Кормові добавки

Купити кормові добавки – значить початково розраховувати на низку позитивних ефектів від їх застосування: збільшення несучості, м’ясо- і молокопоказників, позитивний вплив на імунітет, продуктивність, обмін речовин і сприяння оперативному набору м’ясної маси, поліпшення засвоюваності кормів і якості готової продукції. Якщо вас цікавить досягнення будь-якого із зазначених результатів і ви хочете замовити якісні добавки на вигідних умовах, ця рубрика каталогу – у вашому розпорядженні.

Купити кормові добавки

Перед тим, як придбати кормові добавки оптом, необхідно розглянути декілька важливих питань: що таке кормові добавки, яких видів бувають, які критерії вибору продукції цієї категорії та інше. Далі – відповіді на вказані запитання по черзі.

Кормові добавки для с/г тварин – це сукупності харчових компонентів, що додаються до кормів з метою поліпшення поїдання їжі, максимізації якості та підвищення засвоюваності корму, забезпечення балансу по окремих елементах, а також досягнення ефективного споживання поживних інгредієнтів. Виконання таких завдань, в свою чергу, дозволяє реалізувати перераховані вище позитивні впливи на тварин, птицю, а також на сільськогосподарську продукцію. Тобто добавки є надважливим елементом правильного раціону харчування. Вводяться в корми в обсязі від 1 до 35 %, залежно від виду тварини (наприклад, для свиней оптимальна кількість складає 10-25 %, для молочної ВРХ – до 35 %, для птиці – 1-3 %). Підлягають держреєстрації та повинні відповідати нормативним вимогам законодавства.

Птахівництво і тваринництво – пріоритетні с/г напрямки різних країн, загалом, і окремих регіонів, зокрема. Робота в них повинна зосереджуватися на гармонійному поєднанні кількості та якості одержуваних продуктів. Оптимальне співвідношення цих параметрів – запорука досягнення бажаної рентабельності на тих чи інших виробничих ділянках.

Купити оптом правильні добавки в Україні й використовувати їх за призначенням – значить вийти на шлях успішного тваринництва. Мало дотримуватися необхідних обсягів їжі, потрібно досягти її збалансованості, покращуючи корми в міру можливості належними добавками для тварин і птиці. Навіть якщо постійно і в значних кількостях згодовувати їжу з низькою калорійністю, з невеликим вмістом вітамінів та мікроелементів, бажаний ефект досягнутий не буде. В такому разі не доведеться розраховувати на приріст, поліпшення здоров’я, добрі якісні параметри м’яса, молока, яєць та ін. Більше того, незбалансований за усіма важливими елементами раціон призведе до зниження продуктивності, погіршення загального стану тварин, слабкого імунітету, відсутності стійкості до хвороб, температурних змін навколишнього середовища та інших негативних факторів. Але як тільки раціон налагоджений, як слід, ситуація змінюється докорінно. Результати годування радують стабільністю і високим рівнем діяльності с/г підприємства.

Купити кормові добавки необхідно для введення в раціон всього поголів’я: від новонароджених особин до продуктивних представників. Звичайно, варто враховувати, що саме, якому виду, в якому віці і за яких умов потрібно давати додатково до їжі.

Якими бувають добавки до кормів? Існують різні поділи. Так, класифікація за походженням виділяє такі різновиди:

  • рослинні. Є джерелами білка, амінокислот і мінералів. Компонуються з монопродуктами харчування. Виробляються з продуктів переробки олій, цукрів, крохмалю та ін. Позитивно позначаються на смакових характеристиках, допомагають засвоювати і перетравлювати основну їжу;
  • тваринні. Чудовий варіант отримання легкозасвоюваних протеїнів. Джерелами виступають відходи пташиних фабрик, інкубаторів, продукти м’ясо-, рибо- і молокопереробки. Особливе значення мають для молодняка. Містять у великих обсягах вітаміни, макро- і мікроелементи;
  • мінеральні. Можуть виступати окремими компонентами або їх сукупностями. Мінеральні кормові добавки повинні підбиратися відповідно до того, який склад найбільш актуальний для певного виду тварини. Також слід враховувати регіональну специфіку, параметри головного корму і недоліки застосовується кормової бази.

Крім того, виділяють комбікорми – продукцію з багатокомпонентним складом, яка може використовуватися як самостійно, так і разом з іншою їжею. Популярністю в сільському господарстві користуються також вітамінні добавки, мультиензимні комплекси, протеїнові джерела (кормові дріжджі, амінокислоти синтетичної етимології, азотисті речовини небілкової природи), ароматичні та смакові, енергетичні й пробіотичні кормові добавки, антибіотики і ферментні препарати. Нерідко з цією метою задіюються органічні кислоти.

Купівля всього згаданого повинна відбуватися з ретельним урахуванням характеристик і умов придбання. Перевірений постачальник, оптимальне співвідношення ціни та якості, класифікація й розумне надання різновидів, швидка доставка будь-яких партій товару – це і багато іншого має значення для досягнення найкращих результатів.

Як правильно вибрати відповідні добавки? Основні моменти, які слід враховувати, щоб сформувати правильний раціон з використанням добавок:

  • вид і порода тварини;
  • вікові та статеві параметри;
  • вектор діяльності (спрямованість на отримання м’яса, яєць, молока або декількох продуктів одночасно);
  • порядок кормовживання.

Зверніть увагу! Застосовувати одні і ті самі добавки на постійній основі неправильно. Актуальним є періодичне внесення коригувань в раціон харчування. Якщо в пріоритеті – дати можливість молодняку зміцніти, набрати масу, то знадобляться одні доповнення, якщо потрібно посилити лактацію – інші, якщо важливо укріпити імунітет – треті і т.д.

Також важливо підібрати належний спосіб застосування добавок. Одні з них можна поєднувати з традиційними кормами, інші слід давати в чистому вигляді, а ще якісь у формі короткого коригуючого курсу. Нюансів – чимало, але приділити їм час і добре розібратися, що до чого, мега важливо, щоб результати використання порадували у всіх сенсах. До слова, стосується це і дрібних фермерських господарств, і великих сільськогосподарських підприємств.

Властивості

Якщо ви хочете замовити добавки до кормів недорого для застосування в тому чи іншому тваринницькому напрямку, радимо детально ознайомитися з властивостями різних продуктів. Так вибрати ідеальний в конкретному випадку варіант буде набагато простіше.

Про те, що кормові добавки мають позитивні властивості, відомо всім. Тому вони використовуються активно і повсюдно. Мінерали, вітаміни, протеїни, біостимулятори, кислоти та інші речовини дозволяють не тільки заповнити дефіцит певних елементів, а й активізувати обмінні процеси, зміцнити організм, захистити молодняк від загибелі, забезпечити високопродуктивність дорослих особин, благотворно позначитися на якості та кількості кінцевої продукції.

Якщо ви вирішите купити оптом ту чи іншу добавку з нашого асортименту, радимо детально ознайомитися з її описом. Знадобиться консультація фахівця – ви завжди зможете отримати її в телефонному режимі або через електронну пошту. Ми відкриті для розмов і готові без зволікань надати всю відсутню інформацію про товари.

Замовити в інтернет-магазині

Купуючи кормові добавки для тварин онлайн, важливо врахувати деякі моменти.

По-перше, якісні параметри продукції. Як їх оцінити? Звичайно, покупка в інтернет-магазині зробити це самостійно не дозволяє. Залишається покладатися на постачальника. Тому вибір надійної компанії – завдання №1. До того ж, наявність супровідної документації, що підтверджує якість, ніхто не відміняв. Переконайтеся, що є всі необхідні документи. У випадку з нашою компанією, все так і є. Ми працюємо з повною відповідністю продукції нормативно-правовій базі. Характеристики, властивості, терміни придатності та інше – все відповідає вимогам і заявленим описам.

По-друге, умови придбання. Покупки на опт повинні супроводжуватися максимальним комфортом для покупця. Цей принцип роботи також є одним з наших пріоритетних. Наявність необхідних обсягів товару на складі, консультативний супровід і допомога з вибором, організація оперативної доставки замовнику – все на рівні. Купувати кормові добавки оптом у компанії «Система Оптимум» легко, зручно та надійно.

По-третє, ціни на різні обсяги закупівель. Якщо пропонують якісний продукт, зовсім не означає, що за нього треба платити дуже багато. Хороші добавки до кормів сьогодні доступні для придбання за оптимальною вартістю. У нашій компанії так вже точно. Купити недорого можете вітаміни групи В, А, С, Е, D3, Н, К3, РР, бензоат натрію, харчову соду, гліцерин, глюкозу, йодид калію, лимонну, молочну, фумарову, мурашину, бурштинову та інші кислоти, оксид магнію, хлорид кальцію, уротропін, пропіленгліколь, мелену кормову сірку, хлористий холін і багато іншого. Асортимент – чималий, і всі товарні позиції – за хорошими цінами.

Доставка по Україні

Ще одна перевага покупки кормових добавок у ПП «Система Оптимум» – оперативна доставка в будь-який регіон країни. Великі обсяги продукції на складах дозволяють комплектувати і підготувати до відправлення будь-яке замовлення в мінімальні терміни. А наявність власного автомобільного парку – запорука швидкої доставки в будь-який регіон.

Купувати добавки до кормів, безсумнівно, варто в Україні. Наша компанія – найкращий тому доказ. За детальною інформацією звертайтеся за контактними номерами. Будемо раді співпраці!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.