Сіль таблетована Екстра для очищення води

19.20 грн (ціна за 1 кг)

Сіль таблетована Екстра – спресована кухонна сіль сорту «Екстра».

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Сіль таблетована «Екстра» випускається у формі таблеток різних розмірів, що полегшує їхнє дозування. Цей продукт вдало використовується для очищення води в системах опалення, водопостачання, плавальних басейнах, водонагрівачах, парових котлах та інших гідротехнічних системах.
Сіль таблетована допомагає уникнути утворення накипу та корозії в системах, підвищує ефективність обладнання та забезпечує тривалий термін його служби. Крім того, вона має додаткові позитивні ефекти, такі як зменшення споживання енергії та підвищення економії ресурсів.
Замовляючи сіль таблетовану «Екстра», ви можете бути впевнені у якості продукту, його високій ефективності та надійності. Не втрачайте часу – зробіть правильний вибір для очищення води у вашій системі!

Як відбувається процес очищення води сіллю Екстра?


Процес очищення води за допомогою солі Екстра в таблетках включає в себе кілька кроків:

  1. відбувається фільтрація води для видалення механічних забруднень;
  2. відбувається видалення солей важких металів;
  3. іонообмінна смола, яка накопичила бруд, регенерується соляним розчином. Через обмін іонами між смолою та солями твердості, вода насичується катіонами Na або H. З часом смола втрачає іони Na та потребує відновлення. Заміна іонів Mg і Ca на іони Na за допомогою пом'якшувачів і закінчується цей процес, який дозволяє обладнанню зберігати працездатність протягом тривалого часу.

Чому сіль у таблетках краще використовувати для очищення води? 

Якщо додавати звичайну сіль до резервуару, вона утворить грудки або коринки на дні, які розчинити  у воді важко. Щоб уникнути цього, необхідно постійно вмішувати розчин, що не є зручним для промислових пристроїв. Якщо персонал може цим займатися або є електричні мішалки, можна спробувати працювати з харчовою сіллю. Проте, якщо ви шукаєте комфортний, практичний та економічний варіант, краще вибрати сіль Extra у формі таблеток, яка поєднує якість, функціональність і доступну ціну і робить її неперевершеною.

Міжнародна назва sodium chloride, tablet salt
Хімічна формула NaCl
Назви-синоніми таблетована сіль, пресована сіль

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сіль таблетована Екстра для очищення води за вигідною ціною, також замовити Сіль таблетована Екстра для очищення води з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.