Лізин-L гідрохлорид

102.00 грн (ціна за 1 кг)

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Лізин-L гідрохлорид. У нас можна купити Лізин-L гідрохлорид за доступною ціною. Лізин-L гідрохлорид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Лізин-L гідрохлориду Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку Лізин-L гідрохлориду по всій території України. При купівлі Лізин-L гідрохлориду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

SKU: .
Категорія: Амінокислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Хочете купити лізин гідрохлорид? Шукаєте постачальника, який забезпечить гарантовано високу якість продукту, що відповідає всім нормам і вимогам, а також запропонує вигідні умови співпраці? Зупиніть вибір на ПП «Система Оптимум»! Ми реалізуємо Л-Лізин гідрохлорид у різних обсягах, приймаємо замовлення від підприємств, розташованих у різних регіонах України, ретельно контролюємо якісні, цінові та інші параметри, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений вибором нашої компанії.

Купити L-Лізин гідрохлорид

L-Лізин гідрохлорид – популярний варіант однієї з незамінних кислот лізину – купити в Україні сьогодні не становить труднощів. Ринок багатий різноплановими пропозиціями. Умови і способи придбання – відповідно до будь-яких побажань. Головне не заблукати в усьому розмаїтті варіантів і не вибирати перший-ліпший, ретельно не проаналізувавши його.

Щоб усі аспекти покупки (якість, ціна на опт, оперативність поставки і т.д.) влаштували по максимуму, важливо правильно вибрати компанію і проаналізувати її пропозицію. Якщо вас цікавить інформація про підприємство «Система Оптимум», про товар, що реалізується нами, та інші супутні питання, читайте далі. Ми постаралися надати всі дані, які важливі для замовника. Але якщо ви чогось не побачите і виникнуть запитання, ви завжди зможете отримати на них відповіді у наших менеджерів. Зробити це можна за телефоном і через емейл – як вам зручніше. Через ці ж канали зв’язку можете подати заявку на придбання, якщо ви вже прийняли рішення про співпрацю з нами.

Де замовити в Україні?

Замовити лізин гідрохлорид варто у компанії «Система Оптимум», тому що ми:

 • гарантуємо бездоганні якісні параметри продукту (є сертифікат якості);
 • надаємо в інтернет-магазині повністю достовірну інформацію (опис відповідає дійсності);
 • продаємо речовину дрібним і великим оптом, згідно з потребами клієнтів;
 • не завищуємо ціни, а навпаки робимо покупки максимально вигідними для замовників;
 • при великих замовленнях на опт надаємо персональні знижки;
 • реалізуємо лізин з доставкою в будь-який регіон країни в терміни, узгоджені з вами;
 • даємо можливість вибрати відповідний спосіб доставки і оплати;
 • своєчасно консультуємо стосовно усіх супутніх питань.

Ви отримали відповідь на запитання, де купити в Україні амінокислоту, яка розглядається? Вважаємо, що забезпечення такого переліку переваг дає нам право стверджувати, що «Система Оптимум» – один з найкращих українських постачальників хімічних речовин. До речі, це не тільки наша думка – такої ж дотримуються наші численні постійні партнери зі всієї країни. Приєднуйтесь – будемо раді спільно вигідній співпраці з вами!

Характеристики та властивості

L-лізин гідрохлорид – це амінокислота, яка належить до числа незамінних. Випускається у формі порошку з білим/коричнюватим забарвленням. Вміст основної речовини – не менше 98,5 %. Кількість азоту – 19,16 %. Упаковується в ПЕ мішки, біг-беги та іншу відповідну тару різного фасування.

Синонімічні назви лізину, зокрема скорочені: 2,6-діаміногексанова к-та гідрохлорид, E642, Ліз, Lys.

Молярна маса – 182,65 г/моль, густина – ~650-700 кг/м3, t плавл. – 263-264 °C. Формула: C6H14N2O2•HCl.

У воді розчиняється з легкістю. З підвищенням t ступінь розчинення збільшується. Так, при кімнатній t цей параметр становить мінімум 60 г/100 мл, а при 40 °С – 90 г/100 мл.

Зазначена амінокислота має 2 аміногрупи і 1 карбоксил, а тому їй характерні властивості основи.

Такі основні фізико-хімічні властивості цього продукту. З їх урахуванням повинне здійснюватися зберігання. Найкраще місце для цього – сухі закриті склади з t до 25 °С, захищені від світла. Термін придатності – 2-3 роки від дати виробництва, залежно від виробника.

Отримують матеріал глибинним вирощуванням мікроорганізмів, здатних до синтезу цієї АМК. Популярна сировина для створення Lys: меляса, екстракт кукурудзи, хлористоводнева к-та, гідроксид амонію, вітаміни, висівки, шрот соняшнику, ріпак, рибне та м’ясо-кісткове борошно.

Застосування. Незамінна амінокислота Ліз не виробляється в організмі людей і тварин, при цьому має для них неабияке значення. Відтак повинна надходити разом з їжею і у вигляді спеціальних добавок. Це пояснює її популярність в харчовій галузі, тваринництві, виробництві спортивного харчування та низці інших напрямків.

Лізин у тваринництві. Одне з основних використань – як добавки до кормів для тварин. Мета – балансування раціону харчування с/г тварин і птиці за Lys. Широта задіяння в штучному розведенні пояснюється чудовим поліпшенням якісних показників кормів і параметрів виготовлення амінокислотної тваринної продукції. Завдяки лізину приріст тварин і птиці збільшується до 30 %, надої молока – до 12 %, яйценосність – до 10 %. Також примітна абсолютна біодоступність матеріалу, оскільки ця АМК практично не має кольору і смаку. Що стосується свинарства, то тут важливість цієї сполуки набагато значніша, порівняно з іншими амінокислотами.

Що є причиною дефіциту? Те, що, незважаючи на присутність у всіх білках, у рослинних її відчутно менше. Раціони годівлі тварин, що складаються переважно зі злакових та інших рослинних продуктів при невеликій кількості тваринної їжі – основна причина нестачі.

Хімічні та фізичні властивості цієї речовини пояснюють її характерну рису – здатність до окислення вуглеводів. Такий взаємозв’язок трансформує її в комплексну структуру, недоступну для засвоєння. Щоб підвищити доступність АМК, зокрема тієї, що міститься в бобових, культури піддають термообробці.

Для чого тваринам і птиці лізин? Ось основні впливи зазначеної речовини:

 • регулювання обміну азоту і вуглеводів;
 • сприяння виробленню нуклеотидів і хромопротеїнів;
 • інтенсифікація ростових процесів молодих особин;
 • поліпшення кормовикористання;
 • формування меланіну в пір’ї;
 • вплив на утворення еритроцитів;
 • допомога в скупченні кальцію в кісткових тканинах;
 • участь в ОВР;
 • активація переамінування і дезамінування АМК;
 • сприяння засвоєнню Р і Са.

Вносити цю добавку в комбіновані корми і кормові суміші на комбікормових заводах і в кормових цехах необхідно, з урахуванням норм кількості лізину в раціоні, його фактичної присутності в їжі.

Рекомендовані обсяги такі:

 • для свиноматок – 0,5-1 %, для свиней на відгодівлі – 1-1,5 %, для поросят – 1,5-2,5 %;
 • для курей-несучок – 0,5-1 %, для бройлерів – 1-2,5 %, для індичок і куріпок – 1,5-2,5 %.

Лізин гідрохлорид як харчова добавка. Характеристика продукту в якості добавки до їжі під кодом Е642 пояснює його приналежність до смако- і ароматопідсилювачів. З його допомогою збагачують кондитерку, макарони, хлібобулочні вироби, щоб заповнити нестачу білка в продуктах харчування. Також Е642 можна використовувати для підвищення смако-ароматичних параметрів пива та інших напоїв. Але важливо знати, що самостійне його застосування здебільшого не здатне принести бажаних результатів. Потрібний ефект може бути досягнутий лише при правильному амінокислотному поєднанні.

Лізин гідрохлорид для здоров’я людей. Замовити добавку потрібно, у зв’язку з виконанням нею таких функцій в людському організмі:

 • сприяння оптимальному перебігу ростових процесів;
 • допомога у виробленні гормонів, ферментів і антитіл;
 • регенерація тканин;
 • збільшення енергозапасів;
 • поліпшення пам’яті;
 • максимізація сили м’язів і витривалості;
 • анаболічний ефект (збільшення м’язових обсягів);
 • поліпшення короткочасної пам'яті;
 • м’який антидепресантний ефект;
 • недопущення розвитку атеросклерозу і остеопорозу;
 • регулювання метаболічних процесів;
 • потовщення волосяних структур;
 • поліпшення ерекції;
 • запобігання повторним проявам генітального герпесу.

Разом з вітаміном С лізин формує L-карнітин, що дозволяє м’язам більш ефективно використовувати кисень, робить їх витривалішими, а також знижує рівень холестерину. Як помічник у виробленні колагену ця субстанція зміцнює не тільки м’язи, але й хрящі, сухожилля, зв’язки. У поєднанні з аскорбіновою і піролідин-α-карбоновою к-тами запобігає формуванню ліпопротеїнів, які здатні закупорювати артерії. Так досягається користь для серця і судин.

Якщо цієї речовини в організмі буде бракувати, погіршиться синтез білка, а відтак про себе дадуть знати такі негативи: слабкість, стомлюваність, дратівливість, нудота, запаморочення, погана концентрація уваги, слабкий апетит, погіршений ріст, знижена вага, менструальна дисфункція, проблеми репродуктивного характеру.

Примітно, що це потужне пальне для організму, яке інтенсифікує розщеплення жирів, не здійснює жодного токсичного впливу. Його надлишок нирки безпроблемно виводять разом з уриною. Ніякої сонливості, погіршення концентрації та працездатності від розглянутої речовини не спостерігається.

Зверніть увагу! Потреба в цій амінокислоті підвищується з віком. Передусім це стосується чоловіків.

Лізин і спортивне харчування. Ефективна дія і доступні ціни цієї сполуки – передумови її активного внесення в спортивні добавки, зокрема для бодібілдерів. Її постійне вживання в належних кількостях і правильним способом інтенсифікує регенерацію м’язових структур після сильних навантажень. Вона допомагає моделювати і підтримувати утворення білків м’язів. Живить м’язові тканини і забезпечує їм необхідний захист. До того ж, зміцнює скелет, скорочує відновний період і мінімізує ризик травмування.

Ціни в інтернет-магазині

Чому більшість компаній сьогодні бажає купити лізин гідрохлорид саме в інтернет-магазині? Тому що так зручніше, швидше і в більшості випадків вигідніше. Хороший онлайн-ресурс дозволяє швидко зорієнтуватися в асортименті, характеристиках, ціновому факторі та інших аспектах.

Особливо примітні онлайн-покупки оптом. Можна оперативно отримати необхідну кількість робочого матеріалу в своє розпорядження, не витрачаючи час на поїздки до постачальників і не вирішуючи питання доставки.

Також у випадку з придбанням через інтернет, швидше за все, ціна порадує більше, порівняно з іншими варіантами покупок. Принаймні, на сайті «Система Оптимум» так вже точно. Ми завжди вказуємо актуальну вартість продукції. При великих замовленнях надаємо додаткові знижки. Уточнити питання, що стосуються цінового аспекту, ви завжди можете у нашого менеджера. Втім, відповіді на будь-які інші запитання щодо нашого товару і умов придбання також будуть надані в повному обсязі у випадку вашого звернення.

Телефонуйте, запитуйте, замовляйте! Будемо раді співпраці з вашим підприємством!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Лізин-L гідрохлорид за вигідною ціною, також замовити Лізин-L гідрохлорид з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.