Глутамінова кислота-L

180.00 грн (ціна за 1 кг)

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Глутамінова кислота-L. У нас можна купити Глутамінову кислоту-L за доступною ціною. Глутамінова кислота-L має сертифікат якості. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку Глутамінової кислоти-L по всій території України.

SKU: .
Категорія: Амінокислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Цікавить глутамінова кислота? Купити можете у ПП «Система Оптимум». Ми реалізуємо різні обсяги цієї необхідної для різних галузей речовини, пропонуємо вигідні умови співпраці, до кожного клієнта здійснюємо індивідуальний підхід. Наша глутамінова кислота, ціна якої – в доступних межах, має сертифікат якості, відповідає всім нормам і вимогам, а тому чудово справляється зі своїм призначенням. Але давайте поговоримо про все поступово.

Ціна L-Глутамінової кислоти

Де купити зазначену речовину з бездоганним співвідношенням ціни та якості? Ми не станемо стверджувати, що уваги вартий лише наш товар. Сучасний ринок амінокислот багатий різними пропозиціями. Швидше за все, цікаві варіанти є і у інших компаній. Але щоб їх знайти з усього онлайн-масиву, вам знадобиться витратити час, а гарантії позитивного результату немає. Можливо, вдасться знайти, але не факт. Найкраще рішення – зупинити вибір на глутаміновій кислоті від компанії «Система Оптимум». Ви вже потрапили до нас на сайт. А те, що наші пропозиції – одні з найкращих, не підлягає сумніву.

Реалізуємо амінокислоти, зокрема і глутамінову, в Україні на спільно вигідних у ланцюжку продавець-покупець умовах. Ціна речовини невисока, залежить від обсягів, що замовляються. Чим більша партія – тим дешевше. Але в будь-якому випадку покупка обійдеться недорого. Дізнатися кінцеву вартість та оформити замовлення можете, зв’язавшись з менеджером компанії за телефоном або через емейл. Також у телефонному режимі – відповіді на всі ваші запитання щодо продукту і його придбання.

Купити будь-яку амінокислоту в інтернет-магазині «Система Оптимум» – значить від самого початку бути повністю впевненими, що рішення прийняте правильно. Звертайтеся!

Купити глутамінову кислоту

Перед тим, як замовити цю сполуку, не зайвим буде розібратися в її призначенні, дізнатися, де міститься і для чого застосовується, яка користь можлива тощо.

Тому, якщо вам знадобилася L-Глутамінова кислота для застосування в тій чи іншій сфері, ознайомтеся з повним спектром її можливого застосування. Не виняток, що відкриєте для себе щось нове.

Призначення глутамінової кислоти ґрунтується на позитивному впливі на людей та тварин.Відтак її використовують в медичному напрямку, косметології, виробництві спортивного харчування, сільському господарстві та низці інших галузей, детально про кожну з яких – далі.

Застосування в медицині. Згадана АМК є замінною. Як медичний препарат використовується, у зв’язку зі значним переліком корисних властивостей:

 • переамінування інших амінокислот;
 • залучення в обмінах білків і вуглеводів;
 • стимуляція ОВР;
 • знешкодження і виведення з організму нітриду водню та інших токсинів;
 • збільшення стійкості до кисневого голодування;
 • сприяння виробленню нейромедіатора АЦХ і енергоджерела аденозинтрифосфорної к-ти;
 • транспорт іонів калію;
 • сприяння функціонуванню скелетної мускулатури;
 • активація переміщення збудження в синаптичних структурах ЦНС як нейромедіаторної АМК.

Фармакокінетична характеристика цієї субстанції пояснює її добре всмоктування при внутрішньому прийомі. Вона оперативно переноситься з крові, накопичуючись в більшій своїй масі в м’язах і нервових тканинах, печінці та нирках. Минає ГЕБ і клітинні мембрани. Певною мірою під час всмоктування переамінується до формування 2-амінопропанової к-ти. Під дією Glutamate decarboxylase в мозку стає медіатором - гамма-аміномасляною к-тою. У незміненому стані виводиться з уриною в обсязі 4-7 %. Решта кількості утилізуються при метаболічних трансформаціях.

Застосування в медицині пояснює такі показання:

 • епілепсія (головним чином, несильні напади з еквівалентами);
 • психози різної природи;
 • реактивні стани, супроводжувані виснаженням;
 • депресивні прояви;
 • затримки психорозвитку у дітей;
 • поліомієліт;
 • наслідки від перенесених менінгіту та енцефаліту;
 • токсична нейропатія;
 • печінкова кома.

Купити цей препарат варто тільки за рекомендацією лікаря, позаяк його використання має низку нюансів. По-перше, існують протипоказання, зокрема лихоманка, збільшена чутливість, різкі психотичні реакції, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, недостатність печінки або нирок, нефротичний синдром, недуги крові, анемія і лейкопенія. По-друге, ця речовина взаємодіє з іншими ліками, що не можна не враховувати. По-третє, вона заборонена до вживання вагітним і жінкам, що годують груддю, а також здатна впливати на реакції при керуванні автотранспортом і роботі з різними механізмами.

У певних випадках доцільно вибирати аналоги. Але робити це також рекомендовано разом з фахівцем.

Глутамінова кислота і косметична галузь. Хімічні властивості продукту, його користь для зовнішнього вигляду пояснюють активне залучення в косметології.

У косметиці якого типу може бути присутня ця амінокислота? В омолоджувальних сироватках для обличчя, кремах для зрілої шкіри, гелях зі зволожуючим ефектом, антивугрових лосьйонах, пілінгах, убтанах, міцелярній воді, а також у різноманітних засобах від сонця (пляжній косметиці), відновлювальних косметичних продуктах для нігтів, бальзамах для губ, засобах для догляду за волоссям (шампунях, кондиціонерах, масках) і композиціях для хімічної завивки в якості пом’якшувача. Кількість речовини, що вводиться в ті чи інші композиції, відрізняється, але, загалом, не виходить за діапазон 0,2-4,2 %.

Які ефекти цьому продукту характерні? Зокрема такі:

 • регенеруючий вплив на шкірні покриви;
 • активація клітинного дихання;
 • синтез колагену при регулярному використанні засобів, що містять глутамінову кислоту, а відтак розгладження шкіри, реалізація ефекту ліфтингу (найвідчутніше в тандемі з гіалуронатом натрію);
 • омолодження, надання шкірі сяяння та свіжості;
 • чудове зволоження і тонізація, що вкрай важливо для сухої шкіри, особливо в спекотну пору року зі значною сонячною активністю;
 • налагодження проблемної шкіри обличчя, очищення і звуження пор + позбуття зайвого жиру в поєднанні зі саліциловою або феруловою к-тою;
 • антиоксидантна дія в комплексі з гелем алое вера + боротьба з вільними радикалами;
 • протизапальний ефект;
 • живлення, зволоження і захист сухого, ламкого та пошкодженого волосся.

Тому купити кислоту для введення в косметичні засоби доцільно і виправдано в плані забезпечення нею позитивних результатів. Є ще й функціональний момент: ця сполука згущує косметику, надаючи консистенції необхідного вигляду.

Значення для спорту. Людям, які ведуть активний спосіб життя, зокрема спортсменам, бодібілдерам, амінокислоти потрібні у великих обсягах. Якщо спорт є невід’ємною частиною життєдіяльності, без додаткового вживання глутамінової кислоти не обійтися. Знаючи, де міститься речовина (в яловичині, яйцях, сирі...), можна вживати ці продукти, тим самим поповнюючи її запаси. Але спортивним людям часто не вистачає АМК з харчових джерел. Тому стає актуальним її вживання в якості добавки.

Для чого спортсменам потрібна глутамінова к-та? Користь в цьому сегменті пояснюється так:

 • активна участь в обміні азоту, за аналогією з аргініном;
 • позитивний вплив на імунну систему, що важливо при великих фіз. навантаженнях;
 • поліпшення сприйнятливості клітинами іонів калію – надцінного учасника повноцінної роботи серцевого м’яза;
 • полегшення катаболічних процесів;
 • інтенсифікація секреції гормону росту, що не переоцінити при наборі м’язової маси.

До слова, що старший спортсмен, то більші кількості зазначеної речовини йому необхідні.

Роль в сільському господарстві. Для тварин сполуки, які містять глутамат, важливі перш за все, у зв’язку з тим, що не дають розвиватися аміакіндукованому лактатацидозу. Глутамінова к-та підвищує концентрацію a-кетоглутарату, який потім накопичується в структурі щавлевої к-ти. Так формуються умови залучення до циклу Кребса лактату та інших недоокислених продуктів, знижується кількість кислих елементів в крові та підвищується рН. Як результат – нормалізується метаболічний і респіраторний ацидоз. Шляхом численних досліджень було встановлено, що ця амінокислота нормалізує кислотно-лужний баланс. До слова, аеробне окислення глюкози реалізує зворотний синтез глутамату.

Замовити цю субстанцію для підживлення рослин – теж правильно. Тим більше що ціна не перешкоджає застосуванню. Глутамінова к-та збільшує вміст хлорофілу, поліпшує фотосинтез, позитивно позначається на запиленні і формуванні плодів. Крім того, впливає на осмотичні процеси в протоплазмі, а як попередник інших АМК задіюється в синтезі білка та обміні азоту.

Також слід зазначити, що цей матеріал застосовують в харчопромі як добавку до їжі під кодом E620. Це відомий підсилювач смаку, що вводиться сьогодні у значний перелік харчових продуктів: напівфабрикати, їжу швидкого приготування, бульйони-концентрати та ін. За ним – надання їжі приємного м’ясного смаку.

Ще одна галузь застосування – органічний синтез. Тут ця кислота виступає хіральним будівельним блоком. Під час її дегідратації утворюється лактам.

Як бачите, купити L-Глутамінову кислоту – не прогадати. Примітно, що зробити це в інтернет-магазині нашої компанії можна легко, швидко й недорого.

Хімічні та фізичні властивості

Не останню роль в розгляді амінокислоти відіграють її фізичні і хімічні властивості. Виглядає ця речовина як тверда кристалічна маса білого забарвлення. У воді розчиняється слабо (7,5 г/л). Аналогічна ситуація і з розчиненням в етиловому спирті. Розчинність в етоксиетані та диметилкетоні взагалі не спостерігається.

Молярна маса – 147,1293 г/моль, густина – 1,4601 кг/м3. Термовластивості: t плавлення – 160 °C, t кипіння з подальшим розкладанням – 205 °C. Формула: C5H9NO4.

Така технічна характеристика, якій повинен відповідати якісний продукт.

Замовити недорого на «Система Оптимум»

Якщо вам знадобилася глутамінова кислота, купити можете просто зараз, оформивши замовлення телефоном або через електронну пошту. Ми пропонуємо доступний товар, щоб кожен міг закупити потрібні для роботи обсяги. Ціни залежать від розміру партії, але в будь-якому випадку вони – одні з найкращих на українському ринку.

Тепер ви знаєте, де купити глутамат, яке його застосування, чи існують аналоги та інше. Залишилося визначитися з необхідними кількостями і, власне, оформити замовлення, чим ми вам і пропонуємо зайнятися без зволікань. Зі всіма супутніми запитаннями звертайтеся до консультантів. І пам’ятайте: покупка може бути вигідною, вартість може не виходити за рамки розумного, якщо правильно вибрати компанію. «Система Оптимум» відкрита до співпраці. Звертайтеся!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Глутамінова кислота-L за вигідною ціною, також замовити Глутамінова кислота-L з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.