмі;
  • надходження з їжею;
  • вживання фармацевтичних препаратів.

Важливо враховувати, що третій варіант не забезпечує повного засвоєння – тільки 70-80 %. Це немало, але має братися до уваги при розрахунку норми. Вчені встановили, скільки проліну необхідно людині на добу, щоб організм функціонував, як слід. Оптимальна добова доза становить 5 грамів. Якщо немає проблем зі здоров’ям, основаних на поганому синтезі цієї АМК, якщо раціон харчування збалансований і багатий на білок, а також якщо за потреби пролін надходить зі спеціальними препаратами, про його дефіцит не йтиметься.

Купити пролін

Пропонуємо купити оптом пролін з доставкою по всій Україні. Будь-які партії товару – недорого і з гарантією якості.

Якщо ви хочете пролін купити на опт, попередньо ознайомившись з інформацією про цю сполуку, розповімо основне, що потрібно знати.

L-Пролін (L-Proline, L-Піролідин-2-карбонова кислота) – це замінна циклічна АМК, яка присутня у всіх білках усіх організмів. Виробляється до того часу, поки разом з їжею надходять потрібні для синтезування складники. Щоб метаболізм здійснювався повною мірою, необхідні ніацин та аскорбінова к-та. Пролін може бути замінений орнітином. Найбагатші його джерела: м’ясо та інша продукція тваринної етимології.

Якщо людина здорова, нестача проліну проявляється рідко. Однак подбати про його додаткове надходження, замовити продукцію, яка його містить, слід після перенесених травм, оперативних втручань, коли є проблеми зі шкірними покривами, болі в суглобах або пошкоджені хрящі.

У чому полягає користь амінокислоти, що розглядається? У благотворній дії на хрящові тканини і шкіру. Завдяки їй поліпшується структура шкірних покривів, утворюється колаген, гальмуються процеси старіння. Вона має чимале значення при хворобах шкіри, зокрема при акне і виразках. Зміцнює епідерміс, розгладжує шкірні покриви. За аналогією з гліцином, пролін відповідає за синтез колагену. Саме це пояснює його вплив на шкіру, суглоби і судини.

Позитивний ефект спостерігається стосовно суглобів, хребців. Тому цю субстанцію використовують при лікуванні остеоартриту, захворювань хребта.

Також вона допомагає підтримувати здоровий стан м’язів. Її рівень в організмі зменшується після сильних фізичних навантажень, інтенсивних занять спортом. Спортсмени використовують зазначену добавку, щоб запобігти втраті м’язової маси.

Ще пролінамінокислота, яка може використовуватися для профілактики недуг серця і судин, артеріальної гіпертензії (здійснює підтримку стабільного артеріального тиску). Їй під силу ефективно поповнювати енергозапаси організму. Без неї тканини не здатні відновлюватися: беручи участь у розщепленні білків, ця речовина робить їх доступними для подальшого залучення здоровими клітинами.

Підсумуємо. Застосування в медицині ґрунтується на таких основних функціях проліну:

  • утворення колагену (15 % якого становить L-Proline). Сукупність пролін + лізин – джерело 5-гідрокси-L-лізину і оксипроліну. Саме в функціональних обов’язках останнього – створення колагену, формування сухожиль, а також серцевого м’яза. Як результат, ця амінокислота сприяє результативному позбавленню від остеоартриту і розтяжок + усуває больові відчуття в спині;
  • профілактичні заходи стосовно атеросклерозу. Цей матеріал здійснює очищення стінок судин від скупчень жирів, нормалізує кровоплин, а відтак зменшує навантаження на серце і ризик кардіозахворювань;
  • забезпечення здоров’я шкіри. Купити в Україні пролін часто бажають, у зв’язку з бездоганним виконанням цієї функції. Повертаємося все до того ж вироблення колагену, який не тільки про стан шкіри піклується, а й забезпечуючи її здоров’я та цілісність, реалізує захист від різних інфекційних впливів. Підтримувати рівень колагену за допомогою проліну – надважливе завдання, особливо в старшому віці, коли колагеновироблення організму знижується;
  • регенерація тканин. Пролін відновлює тканини, а через це оперативніше гояться рани, виліковуються травмовані й опікові поверхні, приходять до нормального стану м’язи і сухожилля.

Примітно, що до сьогодні не встановлені випадки надлишку проліну в організмі. Так пояснюється його нешкідливість для людини. Однак побічні реакції у вигляді алергій, все ж, можливі. Також існують протипоказання: вагітність, годування груддю, індивідуальна чутливість до речовини. Тому до вживання цього препарату слід приступати тільки після консультації з фахівцем.

Роль в косметології. Хімічні властивості і благотворний функціонал речовини, що розглядається, пояснюють її активне використання і в цій галузі. Зазначений продукт є повністю безпечним, якщо його застосовувати за призначенням. Основна мета залучення – синтез колагену. Також у косметику L-Піролідин-2-карбонову кислоту вводять з метою досягнення протизапального ефекту. Шкіра завдяки їй стає молодшою і здоровішою, зовнішній вигляд людини покращується.

Косметичні засоби, до складу яких цю добавку вводять найчастіше: креми, лосьйони, тоніки для рук, обличчя та повік, крем-ліфтинги, очищувальні продукти, пінки для вмивання, косметика для нічного догляду, зволожувальні шампуні, бальзами, кондиціонери, маски, спреї для волосся.

Застосування в сільському господарстві. З усіх амінокислот для рослин, зокрема с/г, найбільше значення мають пролін та гліцин. Тобто АМК, яку ми з вами розглядаємо – одна з двох найважливіших. У чому ж полягає її роль?

Пролін підвищує імунітет культур у ситуаціях стресу і допомагає накопичувати азот. Він – прекурсор смаку, інтенсифікатор здатності насіння до проростання і поліпшувач процесу фотосинтезу (підвищує кількість хлорофілу). Крім того, покращує генеративний розвиток і родючість рослин, допомагає зав’язуватися плодам і коригує водний обмін у рослинних тканинах.

Особливе значення пролін має при водному і осмотичному стресах. Ні для кого не секрет, що умови надмірної або недостатньої вологості провокують сильні порушення розвитку рослин, аж до відмирання. Порушуються азотний метаболізм та гормональний баланс, знижується рівень хлорофілу. На допомогу приходить L-Proline, ціна якого – в доступних межах. Він допомагає ефективніше поглинати воду при посусі, тим самим перешкоджаючи зневодненню (підвищує посухостійкість насаджень). Є фактором-стабілізатором структури білків і їх вироблення. В умовах посухи елементи, які зазвичай витрачаються на ріст рослин, йдуть на синтез проліну. Щоб наявні запаси не витрачалися, а були задіяні все-таки за головним призначенням (для ростових процесів), необхідно використовувати проліновмісні добрива. Тоді і проліну вистачить, і енергія спільно з поживними речовинами буде спрямована на життєво важливі для рослин процеси.

Хімічні та фізичні властивості

Перед тим, як купити цю речовину оптом, також слід дізнатися, які її фізичні й хімічні властивості, як виглядає, розчиняється і взаємодіє з іншими середовищами, яка, врешті-решт, її хімічна формула.

Отже, зовні це кристалічна маса білого кольору (прозорим кристалам забарвлення не характерне). Розчинність дрібнодисперсного порошку легка у водних і спиртових середовищах. Найкраще піддається розчиненню в етиловому спирті (тоді як інші речовини групи є водорозчинними), частково – в бензолі та диметилкетоні, але зовсім не розчиняється в ефірі. Взаємодіючи з аскорбіновою к-тою, під час окислення в структурі колагену формує 4-гідроксипіролідин-α-карбонову кислоту. Залишки молекули проліну і гідроксипроліну, які чергуються, забезпечують стабільну 3-спіральну структуру колагену, в зв’язку з чим досягаються значні параметри міцності.

Пролін, за аналогією з гідроксипроліном, але на відміну від інших амінокарбонових к-лот, пурпуру Руемана з нінгідрином не створює. Його особливість – поява жовтого забарвлення. Як основа протеїнів робить їх структуру більш жорсткою.

В організмі людини утворюється з глутамінової к-ти, а перший синтез хім. шляхом було здійснено з казеїну в 1901 р. німецьким вченим-хіміком Фішером.

Молярна маса – 115,13 г/моль, густина – 1,35-1,38 г/см³, t плавлення – 221 °C. Хімічна формула: C5H9NO2.

Щоб продукт не втратив своїх початкових характеристик і функцій, щоб його вартість була сплачена недаремно, необхідно дотримуватися рекомендованих умов зберігання. Найкраще місце – сухе прохолодне приміщення. Зберігайте в закритій упаковці. Зверніть увагу: в процесі зберігання можливе злежування, але на властивостях воно ніяк не позначається.

Ціни від виробника

Якщо вас цікавить пролін, ціна якого – в доступних межах, найкраще замовити у виробника. Так, різні компанії ставлять різну вартість, але вибрати найкращий варіант не складно. Додаткові вигоди гарантовані при покупках через інтернет, і не тільки фінансові. Так можна заощадити час, адже не потрібно нікуди їхати, щоб ознайомитися з товаром – всю інформацію можна дізнатися онлайн або телефоном.

Якщо ви зупините вибір на проліні від компанії «Система Оптимум», захочете купити оптом якісний продукт, можете бути впевнені: ціна порадує по максимуму, як і умови співпраці, і оперативність поставок. Ми працюємо на постійній основі з багатьма українськими підприємствами. Нас вибирають, тому що нам довіряють. Приєднуйтеся!

Замовити на «Система Оптимум»

Купити в Україні пролін оптом у ПП «Система Оптимум» можна прямо зараз. Чим більша партія – тим вигідніше придбання. У будь-якому випадку вийде недорого – це ми гарантуємо кожному своєму клієнтові.

Шукаєте вигідний опт на L-Пролін? Вже знайшли! За детальною інформацією звертайтеся за контактними номерами або через електронну пошту. Відповімо на всі ваші запитання і організуємо оперативну доставку товару в будь-який регіон країни. Купувати амінокислоти на сайті «Система Оптимум» вигідно, зручно і легко! Оформляйте замовлення!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пролін-L за вигідною ціною, також замовити Пролін-L з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.