Рефрактометри

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Рефрактометр – прилад для вимірювання величини коефіцієнта заломлення світла в середовищі. Дія приладу ґрунтується на відомому фізичному явищі, яке полягає у тому, що в різних середовищах промінь світла заломлюється по-різному. Найменша зміна концентрації тієї чи іншої речовини у розчині викликає відповідні зміни у величині заломлення світлового променя, що проходить через цей розчин. Відповідно, це дозволяє з достатньо високою точністю вимірювати концентрації сумішей, розчинів та рідин за величиною коефіцієнта заломлення світла. Рефрактометри застосовуються для ідентифікації різних хімічних сполук, кількісного і структурного аналізу та фізико-хімічних параметрів речовин. Для рідких і твердих тіл величина заломлення світла визначається відносно повітря, а для різних сумішей газів – відносно вакууму.

Типи рефрактометрів та їх застосування

Усі рефрактометри, що випускаються на сучасних підприємствах оптичної промисловості можна розділити на промислові, лабораторні та портативні. Ці прилади знайшли своє застосування у найрізноманітніших сферах діяльності людини. В харчовій промисловості – це контроль якості вина, пива, інших видів напоїв. За допомогою рефрактометрів визначають частку розчинних речовин сухої консистенції в продуктах харчування після їх переробки (овочі, фрукти). У медицині за допомогою рефрактометрів у лабораторних умовах визначають кількість білків у сироватці крові. У фармацевтиці визначають концентрації розчинів різних лікарських препаратів. Часто в побуті використовуються портативні рефрактометри для визначення концентрації цукру в напоях та сиропах, вологості меду, вмісту жирових речовин у харчових продуктах тощо. Рефрактометри, ціна на які доволі доступна у нашій компанії, все частіше використовуються для домашніх потреб. Автоматичні промислові та лабораторні рефрактометри знаходять своє застосування в хімічній промисловості, в харчовій та біохімічній промисловості, в нафтовій та газовій промисловості, у фармацевтиці та науково-дослідних роботах.

Купити рефрактометри з доставкою по всій Україні

Компанія «Система Оптимум» пропонує споживачам широкий перелік рефрактометрів для використання в усіх галузях промисловості та в домашніх умовах. Придбайте у нас рефрактометри, ціни на які завжди відповідають якості продукції і знаходяться в доступних межах. Для вибору типу рефрактометра дзвоніть нам за вказаними телефонами, і наші менеджери проконсультують Вас зі всіх питань ціни, характеристик і доставки товару.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.