Сіль таблетована

Купити сіль таблетовану – спресовану харчову сіль для очищення води сорту «Екстра» – актуальна сьогодні потреба. Це недорогий і ефективний матеріал, застосування якого полягає, головним чином, у пом’якшенні і знезалізненні води в пром. і побутових установках. Зазначений продукт має специфічні характеристики, що пояснюють його переваги, а відтак і популярність в низці процесів. Що до чого – розглянемо далі.

Купити сіль таблетовану

Замовити сіль в таблетках оптом з оперативною відправкою в будь-який регіон країни можна у підприємства «Система Оптимум» у Львові. На складах компанії таблетована сіль в наявності в достатніх обсягах і доступна для придбання в мішках по 25 кг або на палетах по 1000 кг. Оптові продажі супроводжуються не тільки комфортними умовами співпраці, а й таким плюсом, як невисока вартість, а також можливість отримання знижки в індивідуальному порядку. Ціни ПП «Система Оптимум» гарантує одні з найкращих у країні.

До того ж, сіль Екстра від виробника має сертифікат, що підтверджує належні якісні параметри. Завдяки власному автомобільному парку компанії, товар оперативно доставляється замовникам в Україні в необхідній кількості.

Використання і характеристики

Розглядаючи технічні характеристики цього продукту, передусім потрібно сказати про відсутність запаху і біле забарвлення. Виглядає він як циліндричні спресовані таблетки/подушечки зі скошеними краями, що складаються практично на 99,9 % з NaCl. Завдяки зазначеній формі, забезпечується поліпшене збереження в упаковці, досягаються економічність при розміщенні в бак-солерозчинник і рівномірне розчинення по всьому об’єму. Таблетки не кришаться і не перетворюються в осадові форми на дні бака. До того ж, не здійснюють токсичного впливу, характеризуються пожежо- та вибухобезпечністю.

Хім. склад цього реактиву не передбачає наявності йоду і антизлежувача фероціаніду калію. Сіль сама по собі не піддається злежуванню, не кам’яніє, а тому не формує осаду, що не піддається розчиненню, чого не скажеш про звичайний хлорид натрію (кам`яну сіль). Відрізняється легкістю перевезення та експлуатації. Також прості її умови  зберігання: для цього підходить сухе приміщення.

Виготовлення таблетованої солі відбувається за спец. технологією – вакуум-виварним методом через випарювання. Такий спосіб – запорука отримання максимально чистого продукту.

Застосування цього матеріалу ґрунтується на регенерації (відновленні) ІОС в водопом’якшувальних агрегатах, які задіюються для пом’якшення води в таких напрямках:

 • харчопром;
 • фармацевтика;
 • хім. галузь;
 • енергетична сфера.

Сіль таблетована універсальна. Адже, крім того, задіюється в низці інших виробництв, у міських комунальних господарствах, для водопідготовки в котлах високого тиску, в опалювальних системах пром. масштабу і в приватному секторі, в гарячому водопостачанні та побутових приладах для нагрівання води, в фільтрах, призначених для очищення води для пиття. Нерідко її необхідно купити для котельні або для басейну.

Навіщо відновлювати іонообмінну смолу в зм’якшувальних фільтрах? Тому що цьому матеріалу властиве виснаження, наповнення іонами Ca і Mg. Значні обсяги вказаних речовин у воді є передумовою формування накипу на елементах нагрівання. В результаті гумотехнічні деталі виходять з ладу. Щоб запобігти такому перебігу подій, а отже продовжити період експлуатації техніки, і вдаються до використання спресованої солі, яка витісняє іони Mg і Ca, а на їх місце привносить іони Na.

сіль таблетована Екстра формула

Чи можна замінити таблетовану сіль для очищення та пом'якшеня води звичайною кухонною? Можна. Але в такому випадку ефективність буде в рази зменшена. Технічні характеристики соляних таблеток, їх форма і структура, реалізують належний контакт солі й води, наслідком чого є однорідне розчинення. Якщо взяти в рівних величинах таблетовану і кристалічну солі, то таблетована сіль матиме збільшену площу, тобто підвищену питому поверхню стикання з водою. Це дає можливість більш економно витрачати таблетки, ніж стандартну сіль. У зв’язку зі сказаним, для описаного процесу частіше хочуть замовити саме перший варіант.

Як відбувається процес очищення води сіллю Екстра?

Відновлення початкових якостей ІОС передбачає нескладне використання солі Екстра. Для початку вода в водоочисній системі позбавляється від включень механічної природи, потім – від солей важких металів. Іонообмінна смола із залишками бруду регенерується висококонцентрованим соляним розчином. Реалізується обмін іонами між смолою і солями твердості, які розчинені у водному середовищі. Воду насичують катіони Na або H. З плином часу ІОС витрачає іони Na, слабне і погано виконує своє призначення. А пом’якшення таблетками солі, тобто заміна іонів Mg і Ca на іони Na, робить її повторно придатною для роботи.

Як результат таких заходів, здійснюваних своєчасно і періодично, властивості основного елемента фільтрів техніки відновлюються, а обладнання зберігає працездатність протягом довгих років.

Чому саме сіль в таблетках?

Відповімо на прикладі. Що станеться, якщо взяти всім звичну сіль і всипати її в резервуар? Вона відкладеться на дні і сформує монолітні структури (щільні грудки або коринку), які погано піддаються розчиненню у воді. Щоб цьому запобігти, необхідно постійно помішувати розчин, а робити це в пром. пристроях украй незручно і малопрактично. Якщо обслуговуючий персонал може цим зайнятися або є в розпорядженні електричні мішалки, то можна спробувати працювати і з харчовою сіллю. Але якщо хочете знайти максимально комфортний, практичний і економічний варіант, зупиніть вибір на солі Екстра в формі таблеток, поєднання якісного рівня, функціоналізму і ціни якої – поза конкуренцією.

сіль таблетована для водоочистки

Таблетована сіль Екстра опт від компанії «Система Оптимум» має такі переваги:

 • 99,9 % чистого NaCl, що ідеально для очисних заходів (у той час, коли кухонній солі характерний полегшений мінеральний склад);
 • значна поверхня дотику з водою, неспішне та рівномірне “танення”, а відтак економна витрата і абсолютне розчинення в твердому водному середовищі;
 • відсутність необхідності в помішуванні вручну або механічним шляхом – осад і без цього не з’явиться;
 • незлежування і збереження важливих параметрів у процесі зберігання;
 • можливість застосування як у пром. масштабах, так і в підготовці води господарсько-побутового та питного призначення;
 • наявність сертифікатів якості та гігієнічних висновків;
 • невисока ціна на партії будь-якого обсягу.

Якщо додатково взяти до уваги, скільки коштує обладнання для водопом’якшення, то пошкодити його і вже тим більше вивести з ладу зовсім не хочеться. В цьому випадку сіль таблетована не тільки впевненість, практичність і дбайливе поводження підвищує, вона ще й є максимально виправданим економічним способом очищення води. Обов’язково при покупці добре придивіться до форми і щільності таблеток, тоді результати застосування обов’язково порадують.

Ціни на таблетовану сіль в Україні

Хочете купити сіль таблетовану оптом у Львові та по всій Україні? Підшуковуєте вигідну пропозицію від виробника, позаяк вважаєте, що саме від компанії залежать умови придбання того чи іншого продукту? Цікавить доступна ціна на якісний продукт? Звертайтеся до ПП «Система Оптимум»!

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці кожному замовникові, незалежно від обсягів поставок товару по всій Україні. Наша вартість солі Екстра опт – одна з найкращих на вітчизняному хімічному ринку. Оплата і доставка – за погодженням з клієнтом. Усі питання вирішуються з менеджером компанії швидко телефоном або через e-mail.

Що стосується якості, то вона гарантовано висока і підтверджується відповідними документами. Звертайтеся у наші офіси у Львові або онлайн на сайті! Раді працювати для вас!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.