Треонін-L

111.60 грн (ціна за 1 кг)

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Треонін-L. У нас можна купити Треонін-L за доступною ціною. Треонін-L має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Треоніну-L Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку Треоніну-L по всій території України. При купівлі Треоніну-L оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Амінокислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити треонін – важливу для людей і тварин амінокислоту – можна в будь-яких обсягах і за доступною ціною у компанії «Система Оптимум» просто зараз. Цей продукт поставляється у вигляді білої порошкоподібної маси, сформованої кристалами. Фасування, доставка, оплата – всі організаційні аспекти реалізуються за погодженням із замовником. Купити L-Треонін у нас – значить отримати високоякісний матеріал у потрібних кількостях на вигідних умовах.

Купити L-Треонін в інтернет-магазині

Сьогодні треонін купити в Україні оптом можна різними способами у чималого переліку постачальників. Можна відвідувати підприємства, склади, точки продажу, але в такому випадку доведеться витратити більше сил і часу. Найкращий варіант – покупка через інтернет. Звичайно, в онлайні теж є найрізноманітніші пропозиції, на розгляд яких знадобиться чимало часу. Але якщо від самого початку правильно вибрати компанію, всі ресурси, зокрема часові та фінансові, можна неабияк заощадити.

Представляємо вашій увазі треонін кормовий, ціна якого – в доступних межах. Що це за продукт конкретно в нашому випадку, які особливості, хімічні й фізичні властивості йому характерні, яка хімічна формула, чому треонін для тварин найкраще купувати у компанії «Система Оптимум» – далі.

Характеристики

Кормовий Л-Треонін – це білий кристалічний порошок, кількість основного компонента в якому становить не менше 98,5 %. Це продукт високої очистки з незначним обсягом пилу і летких компонентів у складі. Упаковується в паперово-поліетиленові мішки і поліпропіленові біг-беги, згідно з потрібними замовнику кількостями.

Зазначена гідроксиамінокислота з групи з полярними, але фізіологічними бічними ланцюгами, що входить до значного переліку білків, також може називатися 2-аміно-3-гідроксибутановою к-тою. Загалом, існують її 4 оптикоізомери, позаяк у молекулі присутні 2 хіральні центри. Це L- і D-Треонін, а також L- і D-Алотреонін.

У природному середовищі треонін міститься в білку пшениці, ячменю і сорго. Бактерії і рослини синтезують його з амінобутандіової к-ти з проходженням етапу формування гомосерин-O-фосфату.

Якщо розглядати фізичні та хімічні властивості продукту, то головні параметри, що вимагають уваги, такі:

 • твердий стан + відсутність колірно-ароматичних характеристик у кристалів;
 • добре розчинення у воді + нерозчинення в етиловому спирті, етоксиетані й метилтрихлориді;
 • молярна маса – 119,12 г/моль;
 • t плавлення – 253 °C.

Хімічна формула: HO2CCH(NH2)CH(OH)CH3.

Незамінна амінокислота L-Треонін поряд з іще дев’ятнадцятьма іншими АМК здійснює чимало важливих біофункцій, зокрема задіюється у формуванні природних протеїнів. Вона позначається на рості м’язових тканин і ефективності виробництва м’ясної продукції. Бере участь у створенні таких матерій, як колаген та еластин. Здійснює стимуляцію функціонування імунної системи і сприяє належній роботі печінки, не даючи відкладатися в ній жирам. Без неї не відбуваються білковий і жировий обмін. Ще одна важлива роль, в якій виступає амінокислота, що розглядається, – джерело гліцину, здатного вироблятися в тваринному організмі. Так, треонін задіюється і в процесах регулювання засвоєння їжі.

Загалом, біологічні функції треоніну можна систематизувати так:

 • створення білка м’язів + підтримка протеїнової рівноваги;
 • поліпшення стану печінки, серця і судин;
 • підвищення енергетичних запасів;
 • активація і зміцнення імунітету + участь у формуванні імуноглобулінів;
 • синтез інших АМК, як от гліцину і серину, які потрібні для утворення м’язів, колагену і еластину;
 • стимуляція ростових процесів тканин + допомога енергетичному обміну в клітинах м’язів;
 • глікогенна дія (слугування джерелом для вироблення глюкози);
 • реалізація вироблення імунних білків і великої кількості ферментів шлунково-кишкового тракту;
 • підтримка травної с-ми + сприяння засвоєнню поживних компонентів;
 • поліпшення ліпотропної функції печінки, а відтак забезпечення належного жирового обміну;
 • підвищення міцності кісткових тканин;
 • надання сили і пружності м’язовим і сполучним тканинам;
 • усунення стресових станів в організмі + регулювання транспорту нервових імпульсів до мозку;
 • детоксикація організму (деактивація токсинів + виведення).

Купити треонін синтетичний для сільського господарства оптом доводиться часто і повсюдно. Найбільший ефект він здійснює для свиней: саме в свинарстві з його допомогою можна досягти максимальних результатів. Але і для тварин інших с/г видів він важливий, зокрема для молодняка великої рогатої худоби та птиці, оскільки вони нерідко відчувають дефіцит цієї речовини.

Застосування. Важливо враховувати те, що в тваринних організмах синтез треоніну не відбувається. Тому ця субстанція має надходити разом з їжею і харчовими добавками. Треонін у кормах є, зокрема в деяких видах зернових, але до їх складу він входить в надто малих обсягах. Та й перетравлювання його з таких джерел ефективністю не супроводжується. Особливо це стосується свиней. Щоб компенсувати треонін-дефіцит, необхідно використовувати пром. синтезований шляхом ферментації матеріал. Фізичні властивості такого продукту дозволяють вводити його в звичайні та комбіновані корми, премікси, а також молокозамінники. Застосування не провокує складнощів, оскільки порошок піддається чудовому змішуванню з іншими середовищами і, крім того, проявляє стійкість до розшарування.

Як вже було сказано, особлива ефективність задіяння цієї речовини спостерігається в свинарстві та птахівництві, плюс при вирощуванні молодих особин великої рогатої худоби. Для чого використовується цей матеріал? При введенні в раціон для птахів і тварин у чистому вигляді він дозволяє зменшити обсяги протеїну в кормі, тим самим позитивно вплинути на використання корму зі збереженням швидкості набору живої маси.

В яких кількостях брати цю добавку? Як розрахувати необхідні обсяги при покупці на опт? Необхідно враховувати рівень протеїну, вміст амінокислот у кормах, вид і вік тварин та птиці. Середні цифри, що забезпечують ефективність введення треоніну в раціон, виглядають так:

 • для поросят – 0,5-2 кг/т;
 • для свиноматок – 0,1-1,5 кг/т;
 • для відгодовуваних свиней – 0,2-1,5 кг/т;
 • для курей-несучок, курчат-бройлерів та індиків – 0,1-1 кг/т;
 • для телят – 0,5-3 кг/т (з додаванням у молокозамінники).

Оскільки цей продукт випускається у формі порошку, його можна розводити у воді з розрахунку 90 грамів на літр. Температура води при цьому повинна становити 20 °С. Додавання до комбікорму є актуальним, оскільки з ним треонін (ціна залежить від виробника) абсолютно сумісний.

Врахуйте, що накопичення L-Треоніну в тваринному організмі не відбувається, але дотримуватися норм споживання, рекомендованих виробником, необхідно.

І таке важливе запитання: чи можна обійтися без використання цієї кормової добавки? Так, але тільки тоді, коли виробник комбікорму вже ввів її до складу. Якщо в комбінованому кормі треоніну немає і речовина не задіюється в якості доповнення до їжі, найімовірніше про себе дадуть знати такі проблеми:

 • погане споживання кормів;
 • зменшення вгодованості;
 • виснаження організму;
 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • неналежний розвиток м’язів та ін.

Окремий момент – використання треоніну в стресові періоди. Він як важлива частина слизової ШКТ бере участь у виробництві муцину, а через це витрачається кишківником у великих обсягах. Дотримання норм введення може стати критичним фактором, який позначиться на повноцінності кишківника, його розвитку та виконанні функцій. Особливо це стосується періодів стресу, серед яких: зміна раціону годівлі, знижене кормовживання при відлученні і перевезеннях, відновлення після перенесеної діареї. В цей час вкрай важливим є додаткове залучення треоніну, щоб добре вплинути на продуктивність і налагодити функціонування кишківника.

Також підвищену потребу в цій сполуці може викликати наявність в раціоні добавок, особливості яких передбачають присутність негативних елементів, що підвищують екскрементацію муцину та інших похідних протеїнів ШКТ.

Замовити з доставкою

L-Треонін, ціни якого варіюються в широкому діапазоні, купити в Україні сьогодні – не проблема. Одна з безперечних переваг, яку забезпечують закупівлі всередині країни – швидка й зручна доставка, незалежно від локацій постачальника і замовника. Будь-які обсяги, навіть великий опт, поставляються швидко. Принаймні наша компанія працює саме за таким принципом. У нас є власний автомобільний парк. Також можлива співпраця з транспортними компаніями. Спосіб і терміни доставки обговорюються з кожним клієнтом в індивідуальному порядку.

Ціни в Україні

Якщо ви хочете купити L-Треонін оптом недорого, звертайтеся до ПП «Система Оптимум»! Ми реалізуємо L-Треонін, ціни якого не «кусаються» при різних обсягах партій. Звичайно, чим більша кількість вам знадобиться, тим покупка буде вигіднішою. Уточнити кінцеву цифру, згідно з необхідними розмірами партії, можете, зв’язавшись із нашим менеджером за телефоном або через електронну пошту.

Не станемо стверджувати, що всі інші компанії пропонують занадто високу вартість, але в тому, що наша ціна – одна з найкращих на українському ринку, ми впевнені на 100 %! Звертайтеся!

Якщо Вам потрібно купити гуртом Треонін-L, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Треонін-L, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Треонін-L за вигідною ціною, також замовити Треонін-L з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.